Неділя, 28.04.2024, 16:25















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 351 352 »

З метою активізації  природоохоронної роботи, екологічного виховання і залучення учнівської молоді до роботи по збереженню біорізноманіття, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи  впродовж січня-березня проходив районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея».   

При оцінюванні малюнків члени журі враховували  художню виразність, реальність вигляду і характерних ознак птахів і ссавців регіону, зоогеографічних областей світу, охайність роботи. Отож, переможці конкурсу:

І місце - Боднарюк Вероніка, вихованка гуртка «Веселкове різноманіття» Чагорської ЗОШ, кер. Косташ В. В.;

І місце – Димчук Катерина, учениця Глибоцького ліцею, кер. Поліщук Н. М.;

І місце – Воробець Варвара, учениця Камʼянської ЗОШ, кер. Цебуляк Т. Г.;

І місце – Патраш Анастасія, вихованка гуртка «Живопис» Глибоцького РБТДЮ на базі Багринівської ЗОШ, кер. Лазареску А. Ш.;

ІІ місце – Аладжі Лін, учениця Михайлівського НВК, кер. Рубанець О. В.;

ІІ місце – Паладій Юстина, Невестюк Емануела, учениці Грушівського НВК, кер. Зінкевич Д. В., Захарчук М. І.;

ІІ місце – Семенович Кристіна, Ніколаєску Георгій, учні Просіцької ЗОШ, кер. Сучеван О. М.;

ІІ місце – Балан Олександра, учениця Глибоцького ліцею, кер. Поліщук Н.М.;

ІІІ місце – Кирчу Євгеній, учень Йорданештської  ЗОШ № 2, кер. Костинян Т. А.;

ІІІ місце–Божеску Віка, Божеску Анна-Марія, учениці Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст., кер.Іонець В. Г.;

ІІІ місце – Цебуляк Михайло, учень  Камʼянської ЗОШ, кер. Цебуляк Т. Г.;

ІІІ місце – Качуляк Христина, учениця Старововчинецького ліцею, кер. Гавчук О. В.;

ІІІ місце – Шостак Тетяна, Шостак Наталія, учениці Старововчинецького ліцею, кер. Гавчук О. В.;

ІІІ місце – Тріфан Софія, вихованка гуртка «Народна творчість» Глибоцького РБТДЮ на базі Камʼянської ЗОШ, кер. Воробець В. Д.;

Учасниками конкурсу стали:

  • Балан Нінель та Кушнір Василь, учні Черепковецького ЗЗСО, кер. Хаю О. В.;
  • Учні 8 класу Горбівецької ЗОШ;
  • ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 288 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2020 | Комментарії (0)

Щорічно вихованці Глибоцького РБТДЮ, закликають всіх небайдужих долучитись до збереження пташиного світу  та прийняти участь у таких акціях як «Птах року», «День зустрічі птахів», «Годівничка», «Пташиний друг» та ін. Цей рік не став виключенням.

У рамках акцій діти вивчали орнітофауну місцевості, визначали місця, де птахи зустрічаються найчастіше, спостерігали за пернатими, заготовляли корма, розвішували годівниці та здійснювали підгодівлю пташок.

Проглядів матеріалу: 270 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2020 | Комментарії (0)

    Щодня ми чуємо музику і навіть не підозрюємо, що звуки  можуть допомагати людям при лікуванні різних захворювань.     Одним з перших, хто пояснив лікувальний ефект музики був Піфагор. Він стверджував, що музика підкоряється вищому закону (математиці) і відновлює в організмі людини гармонію. А давньогрецький лікар Гіппократ лікував музикою безсоння та епілепсію.  Пізніше вчені зробили висновки, що музика може знімати втому й заряджати людину енергією, позитивно впливати на систему кровообігу та дихання.

Слухайте!

