Понеділок, 27.05.2024, 08:03















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2019 » Грудень » 6 » Районний етап обласного фестивалю-конкурсу «Народний танець»
10:47
Районний етап обласного фестивалю-конкурсу «Народний танець»

   З метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, пропаганди і збереженням кращих народних традицій, надбань, шляхом підтримки талановитих хореографів та їх хореографічних колективів народного танцю 04 грудня 2019р. у приміщенні Глибоцького ліцею відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу «Народний танець» у якому прийняло участь 280 учасників з 17 закладів освіти району.

Конкурс відбувся в трьох вікових категоріях: молодшій (9-11 років), середній (12-15) та старшій (16-18 років). Колективи народного танцю представляли по одному хореографічному номеру у фольклорній або народно-сценічній формі. Цікавинкою було те, що згідно з Положенням про проведення конкурсу колективи мали можливість представляти танці народів світу.

За рішенням журі хореографічні колективи були нагороджені:

Молодша вікова категорія

І місце - хореографічний колектив «Плай Буковінян» Карапчівського ліцею, керівник Амарій Іонела Євгенівна.

ІІ місце - ЗААТ «Джерельце» Глибоцького РКБТД Глибоцького ліцею, керівник Зеліско Наталія Іванівна

ІІІ місце - хореографічний колектив «Струмочок» Кам’янської ЗОШ, керівник Українець Даша.

ІІІ місце - хореографічний колектив «Бусуйок» Грушівського НВК, керівник Зінкевич Дана Віорелівна.

ІІІ місце - колектив «Сонячні промінчики» Глибоцького РБТДЮ на базі Черепковецького ЗЗСО, керівник Баюк Ірина Георгіївна

ІІІ місце - колектив Йорданештської ЗОШ №2, керівник Ілюк Леонтина Георгіївна

Середня вікова категорія

І місце - вихованці гуртка «Небесне сяйво» Глибоцького РБТДЮ на базі Станівецького НВК, керівник Шова Домніка Лазорівна.

ІІ місце - підготовча група ЗААТ «Суцвіття Глибочинни» Глибоцького РКБТД Глибоцької гімназії, керівник Чехова Христина Михайлівна.

ІІ місце - хореографічний колектив Старововчинецького ліцею, керівник Шова Домніка Лазорівна.

ІІІ місце - хореографічний колектив «Опінкуца» Сучевенської ЗОШ, керівник Тіміш Ліліана Георгіївна.

ІІІ місце - хореографічний колектив «Кодрій» Йорданештської ЗОШ, керівник Савюк Анна Миколаївна.

ІІІ місце - хореографічний колектив Купського НВК, керівник Цициу В.Г.

ІІІ місце - колектив Привороцької ЗОШ, керівники Шова Домніка Лазорівна.

За участь - хореографічний колектив Турятського НВК, керівник Кіфірюк Христина Михайлівна.

За участь - хореографічний колектив «Плай» Тарашанської ЗОШ, керівник Бучковська Н.В.

Старша вікова категорія

Гран-прі - НААТ «Мерцішор» Волоківської ЗОШ, керівник Коган Іван Миколайович.

І місце - хореографічний колектив «Дойна» Купського НВК №2, керівник Малицька Яна Василівна.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Глибоцького ліцею за сприяння у проведенні фестивалю-конкурсу.

Вітаємо переможців! Бажаємо наснаги та завзятості, а світ барвистої мови танцю нехай додасть кольорових відтінків на квітучому творчому шляху.

 

 

Переглядів: 360 | Додав: Ulia_RMC | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024