Весняний ранок. Йдуть до школи діти —
Школярики великі і малі.
Останній дзвоник, то ж в руках є квіти.
А діти ці, немов весна Землі…
Дзвінок востаннє нині пролунає
Для тих, хто вже сьогодні випускник.
А інших всіх зі школи відпускає,
Зробивши старшими усіх на цілий рік.
У них канікули, свобода-воля!
Чарівне літо, річка, море, ліс!
І ти тепер, як вітер серед поля,
Хоч прямо мчи, а хоч лети навскіс!
Останній день у школі! Чи ж не свято!
Попереду походи, ігри, сміх.
Книжок нових і радості багато,
Та різних інших небувалих втіх.
На свято останнього дзвоника в Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали наступні гості: голова Чернівецької обласної ради – Мунтян І.М., Йорданештській сільський голова– Лютик Г.Ф. В супроводі директора школи – Шапки Ф.А., гості відвідали історико-етнографічний музей школи, класні приміщення. Високо були оцінено роботу вчителів по оформленню навчальних кабінетів, та було обіцяно підтримку у придбанні кабінетів інформатики, фізики та хімії.
На урочистій лінійці з нагоди закінчення навчального року Іван Миколайович Мунтян вручив грамоти учням за високі досягнення та почесні грамоти обласної ради вчителям школи та цінні подарунки депутатам сільської ради за вагомі внески у розвиток громади.
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61118170_416754672209367_3733221621343715328_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=63458e49d7cd22e758096b32e4ac3d09&oe=5D55B624)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61054512_416754732209361_8074409551497003008_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=f6bb591cfe72660fb155655d94759ef8&oe=5D9FAB65)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61210993_416754848876016_744746878154833920_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=77f0775139f5fe066d2983ceaabd77a3&oe=5D6030A6)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60857895_416754265542741_6472063390591221760_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=7dd2222b00e5f263d8554ad3cb0ae30b&oe=5D59681B)
|