15 травня 2019 року відбувся виїзний семінар-практикум вчителів фізичного виховання. Підготували семінар вчителі фізичного виховання: Купського НВК № 2 (Лях М.Г.), Турятської НВК ( Блуй М.М.), Йорданештської ЗОШ І – ІІІ ст.( Волкова І.О.) , Тереблеченської ЗОШ І – ІІІ ст.(Німіджан О.К.)
Розпочався семінар на базі Методичного центру управління освіти Глибоцької РДА. Методист РМЦ Лях М.Г. ознайомив присутніх з планом роботи семінару.
Далі відбувся переїзд учасників до Кам'янець – Подільського педагогічного інституту, де вчителі відвідали Кам'янець – Подільську фортецю.
Наступним пунктом було с. Устя, де протягом двох годин подорожували на пароплаві. Учасники семінару мали можливість милуватися природою, спілкуватися з колегами.
По завершенню семінару було розроблено методичні рекомендації.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60510108_1233845016788771_7140705286506938368_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=e452fa8c29fe96194510b141f95e7a37&oe=5D9CF901)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60398625_1233845103455429_7339247167741100032_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=84a68d6e2ee935a6a82597c251cb2a9c&oe=5D58C742)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60241520_1233845146788758_5976857397983969280_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=707f025ec5522c3f8a0b9a5e83d73028&oe=5D5C7667)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60191197_1233845266788746_4942514807933763584_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=6dc47ec932d569d328a677ef40856f10&oe=5D6A29E9)
|