Впродовж тижня «Виховуємо толерантність» робота психологічної служби Черепковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій-успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.
План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Упродовж тижня Толерантності всі учні школи брали активну участь у заходах, які змінювали один одного. З учнями 7-8 х класів було проведено тренінгові заняття «Толерантність – рука дружби».
Серед учнів 5-7-х класів було проведене анкетування «Чи толерантна ти людина». З учнями 1-11 класів був проведений конкурс малюнків: «Квітка толерантності». З учнями 1-4 х класів здійснено перегляд і обговорення мультфільмів про добрі справи, дружбу.
Проведено гру з елементами тренінгу з учнями 9-11 класів «Будемо толерантними».
З учнями 1-7-х класів було проведено години спілкування «Без толерантності немає дружби».
Заходи, які були проведені протягом тижня залишили неабиякий слід у серці кожного учня.
Практичний психолог - О.В. Хаю
Соціальний педагог - А.Г. Карлійчук
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/81714434_1431684673671470_2838105202261753856_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=sa5Fqgb1DA8AQk1w87NKYXQMPMpilsLeuNUFqAzV8sYMTIYeL65zLpOig&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=82d7ca7af26f5bbfb03b281e8fc530e1&oe=5E65D148)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80292363_1431684700338134_6376005476353572864_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=9d3BmMvXncgAQmVyBuYD18TIbC5A74g0XagvKSV1nIMll9xq-dUlZ75nQ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=cf6b987559a3f04227144b0186cc926b&oe=5E72719F)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80370694_1431684767004794_721667330223898624_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=xOq_iMwckcwAQloMIu-r7YAvSy9AdDs02lB8Tg0cIIPSj3rDAXvOucbmw&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=ab42606cb156dbcc27627cd378a3b309&oe=5E7491E4)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80381930_1431684827004788_7055682178339831808_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=kQW0nUzSY5YAQn-2EiZYnLlEiQVBfb90z1RGnYQ8F0cACPe02D3bHoGAA&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=1f3dbea66ddfafb9dd8db1461480063c&oe=5E9FBC55)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80392026_1431684890338115_7386422603189059584_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=5aaT1IDNEWwAQmfcINSpo6R6DzW2SVTitSpt2lNFRWKRINDuc0SefTFOQ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=990aad96b222a0ff4f3c35dd7370e394&oe=5E731EA9)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/81380928_1431684940338110_1756477028032315392_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=VAK1C5Fdja0AQkXvjEdRFZotSnGPnMpMDKqWP1qlfKXvUpMnlIQRQHy_g&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=8099c67e10624d756c6d01b19ffac7a5&oe=5EA8F7BF) ![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/80688611_1431684987004772_251373105711153152_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=lVgRC9lytKMAQn22ZsLnbGu2JfMT8I0Hk0YodndE2aWwlSXUkmJK_5xaQ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=a59e598d8bed710b815a7a3d6273d252&oe=5E6C2DD9) ![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/81598192_1431685030338101_7969743753999024128_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=kP1e5dSnvDYAQk0vVWlp8tWJF0NgF1CHMwcezL4a9ivFuIf94y0Ku3iOQ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=cb4ea90cdd1df71dd8a87e178ff5a3a3&oe=5E6CA770)
|