Всесвітній день вишиванки ми зустрічаємо з хорошим настроєм та в вишитих сорочках.
Народний одяг - це наші незабутні традиції, які треба зберігати та примножувати, залишати у спадок майбутнім нащадкам.
Ось і цього року, учні та вчителі Купського НВК, в гарних вишитих сорочках прийшли до школи на роботу та навчання. Робочий день перетворився на святковий день.
Та оскільки третій четвер травня співпав цього року з Тижнем духовності, то ми організували і невеликий релігійний концерт в якому прийняли участь учні різних класів. Вони декламували вірші, співали пісні та прозою розповідали про Пасхальні традиції рідного села.
Ці всі заходи виховують у наших учнів любов до прекрасного, допомагають їм у збереженні традиції та примноження культури рідної школи та рідного села.
Елеонора Скіпор, педагог-організатор Купського НВК
![](/2019-3/60243580_936026460102317_2974398739495518208_n.jpg)
![](/2019-3/60337830_935993446772285_1995805868624445440_n.jpg)
![](/2019-3/60517278_935993176772312_6180773546025811968_n.jpg)
![](/2019-3/60583152_936105660094397_2498113469396549632_n.jpg)
|