Музикотерапевти відзначають, що для кожного конкретного пацієнта треба підбирати індивідуальні мелодії, але існують універсальні «мелодії - цілителі» для певного психічного стану чи захворювання. 

 

Для поліпшення настрою слід слухати: 

  • «Рондо в турецькому стилі» В.А.Моцарта;     
  • «Хабанеру» з опери «Кармен» Жоржа Бізе;
  • «Тріумфальний марш» з  опери «Аіда» Джузеппе Верді.

Забути про неприємності та проблеми вам допоможе:

  • «Аве Марія» Франца Шуберта;
  • «Колискова» Йоганесса Брамс.

 Сонливість проженуть : 

  • концерти та сонати Антоніо Вівальді; 
  • серенади Франца Шуберта;

 Відчуттям ранкової свіжості наповнять душу:

  • «Ранковий настрій» Едварда Гріга;
  • «Ранок» Ріхарда Штрауса;
  • симфонічний ескіз «Море» Клода Дебюссі;
  • «Пробудження птахів» Олів’є Мессіна.

 Під час депресії рекомендовані елегії, ноктюрни, колискові.

При перевтомі слід послухати записи:

  • Елвіса Преслі;
  • Луї Армстронга;
  • Дюка Веллінгтона.

 При порушенні сну зможуть допомогти:

Проглядів матеріалу: 254 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 635 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2020 | Комментарії (0)

    Від 6 квітня, стартує проєкт “Всеукраїнська школа онлайн”, в рамках якої уроки для школярів транслюватимуть українські телеканали. Про це заявив у відеозверненні Президент України Володимир Зеленський.

“Дистанційна освіта під час карантину. Наше завдання як держави забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проєкт “Всеукраїнська школа онлайн”. В рамках проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України”, – сказав Президент.

З його слів, наразі проходять щоденні зйомки уроків для учнів 5-11 класів за збалансованою програмою Міністерства освіти та науки, в яких викладається 11 предметів.

“Навчатись дистанційно школярі зможуть на Facebook та Youtube, а також уроки з щоранку будуть транслюватись українськими телеканалами. За кожним класом буде закріплений один або декілька каналів. Їх перелік а також розклад уроків на тиждень з’явиться зовсім скоро. Закликаємо батьків стежити за новинами та заохочувати дітей до перегляду”, – зазначив Зеленський.

Проглядів матеріалу: 289 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2020 | Комментарії (0)

    Оскільки багато навчальних закладів по всьому світу, зокрема і в Україні, вже закриті для відвідування, або планують цей крок через COVID-19, більше половини учнів світу не можуть відвідувати навчальні заклади. Педагоги зіштовхуються з проблемою викладання дистанційно в небачених масштабах, а в деяких випадках – вперше.

У зв’язку з цим, Google створив нові ресурси дистанційного навчання, зокрема колекцію навчальних матеріалів, список корисних додатків, новий ресурс YouTube Learn@Home, розроблений для сімей, а також низку публікацій на блозі та вебінарів.

Також Google зробив преміальні функції Meet безкоштовними для шкіл до 1 липня 2020 року. Це включає в себе можливість 250 учасників спілкуватися одночасно, записувати уроки та прямі трансляції.

Також Google повідомив про запуск української версії ресурсу «Навчайте з дому» для допомоги вчителям та учням у дистанційному навчанні. Навчайте з дому – головний центр інформації, підказок, тренінгів та інструментів з ресурсу Google for Education, який допоможе вчителям продовжувати викладати, навіть якщо вони не знаходяться фізично в класі.

На сайті пропонуються поради щодо того, як почати дистанційне навчання, наприклад:

  • Як викладати в Інтернеті;
  • Як викладати дистанційно без відеоконференцій;
  • Як зробити уроки доступними для всіх учнів;
  • Як залучати учнів до активної співпраці під час дистанційного навчання;
  • Як співпрацювати з іншими викладачами.

