Свято Миколая Чудотворця - це символ доброти, любові та тепла. У цей день малеча за добрі справи отримує подарунки від Миколая, а дорослі чекають здійснення усіх мрій та задумів.
19 грудня в Черепковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося театралізоване дійство «Йде до дітей Святий Миколай», яке підготували учні 5 класу для дітей початкової школи.
Розпочалося дійство з розповіді ангелів, які нагадали про наближення свята Святого Миколая. Чортики-розбишаки вирішили поцупити місяць, щоб Святий Миколай не бачив доріжки до дітвори. Ябіда та Лінь проводили свої «майстер-класи», хотіли нагородити їх різочками. Матінка-Зима разом з помічниками стали на перешкоді розбишакам і змусили їх повернути місяць. Добрі справи наших дітей, гарні пісні, слухняність порадували Святого Миколая. Усі діти отримали довгоочікувані подарунки.
Класний керівник 5 класу Гнатюк О.В.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80837916_1424044077768863_6877942893894434816_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=cLqPPGMOJTgAQlwfT6IwJvAmp-g-jidtpUsj7sNw82wZNizuuSmXf-ITw&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=3d25341cf42e2c06b85137563c46d66d&oe=5EABE6FA) ![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80029828_1424044134435524_4839812995901030400_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=cEeuT9ydFxYAQlaqbzpgJMcZUBZjUztXoLIPqPD20y-Sfn6VSPjqJoZcQ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=ac799d8c0c585bcf1ee8812d66a9e4be&oe=5EACC9F1)
|