Свято наближається... В наш центр завітали Дід Мороз та Снігуронька, які привітали діток з прийдешніми святами та Новим роком. Всі з захопленням активно брали участь у конкурсах та іграх Діда Мороза та Снігуроньки, разом весело танцювали та співали пісні. Позитивна та радісна була атмосфера на цей час у закладі. Кожен отримав наприкінці заходу солодкий подаруночок.
Хочемо подякувати батькам та вихованцям нашого центру за активну участь у святі та учням Глибоцького ліцею, які допомогли в його організації.
Бажаємо всім веселих свят та щасливого Нового року!!!
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/80329905_204349310591642_6754048618006577152_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=_HsqWIykyPwAQk1OUXpuxfEqNqbJ4bw5VBJ1D9gdeOmnGDKQYhTaYDTIg&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=de9f516b1ee457261c580c615d9c4366&oe=5EB05531) ![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79958996_204349350591638_6293990692129603584_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=A1jApjof0QIAQlERQ8YWVO1EXoMhrBJfpymmgBVjIssQogdW6AIpXCCSA&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=1eb04a394dc368c0d33a572970054b0e&oe=5EA0D24B)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80562071_204243440602229_6844094424138383360_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=vNmMWtt4cwYAQmHOIg1DDZCEJziLRbsFHnhp50uGzgtH7yxL5d777hexg&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=ae7ab481b16c6b13fa3b208f8d85a163&oe=5EAC297B)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80427870_204243797268860_7918225264801218560_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=2jm4cIJ58_UAQngSk_i2LNZBfrrhhjTFX1qrJyNvFRyP_EEIZDDqnxw6A&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=baeae75056d5093d98ab9f9ca16c9e95&oe=5E734E55)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/79972491_204243570602216_7316608180375519232_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=zPyiXvXiZ-EAQl3eT_U6sSakrew0y8NPLk8ctWdObg1RPAVNcUZFCKNCw&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=02d2c9dcb52a26b20f63b66de9b4b6bd&oe=5EA239AB)
|