Цей ресурс буде продовжувати розвиватися, він створений за підтримки та співпраці з Інститутом інформаційних технологій в освіті ЮНЕСКО, який також співпрацює з іншими партнерами у галузі освіти у відповідь на цю надзвичайну ситуацію.

ПЕРЕЙТИ ДО РЕСУРСУ

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 302 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2020 | Комментарії (0)

    Онлайн-курс для вчителів з дистанційного навчання. Міністерство цифрової трансформації презентувало освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Під час курсу учителі дізнаються про алгоритми та комунікацію з учнями на період дистанційного навчання.

Цьогорічне ЗНО обов'язково відбудеться, - заступник міністра. Міністерство освіти і науки та Український центр оцінювання якості освіти відпрацьовують кілька сценаріїв проведення ЗНО та вступних іспитів у магістратуру за різних варіантів розгортання подій.

Тривалість навчального року може бути продовжена. У Міністерстві освіти допускають можливість фактичного продовження навчального року в Україні. Рішення буде ухвалюватись з огляду на епідеміологічну ситуацію та термін дії карантину.

В Україні новий т.в.о. міністра освіти і науки. Кабінет Міністрів призначив тимчасово виконуючим обов‘язків міністра освіти і науки Любомиру Мандзій. До цього часу Мандзій впродовж шести місяців працювала у МОН на посаді заступника міністра.

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня. Уряд ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Усі заклади освіти незалежно від сфери управління мають продовжити карантинні заходи.

ДПА для учнів 4-х і 9-х класів скасовано. Державна підсумкова атестація учнів 4-х та 9-х класів буде скасована. За словами в.о. міністра освіти Любомири Мандзій, відповідний наказ вже готується найближчим часом буде оприлюднений Міністерством освіти і науки.

МОН оприлюднило два сценарії завершення навчального року. У зв’язку з карантином Міносвіти розробило два сценарії завершення навчального року, кожен з яких передбачає різні терміни і підходи до завершення навчання, проведення ЗНО і вступної кампанії.

Захист дипломів та іспити у вишах пройдуть дистанційно. Студенти випускних років захищатимуть дипломні роботи та складатимуть державні іспити дистанційно. Про це йдеться у сценаріях завершення навчального року, що розроблені Міністерством освіти і науки.

Учням і вчителям нададуть час для реєстрації на ЗНО. Учні та вчителі, які не встигли виконати усі необхідні процедури для реєстрації на ЗНО, матимуть таку можливість. Рішення базуватиметься на тому, що карантин був оголошений 12 березня, а реєстрація на ЗНО тривала до 24 березня.

Вступна кампанія у липні не розпочнеться. Вступна кампанія до закладів вищої освіти в 2020 році не розпочнеться у липні, як було заплановано раніше. Строки проведення вступної кампанії будуть зміщені і залежатимуть від термінів карантинних заходів і проведення ЗНО.

Атестаційні комісії працюватимуть дистанційно. У Міністерстві освіти підписаний наказ, що передбачає можливість проведення дистанційних засідань атестаційних комісій. Присутність педагогічних працівників під час засідання не передбачена.

Як завершуватимуть навчальний рік заклади вищої освіти. Міністерством освіти і науки надані роз'яснення щодо завершення 2019/20 навчального року в закладах вищої, фахової передвищої, післядипломної освіти та наукових установах.

Профспілка закликає не скорочувати видатки на освіту. Профспілка працівників освіти і науки звернулась до органів державної влади з проханням не скасовувати фінансування низки бюджетних програм у сфері освіти і науки в умовах боротьби з поширенням вірусу COVID-19.

МОН і Комітет ВР виступили проти ініціатив Мінфіну. В освітньому відомстві та профільному парламентському комітеті наголошують, що пропозиції Міністерства фінансів передбачають повне згортання розвиткових програм освіти і науки, що реалізуються в Україні.

