Дізнатись більше
Сьогодні, 30 січня, ліцеїсти Старововчинецького ліцею знову мали можливість допомогти нашим солдатам, воїнам АТО. До ліцею завітав офіцер-артилерист Артемівська, батько нашого семикласника, Калінін Віталій Прокопович. Учні мали можливість почути розповіді про будні артилериста у АТО, побачити відеосюжети про бойові вистріли артилерії та фото з поля бою. Розповідь воїна дуже захопила учнів, адже Віталій Прокопович поділився деякими моментами військової тактики нашої армії. Надовго закарбується у пам’яті учнів захоплення від мужності наших воїнів. Нашому герою передано кошти, зібрані ліцеїстами на допомогу воїнам, та малюнки, листівки і обереги, виготовлені своїми руками, від третьокласників.
З побажаннями щасливої дороги та швидкої перемоги ліцеїсти провели воїна в дорогу.
![](http://vovchynets1987.at.ua/_nw/4/s79923191.jpg)
|