Цю проблему обговорювали на методичних посиденьках вчителі 1-х класів, які відбулися 17 січня 2017 року на базі РМЦ.
Відкрила засідання МО Леонтій Е. М., яка зазначила важливість вчителя у створенні сприятливого середовища для адаптації дитини, впровадження здоров’язберігаючих технологій, здійснення особистісно орієнтованого навчання та виховання, також ознайомила присутніх з планом, метою та завданнями семінару під час тренінгу « Діти -наші квіти» .
Присутні педагоги з великим інтересом взяли участь у майстер-класі керівника методичного об’єднання вчителів 1-х класів Панчук О. В. з проблеми «Сучасний урок: вимоги, проблеми, шляхи удосконалення. Здоров’язберігаюча компетентність сучасного вчителя».
На високому методичному рівні представлені пристендові уроки: з математики (вчитель Йорданештської ЗОШ І-ІІІст. Іонец В. В., Димківського НВК – Паламарюк М. М.), з румунської мови ( вчитель Опришенської ЗОШ – Гайсюк Д. О.та Димківського НВК- Чімбру М. П.), з курсу «Я і Україна» (Кімчинська М. В. – вчитель Грушівського НВК, Овдеюк Л. В.- Просіцька ЗОШ ).
Не залишили байдужими всіх учасників семінару й обмін досвідом з питання «Нестандартні форми навчання на уроках в початкових класах», які показали вчителі: Багринівської ЗОШ – Патраш Ш. Г., Станівецького НВК –Загарюк Н. В. , Купського НВК – Богданюк Є. В.та поради з проблеми «Динамічні паузи , як один із ефективних методів забезпечення оптимізації рухової активності школяра та попередження втоми»( Вчитель Сучевенської ЗОШ – Борош В.К.). Також було представлено вчителями Фратовчан В. А., Чоботар Д. Д. та Гуцуляк О.В. аукціон ідей з патріотичного виховання в 1-х класах.
Усі педагоги-учасники семінару погодились зі словами Б.І.Коротяєва «… з яким би ступенем самостійності не здійснювалась пізнавальна діяльність учня, який би характер не мала (репродуктивний чи прогностичний), вона завжди була і буде похідною, залежною від діяльності вчителя».
|