Освіта.ua ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 294 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.03.2020 | Комментарії (0)

27 березня – Міжнародний день театру. Він є універсальною мовою спілкування людини з буттям. Одне з найстаріших мистецтв, він завжди є осмисленням актуального і реакцією на нього. Театр залишається надією гуманізму, дає людині шанс зберегти і утвердити гідність, дає шанс на виживання. Неоціненну роль в утвердженні гідної постави української нації відігравали і продовжують відігрівати театри України. Починаючи від Садовського, Заньковецької, корифеї українського театру до Стригуна, Жолдака та багатьох інших, які, продовжуючи світову, утверджують національні традиції українського театру.

Учні Коровійської школи, вихованці гуртка «Театральне мистецтво» (керівник – Пентелейчук А.В.) також приєдналися до відзначення цього свята (дистанційно) та створили флешмоб улюблених скоромовок. Чому саме скоромовок? Тому, що багатьом відомо, що справжні актори театру розвивають свою дикцію саме за допомогою скоромовок.

Ми шлемо найщиріші вітання з Міжнародним днем театру усім театральним діячам, театрознавцям та людям, чиє життя і робота пов’язані з театральною сферою.

 

Проглядів матеріалу: 322 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.03.2020 | Комментарії (0)

   З 23-го березня о 10.00 та 15.00 дивіться в ефірі "Чернівецького променя", а також на  сайті Інституту  післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відеоуроки з підготовки до ЗНО від найкращих буковинських учителів, детальніше "Відеотека до ЗНО".

Джерело:http://ippobuk.cv.ua/

Проглядів матеріалу: 536 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.03.2020 | Комментарії (0)

Талант – то крапля здібностей і море праці

Григір Тютюнник.

Кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Талант може проявитися в різних сферах людської діяльності - в галузях музики, літератури, природничих наук…

І ми пишаємося нашими талановитими юннатами, які досягли значних успіхів на обласному та всеукраїнському рівнях.

Отож, переможці обласних конкурсів:

  1. Збір юних аграрників, садівників, зоологів, тваринників, квітникарів-дизайнерів

І місце – Шипот Дар’я, учениця Молодійської ЗОШ, кер. Куцак О. А.;

ІІ місце – Бурла Юлія, учениця Глибоцької гімназії, кер. Герман А. В.

 

  1. Конгрес «Живи, Земле!»

ІІ місце – Молоч Серафим, учень Молодійської ЗОШ, кер. Верозуб М. Г.

 

  1. Акція «Ліси для нащадків»

ІІ місце – учні 6-А класу Молодійської ЗОШ, кер. Шатько О. Г.;

ІІІ місце – учні 8 класу Горбівецької ЗОШ, кер. Тарнавська Н. Л.;

ІІІ місце – Кирчу Ірина, учениця Йорданештської ЗОШ № 2, кер. Кирчу О. Г.

 

  1. Акція «День юного натураліста»

І місце – Гросу Василь, учень Йорданештської ЗОШ № 2, кер. Шородок М. Г.;

І місце – Федорюк Мірча, вихованець гуртка «Юні екологи» Глибоцького РБТДЮ на базі Димківського НВК, кер. Головата М. Л.;

І місце – вихованці Глибоцького РБТДЮ, кер. Шородок Н. М.

 

  1. Акція «До чистих джерел»:

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 446 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.03.2020 | Комментарії (0)

    Міністерство цифрової трансформації України презентувало оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». У відомстві зазначають, що впровадження курсу є оперативною відповіддю на світовий виклик, зумовлений поширенням COVID-19.

Курс розрахований для новачків, які мають бажання застосовувати дистанційну форму навчання зі своїми учнями.

Під час курсу, що складається з 6 серій тривалістю від 8 до 26 хвилин, учителі дізнаються про алгоритми та комунікацію з учнями на період дистанційного навчання, а також про набір сервісів і специфіку їх використання для, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.

