Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
Сьогодні, 17.05.2018, у Купському НВК №2 відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української та румунської вишивки.В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал школи.
![](/DNZ/32710767_638621753139773_2360168371208585216_n.jpg)
![](/DNZ/32739196_1621948957924953_8498347493904351232_n.jpg)
![](/DNZ/32377905_1621949747924874_4720447831746281472_n.jpg)
![](/DNZ/32712353_1621948751258307_7974598501562580992_n.jpg)
|