З метою залучення членів галузевої Профспілки до занять фізкультурою і спортом, зміцнення здоров’я працівників освітніх установ та осіб, які навчаються,
розвитку популярних видів спорту, встановлення і зміцнення дружніх стосунків серед працівників галузі, організації змістовного відпочинку та дозвілля, у вівторок, 25 грудня 2018 року на базі Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся перший передноворічний тур районної спартакіади працівників освіти з волейболу. За перемогу боролись шість команд закладів освіти. У нелегкій боротьбі переможцями вже третій раз поспіль стає команда Станівецького НВК ( капітан – директор школи Яценюк Г.Д.). Друге та третє місця посіли відповідно збірні команди « Освіта» ( працівники управління освіти, ДЮСШ, методичного центру – капітан Сидоряк О.В., тренер ДЮСШ ) та « Сірет » ( працівники Кам’янської, Багринівської, Черепковецької ЗОШ та Старововчинецького ліцею – капітан Каменюк В.К., директор Черепковецької ЗОШ). Слід відзначити гарну, сміливу, сильну команду Корчівецької ЗОШ ( капітан Куницький Д.В.), в складі якої виступало 4 жінки та команду Глибоцького ліцею ( капітан - директор Глобак Д.І.), яким тільки трішки не вистачило для перемоги. На завершення провели дружній матч між збірними освітян та села Йорданешти. Всі учасники були відзначені профспілковими заохочувальними призами, а переможці - кубками та дипломами.
Голова райкому профспілки працівників освіти Лазурко С.І.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49450511_1144346965738577_5704081121617117184_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7e629cf3d6a5ea8e938db54c2c755780&oe=5CCFE762)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49432686_1144347009071906_4003160650904764416_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d2f001a1fedcad1bdcc6cf0448b082f4&oe=5CD15C7E)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49649170_1144347075738566_7686186508423790592_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8947f6f04ccac6ab11a5d68213b1f696&oe=5C8B1EDF)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49585750_1144347129071894_5471608564952858624_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7f07407547ef7be30300e4de917764a6&oe=5C95BCF6)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49662953_1144347302405210_1037966172353462272_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=54991b5f35d7ab9c324ca3c81e9106f7&oe=5CC22CFE)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49828880_1144347429071864_2478783848821817344_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d2367f3da87b018d18fd0aceda27065c&oe=5CC57AB1)
|