За допомогою курсу вчителі навчаться комунікувати з учнями онлайн, користуватись онлайн-сервісами, створювати відеоконференції, збирати файли з роботами, ставити оцінки онлайн, створювати контрольні роботи, контролювати виконання завдань, надавати консультації учням та створювати віртуальну вчительську.

Вступне слово від Оленки Северенчук, директорки з розвитку Ukrainian Global School, радниці заступника міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

ВХІД НА ПЛАТФОРМУ

Проглядів матеріалу: 290 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.03.2020 | Комментарії (0)

    Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра, 26 березня 2020 року.

Детальніше https://mon.gov.ua/ua/news/zagalnonacionalnij-karantin-prodovzheno-do-24-kvitnya-rishennya-uryadu

Проглядів матеріалу: 285 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.03.2020 | Комментарії (0)

Нижньосинівецький ДНЗ-

https://youtu.be/y6gtUNtg3zE

Проглядів матеріалу: 798 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.03.2020 | Комментарії (0)

«... Ми всі несемося вдалину на одній і тій же

планеті -ми екіпаж одного корабля»

Антуан де Сент-Екзюпері

Для одного Батьківщина - це місце його народження, країна його дитинства, для іншого – місто, де він живе в даний момент. Подібних думок існує безліч, і всі вони по-своєму вірні. Ми живемо на планеті Земля, і не випадково її головне багатство співзвучно з назвою. Земля - наш дім, земля -наша годувальниця. Саме тому, люди зобов'язані піклуватися про неї, про збереження природи на нашій планеті.

З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, формування екологічної культури учнівської молоді, виявлення та поширення нетрадиційних форм роботи з набуття знань і досвіду розв’язань екологічних проблем 12 березня 2020 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу агітаційних колективів «Земля-наш спільний дім» (у заочному форматі) за тематикою «Країні Юннатії -95».

Глибоччину на конкурсі представили переможці районного етапу "VIP-агітбригаду" Коровійської ЗОШ. Команда у складі Германа Іллі, Чорней Олександри, Шевчук Софії, Проданчук Юліани, Гушул Міхаєли та Туранської Крістіни стали переможцями, посіли почесне ІІ місце, у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу агітаційних колективів «Земля-наш спільний дім»

Вітаємо учасників колективу та керівників Пентелейчук Анастасію Вікторівну і  Скутара  Костянтина  Дмитровича  з перемогою.
Ви молодці!!!

Відео виступу

Проглядів матеріалу: 320 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.03.2020 | Комментарії (0)

Відзначаючи 95-річчя юннатівського руху вихованці Глибоцького РБТДЮ та учні шкіл Глибоччини  взяли участь у районному заочному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» за тематикою «Країні Юннатії - 95», метою якого є виховання в учнів любові до рідного краю.

Нещодавно  були підведені підсумки фестивалю. Призові місця визначені таким чином:

У номінації «Краща фоторобота» переможцями стали:

І місце – Чубрей Анастасія-Марія, Балан Ірена, вихованки гуртка «Обʼєктив» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцького ліцею, кер. Балан Н. В.;

ІІ місце – Костинян Даніела, учениця Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Іонець В. Г.;

ІІІ місце – Іонуца Руслан, учень Багринівської ЗОШ, кер. Горечка М. І.;

ІІІ місце – Патраш Едуард, учен Багринівської ЗОШ, кер. Горечка М. І.;

У номінації «Кращий слайд-фільм» переможцями стали:

І місце – Королюк Роман, вихованець гуртка «Юні садівники» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцької гімназії, кер. Балан Н. В.;

І місце – Тофан Ірина, вихованка гуртка «Юні садівники» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцької гімназії, кер. Балан Н. В.;

ІІ місце – Луцик Яна, вихованка гуртка «Об’єктив» та Глобак Євгенію, вихованку гуртка «Природа рідного краю» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцького ліцею, кер. Балан Н. В.;

ІІ місце – Букачук Альона, ученицю Йорданештської ЗОШ № 2, кер. Шородок М. Г.

