З 14 до 16 травня 2019р. в м. Києві Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна». До участі у фінальному етапі були запрошені 18 команд-переможців відбіркового етапу. Втілити проекти до м. Києва приїхало 12 команд з Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Кіровоградської, Полтавської, Житомирської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей.
Чернівецьку область представляла команда учнів 11-Б класу Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Павлович Іоан, Андрусяк Анастасія, Чоботар Олексій разом з керівником вчителем біології і хімії Куцак Оленою Аврелівною.
Упродовж трьох днів учасники конкурсу «Квітуча Україна» змагались між собою у захисті проектів із квітникарства та ландшафтного дизайну, але основне змагання розгорнулося під час втілення на виділеній території запланованого квітника чи ландшафтної композиції. Рослини, оздоблювальні матеріали учасники, відповідно до умов, привозили в Київ самостійно.
Учні Молодійської ЗОШ креативно і натхненно втілювали проект «Зелена ініціатива», відзначений неабиякою оригінальністю та, отримавши 90 балів, посів ІІ призове місце у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну “Квітуча Україна”.
Учнів Молодійської школи нагороджено дипломом та грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Олену Аврелівну відзначено подякою за підготовку та втілення проекту «Зелена ініціатива».
Окрім цього, для дітей була проведена цікава пізнавальна і розважальна програма: перегляд вистави в театрі Лесі Українки, екскурсії по місту Києву, НЕНЦу.
Молодійська ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітає своїх переможців!!!
Успіхів Вам, творчого натхнення та нових перемог!!
![](https://lh3.googleusercontent.com/lAI3eXwsS_ju1nGzLIRP-og76Uh7HWcxAPqtsvnHXayoIkqJ9pWUJz3gV8pmARCG7B-xgznidpwRQImN8pvjjRKZXuuSzSw_s9ezxWB8Y8pDitltB9bVgp67YC0A6tRujbtKmi8) ![](https://lh6.googleusercontent.com/xHlMSg4yiLHQyXo50LrfIF64y3DScE8MCjl72JXLkTWwkbKGeQ4A4yZGmU-7-13d3W5K9ppdg7HT_55GNfgSStN_YLMAhqh3_XzoCdOVcPc7FAWiL6rRybHCkXcl8VLoHxQz2bo)
![](https://lh4.googleusercontent.com/sAE9At0OOsA4R_q2NmpCKfIO85tgg8y7FFst8hV_A5uohoIprsIHB-G9bvicj-Q_SMaP9XGJw_UDWYevK6TD0yTqsg0u1_7aagpVpPmPSMJ5lvEfGA1dtt6QU8XR7VJlZhRY2DM) ![](https://lh4.googleusercontent.com/ZSPCQgTd1hb1lmGGabWjmyMAU0Y-WDAUcn9pgVivPZXoRNCg57APg0MlEeDJFfrEdxwrrk_hJpCoLSRQgjn-pk4jyPrPejTadF6xq6s4n8aaawHAEO4Gpo36tp11SOkAPqTTZxM)
![](https://lh3.googleusercontent.com/t4mcbnWkc1l_hLnvIKDpW3XYIHbLoeAcwncUsqxHyCaxI2ArwxwTzXeNcU29aQhQMrTAONY1HtusdNfpnJ2fEQVUKvYPpX_LhiBaTbwX0z7sB_24iAoLmoZWmQQsi-YwD1HqTGo)
![](https://lh3.googleusercontent.com/LU8XLL3IttsyUxWO44ArJYhJ6UdSUrF9mdqQIUZg7LiQ1uH9p82wg7D_K1IOvMSi6vc4rSTTK0vC2OXhewUtFG8ztc_TxTzBQ-tUl4l-SCt-ndqxRY3Sce_vpJgn9iqca83jMQY)
![](https://lh4.googleusercontent.com/fF4JeD0Y1FSNBPLLyDGBE2KE8TPy7S99t-FfZt04kZFFKcFlmbbYZ001Dq-3hqru6e1smpz_yvZ0xBcvV_NMYtIfrcuFbwfTNEbekII00V9jK4cTA17hVszBsy2-bnyD-gM61x4)
![](https://lh3.googleusercontent.com/VftyJ7REo7xpweKl38HPb0kGEIueo6v6bfcSl1UeZhjKhHJU242CwMcCiapxC8N07rv-rJsV-vYpwEJclXhQpe085h_h4puo9UvT58IHiqj-DNzjG45vnH414GIbyise3we32kc)
![](https://lh4.googleusercontent.com/vDkrExfRNUOM0v-1g6FQBzkvjk9CnPBPp2QtMCiJIqWKM04ExMsQRJV7TaDIxb9kKUlrVuEElkbT6UPj-6q3CfMJWBd4Pf6k-eAMxts-_VZZKpKVSXAH3oRIm8ijl44JCOyIzAc)
|