З 1 січня 2018 року набув чинності Закон України "Про відходи", згідно з яким українці зобов'язані сортувати сміття.
Щодо реалізації першого етапу екологічного проекту "Глибоччина без сміття", у шкільному коридорі Черепковецької ЗОШ встановлено сміттєзбірники для сортування відходів (папір,пластик, скло). Тут же розміщені контейнери для збору використаних батарейок та кришечок для виготовлення протезів.
Учні школи вчаться сортувати сміття в окремі ємності.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31743540_592757451097045_1649096626519670784_n.jpg?_nc_cat=0&oh=70490e877fdfbae09a67884d74f95036&oe=5B939E1A) ![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31755419_592757554430368_2829892885489385472_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d950746926e1a48cae90097796a10219&oe=5B58341D)
|