У рамках Тижня протипожежної безпеки 21- 25.01.2019 у Димківському НВК були проведені бесіди з учнями кожного класу. Бібліотекаром було оформлено тематичну виставку, організовано конкурс малюнків.
Також були запрошені представники служби безпеки життєдіяльності Глибоцького району-пожежники. Зустріч відбулася у два етапи: інформаційний-учні прослухали лекцію про правила поведінки та ліквідації наслідків пожеж; практичний-діти ознайомилися із сучасною протипожежною технікою, яка заїхала на територію закладу.
З метою профорієнтації представник служби розповів про Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та про прекрасні умови, які існують для тих, хто там навчається.
Дружба з пожежниками продовжується, на весняних канікулах вони чекатимуть нас у себе в гостях.
Заступник з виховної роботи Барбаза В.М.
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/01/mini_IMG-b1cfef6f24b01293b42cb5f52b95ad51-V.jpg)
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/01/mini_IMG-0b366be4143d08fe71b87330c8fec6e6-V.jpg) ![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/01/mini_IMG-75b2765db3db5d6986f0005ac5d5c059-V.jpg)
![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/01/mini_IMG-87a609c4196f0cc455f650641008b188-V.jpg) ![](http://dimca.cv.ua/wp-content/uploads/2019/01/mini_IMG-154fd796397f2674047291b2ccfc5d59-V.jpg)
|