З 6.05 по 10.05 2019 року у дошкільній ланці було проведено тиждень безпеки. Вихователі вивчили та закріпили з дітками правила поведінки під час різних ситуацій під час пожежі, на дорозі, у довкіллі, при зустрічі з незнайомими людьми. Було розроблено та проведено ряд занять та екскурсій.
Багато цікавого діти дізнались під зустріч з медичною сестрою,соціальним працівником, а також були у захваті від екскурсії на пожежну частину. Діти, слухаючи розповідь пожежника, відчули себе майбутніми рятівниками.
У школі під час Тижня безпеки дорожнього руху проходило багато цікавих заходів, які ще раз нагадали дітям як себе правильно поводити на дорозі.
Сьомого травня у кожному класі проведено Єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».
Упродовж Тижня відбулися різні вікторини, виставки літератури по даній темі в бібліотеці, а також конкурс плакатів на тему «Безпека на дорозі».
![](/2019-3/20190508_112559.jpg) ![](/2019-3/20190514_092110.jpg)
![](/2019-3/20190510_105643.jpg)
![](/2019-3/20190510_105738.jpg)
![](/2019-3/20190510_115238.jpg)
![](/2019-3/20190514_093244.jpg)
![](/2019-3/IMG_2383.jpg)
![](/2019-3/IMG_2386.jpg)
![](/2019-3/IMG_2387.jpg)
![](/2019-3/IMG_2393.jpg)
|