З 2 по 6 грудня 2019 року у Йорданештській ЗОШ №2 проводився Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.
Протягом кількох днів вчителем права С.Т. Кирчу та класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи: «Турнів правознавців» для учнів 9-го класу; всеукраїнський урок «Права людини» для учнів 1-4 класів та правовий брейн-ринг для 5-9 класів.
У шкільній бібліотеці була організована виставка «Правова література».
Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78569877_4001453253213918_5051836620563546112_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=tajVlQ68Mc4AQlC-nhpthELEeMzF52A3Ijt80Jfbn7DIw2HPgI7CaKNFw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=0e6913b59a4d251f1c9bdbd367933cb4&oe=5E6E8CAE) ![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/79502279_4001452719880638_4989375113041281024_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=IX6BFxqRsz0AQnsfmz2HNcZ1I6IdrvHfc9Xdsa1cyjFcln51k5w0_0WpQ&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=edf3af1c41afc3706c185465d2e7d7e6&oe=5E8187C9)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/78926899_4001453656547211_7785612561784766464_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=wSJQBOUTxlUAQkHnd4j27Z12eUa4vbx0jIJ6UQ3EDRDFf3r4W7yn5fNLw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=22677d96799af9b9dcf015693b22fd31&oe=5E8A4E65) ![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/79448401_4001454229880487_1543348127895912448_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=KBDBre_GDCYAQkU4JQ5LH27bPgl3DIQYzZEBYmuwsW-3meKFkwERQT4dw&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=74baedb6a378b07eba4c31e3f9e24368&oe=5E7AAE7B)
|