У номінації «Кращий відеофільм»:

І місце – Козачук Олена, Виліткова Анастасія, вихованки гуртка «Природа рідного краю» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцького ліцею,  кер. Балан Н. В.

Крім того, учасниками фестивалю стали Савюк Віолета, учениця Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Іонець В. Г.), Репчук Дмитро, вихованець гуртка «Ткацтво» Глибоцького РБТДЮ на базі Горбівецько ЗОШ                            (кер. Кожокарь О. В.), Мехно Володимир, учень Валякузьминської ЗОШ (кер. Невестюк А. В.), Опаєць Марініка та Унгурян Іонела, у ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 384 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2020 | Комментарії (0)

Міжнародна асоціація позашкільної освіти і Кафедра позашкільної освіти ІПФ НПУ імені М.П. Драгоманова запроваджують проєкт «Заклади позашкільної освіти: Дистанційна робота», метою якого є організація дистанційного навчання закладами позашкільної освіти.

У рамках Проєкту учасники презентують свої успіхи і напрацювання з дистанційного навчання за різними напрямами позашкільної освіти у будь-якій формі (відео-, фото-,  аудіо-, графічна, текстова інформація заняття, лекції, семінару, уроку, консультації тощо.

Учасником Проєкту стала і Балан Наталія Володимирівна, керівник гурткків Глибоцького РБТДЮ, яка разом зі своїми вихованцями закликає долучитися до щорічної Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів», яка проводиться в заочному форматі.

В рамках проекту ви матимете нагоду ознайомитися з видовим різноманіттям перелітних птахів рідного краю, поширити знання про сезонні явища у природі і в житті птахів, розвивати гуманне ставлення до птахів, мотивувати інтерес до їх охорони та ін.

В межах акції можна переглянути фільм «Птахи Буковини. Спів пташок» https://youtu.be/AA2PIrPFWLE (фільм змонтований Балан Іреною, вихованкою гуртка «Обʼєктив» Глибоцькго РБТДЮ), визначити перелітних і неперелітних птахів нашого краю, сфотографувати годівнички, шпаківні, дуплянки біля помешкання та розповісти про події, які ви спостерігали біля них, намалювати малюнок чи виготовити листівку «День зустрічі птахів», знайти прислів’я та приказки про птахів, прочитати казоки http://megaznaika.com.ua/kazka/category/kazky-i-opovidannya-pro-ptahiv/, http://talesworld.org.ua/taxonomy/term/23, http://deti.e-papa.com.ua/kazky/kazki-pro-ptakhiv/, скласти з батьками чи друзями казку або вірш про пташку, яка повертається з вирію в наш край.

Заходьте за посиланням та голосуйте за проєкт  Балан Н. В. https://m.facebook.com/events/505363580083274?view=permalink&id=506709376615361

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 331 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2020 | Комментарії (0)

   Сьогодні розпочнеться трансляція відеоуроків на 11 каналі для учнів 3-х та 4-х класів. Також онлайн на YouTube каналі: https://bit.ly/2QC9cfj
Трансляція уроків здійснюватиметься з 23.03.2020 (у будні дні) о 10.30, повторення – о 16.50

 

Відеоуроки для 2 класу НУШ

https://www.youtube.com/channel/UC5p5EUYMbIzj5_IAcPP2EIg/featured

Безкоштовний доступ проєкту «Розумники» (Smart Kids) (1-4 класи)

У рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Розумники» (Smart Kids) для всіх шкіл України відкрито безкоштовний доступ до 50 електронних освітніх ресурсів для 1–4 класів з української мови та математики (http://edugames.rozumniki.ua/subscribe/).

