Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в Грушівському НВК щорічно проводиться Тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.
Всеукраїнський тиждень права у нашому закладі розпочався відкриттям загальношкільної лінійки, на якій заступник директора з ВР Зінкевич Д.В. та педагог-організатор Мудрак М.Г. повідомили про план проведення тижня.
Вчителем правознавства Поповичем А.Л. 10 грудня проведено Всеукраїнський урок «Права людини», в 9-му класі, з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Під час проведення Всеукраїнського уроку акцентовано увагу на те, що основна мета нашої держави – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми, установами.
Класними керівниками 1-4 класів, Беженар Р.І., Мудрак М.Г., Попеску М.Г. та Кімчинською М.І., були проведені години спілкування «Права дитини – права людини», «Закон обов’язковий для всіх», «В країні прав», «Твої права та обов’язки», на яких учні дізналися про свої права та обов’язки як дітей так і школярів.
З учнями 7-9 класів вчитель української мови Оленюк В.О. організував єдиний урок права «Твоя безпека – в твоїх руках». Захід було спрямовано на розширення знань учнів про декларовані в Конституції України права, свободи та обов’язки людини та громадянина. У кінці уроку учні визначили порушені права казкових героїв із відомих казок.
Класний керівник 7-го класу Доготар К.В. провела рольову гру «Я маю право!» з метою виховання у дітей повагу до честі та гідності іншої людини, відповідальності за свої вчинки .
Протягом тижня були створені плакати на правову тематику учнями старших класів спільно з заступником директора з виховної роботи.
На завершення тижня правових знань для учнів 9-го класу було проведено анкетування на тему: «Твої права та обов'язки», проаналізувавши їх, можна зробити висновки, що учні не в повній мірі ознайомлені з даним питанням та хочуть дізнатися більше про власні права та обов'язки і як учня, і як людини, і як громадянина.
Усі заплановані заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства, дозволили сформувати в учнів правові почуття, виробити навички і звички правомірної поведінки; подолати в свідомості помилкові погляди та переконання, негативних навичок і звичок поведінки.
Заступник директора з ВР Дана Зінкевич
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/80685074_155998475672570_4526182208930578432_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=R_PX-uLU9o4AQmk_JR5Zv2y6cFjx_DGkDtrdYO_yvmuPZk88rTjoKAq0Q&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=77da01c237ac334e96e0edcb9c7003b3&oe=5E6DEC3B)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79847760_155998529005898_4080771556052041728_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=Q_3rbHH6POgAQk_9DWwS32D9WhEg5iEaCBoVMzF2xObTtoNflzuIzU9AA&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=fffce7bb2343c0ad5b567ddfdc5ccc9c&oe=5E8061EA)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79454424_155998592339225_5940497845533540352_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=OEHhzz89QKwAQkjfsdf0SCsjWrPc6WFX6swu7HtE4stqA2scFK_mLt-Nw&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=bebbf2b0c2a5a2473286500e0598be6e&oe=5E807358) ![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79671122_155998852339199_8990190844946415616_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=jTqNv-Lfu9UAQmdna8aRABInDxYxtti1ou3anyMdbR7w8wK447RmOIPVQ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=77bc727487ccb31758c2e89193b93386&oe=5EB1255E) ![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/80645518_155998632339221_7261621101359267840_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=7mG5RkrSeL0AQm4GiqhpATISXp7MjBnsenQYh-0dQCG2Mkc9oZebW5AlA&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=f137bd6a16b0701d33221a899bfd202e&oe=5EAA45B3)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79445247_155998762339208_4912082464970637312_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=WTGA2Nmx4TIAQkCYaHoj50g-ei3msquUHInMTSVsepI0tGPWQQYa08ByQ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=3cb2188b3d7e93dec42a915739fb4551&oe=5E67A4C0) ![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79224073_155998875672530_8882906594866626560_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=kwhJiauxykkAQl-R8ZO0YwzfOU1n4eusszpPhEkHhGQzhSaVMOYufAP6w&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=21a4ba64aac5af1491a429ab6873a3e1&oe=5E7D36D8)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/79618376_155998962339188_2918271982317338624_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=1B2tRFDcjQMAQkm9rDbpnqSg8es6KZEglqFxIpGA3SivJQS-_iBb99n9A&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=60e3a9cf47ca9308960790b9193cd8ca&oe=5E6AF616)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/80375593_155999019005849_6839278949755781120_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=9H5X-GOAlZIAQkqp4ehb1UM3nROENK6sekqgkkaySA2MTz9vztug5UV-w&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=42873aecc59dce69783a8c53680b12ac&oe=5E75BB6A)
|