День вітання і прощання–
Свято перших Букварів.
Перша сходинка зростання
Для найменших школярів.
23 травня у 1 класі Слобідського НВК відбулося чарівне дійство – свято «Прощавай, Букварику!», яке підготувала вчитель 1 класу Ісопеско Ольга Василівна.
Першокласники закінчили вивчати першу і найважливішу у своєму житті книгу – Буквар. Тому на святі вони були дуже горді та поважні. Як дзвіночки, лунали вірші та пісні, всі заходилися у запальному таночку. На святі наші учні отримали Свідоцтва про завершення курсу вивчення Букваря та здобули звання «Читач». Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним!
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61286867_2026203787676142_3319784684996526080_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=96c829f01004e901542d7869344a26fd&oe=5D606372)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/61417470_2026203864342801_6836059184572661760_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=1d241ff0a282faf2ab496825cc3ad270&oe=5D57FD9D)
|