Відеоуроки для 9, 10 і 11 класів (ГРАФІК)

Нагадуємо, що “Школаonline” (відеоуроки для старшокласників, 9-й, 10-й, 11-й клас) можете переглядати на YouTube каналі «ДніпроТВ» за посиланням https://bit.ly/2IUzyVs
Розклад відеоуроків для старшокласників розміщено на офіційній вебсторінці департаменту https://bit.ly/3d9mCsP

Щодо питання весняних канікул, за словами заступниці міністра освіти Любомири Мандзій, якщо в цей час школа не має визначених канікул, то заклад освіти продовжує здійснювати форму дистанційного навчання.

Безкоштовні авторські відеоуроки для 4-11 класів на youtube-каналі “Топ Школа”

4 клас. Математика  ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 355 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2020 | Комментарії (0)

    Атестація працівників закладів освіти відтермінована. Керівникам органів управління освітою, а також керівникам закладів освіти доручено відтермінувати проведення атестації працівників закладів освіти та проведення засідань відповідних атестаційних комісій.

У МОЗ допускають продовження термінів карантину. За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, МОЗ може рекомендувати продовжувати карантин з урахуванням епідемічної ситуації у сусідніх країнах, країнах ЄС і на території України.

Прем’єр закликав ректорів не виселяти студентів з гуртожитків. Денис Шмигаль закликав ректорів закладів вищої освіти не виселяти студентів з гуртожитків. За його словами, багатьом студентам нема куди їхати, зокрема студентам з окупованих територій.

Майбутні учасники ЗНО можуть готуватись до тестів онлайн. Освіта.ua спільно з учителем української мови та літератури, фахівцем з підготовки до ЗНО Артуром Пройдаковим оприлюднили вже 10-й подкаст з підготовки до тесту з української літератури.

Освітяни мають працювати дистанційно, - МОН. У відомстві наголошують, що у зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину педагоги мають бути максимально переведені на роботу в гнучкому та дистанційному режимі.

МОНвідправляти освітян у відпустки неприпустимо. В умовах карантину примусове відправлення працівників у відпустки на період призупинення навчання є неприпустимим. Окрім того, на період карантину за всіма працівниками зберігається середня заробітна плата.

Міністр до громадянкарантин це не канікули чи відпустка. Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець закликав українців не ставити під загрозу своє здоров’я та здоров’я своїх близьких і дотримуватись карантинного режиму, оскільки ситуація в країні є вкрай серйозною.

МОНкерівники мають видати накази про дистанційну роботу. Керівники закладів освіти мають видати накази про гнучкий графік роботи, що дозволить працівникам виконувати свою роботу вдома. Накази мають бути оприлюднені на сайтах закладів освіти.

Перевірка присутності педагогів на роботі є неправомірною. За словами заступника міністра освіти і науки Любомири Мандзій, перевірка присутності педагогічних працівників у закладах освіти в сьогоднішніх умовах є неправомірною.

Учителям не потрібно вести класний журнал. У випадку організації дистанційного навчання в закладі освіти, завершення заповнення шкільної документації необхідно перенести на час закінчення епідеміологічної ситуації. Учителям не потрібно вести класний журнал під час проведення карантину.

На ЗНО вже зареєстровано понад 350 тисяч осіб. Станом на 20 березня регіональні центри якості освіти виготовили 350 415 сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, що становить 96,8% від кількості отриманих комплектів реєстраційних документів.

Для освітян створять курс про дистанційне навчання. Міністерство цифрової трансформації запустить безкоштовний онлайн-курс для вчителів і викладачів про організацію дистанційного навчання під час карантину. Курс буде доступний на інтернет-порталі «Дія.Цифрова освіта».

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 307 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2020 | Комментарії (0)

Луковицький ДНЗ-https://youtu.be/ejcCdTj4ddQ

Проглядів матеріалу: 805 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2020 | Комментарії (0)

Кам’янський ДНЗ -    https://youtu.be/3MZDa-mvuNY

https://youtu.be/f_5YfIK0WIU 

Проглядів матеріалу: 896 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.03.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024