13 травня в рамках тижня духовності, до Стерченської ЗОШ І-ІІІ ст. завітала талановита буковинська поетеса, начальник відділу культури і туризму Глибоцької РДА Рєпіна Олена Мірчівна. Також на зустрічі були присутні сільський голова Будей Наталія Василівна та працівники Стерченського будинку культури.
В ошатній шкільній залі, перед педагогічним і учнівським колективами, відбулася презентація книги «Всміхнися жінко». Олена Мірчівна під музичний супровід декламувала вірші, спілкувалася з учнями. На одній хвилі разом з дітьми провела патріотичний флешмоб «Україна, мир і спокій».
Під час зустрічі і поетеса, і слухачі її поезії отримали море позитивних емоцій та вражень.
Дякуємо Олені Мірчівні за теплу і незабутню зустріч. Бажаємо творчої наснаги, родинного затишку і Божої ласки.
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60220473_2300242383547912_5519020738998173696_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=b73d58576c0ed52862c59d932d0dca03&oe=5D5EFC61) ![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60235443_2300242466881237_2899119142596509696_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=c610034d4f0823a630a14c8a616c7328&oe=5D6E8BC3)
![](https://scontent.fiev8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/60340375_2300242486881235_4573819297528283136_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fiev8-1.fna&oh=acaca75aaf778e4b5113e87da0495fbb&oe=5D5A2BBF)
|