Субота, 15.06.2019, 22:49Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна                    Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2018-2019
Олімпіади 2019
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 ... 303 304 »

    Літо - це чудова та довгоочікувана пора для малечі та дорослих. Та влітку потрібно не тільки попіклуватись про те, щоб Ваша дитина мала змогу відпочити, а й про те, щоби вона змогла розвиватися інтелектуально. Для цього ми створили програму, яка дозволить у цікавій, ігровій формі вправлятись дітям у навичках читання, письма, повторити таблицю множення, більше дізнатися про навколишній світ, поміркувати, пофантазувати та багато ще іншого.

Після 1-го класу.

Закінчення першого класу — це визначна і відповідальна подія у житті Вашої дитини. Для того, щоб вона могла удосконалювати і поглиблювати свої знання, пропонуємо добірку цікавих матеріалів, які допоможуть розширити світогляд, вправлятись у навичках рахунку, письма, читання, розвиватимуть логічне мислення, увагу, уяву, тренуватимуть графомоторні навички, збагатять словниковий запас, сприятимуть формуванню спостережливості та мислення. Далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 27 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.06.2019 | Комментарії (0)

    Вступники, які подають заяви в електронній формі, реєструють особистий електронний кабінет на сайті: https://ez.osvitavsim.org.ua/ (працює під час вступної кампанії).

Під час реєстрації вступник зазначає такі дані:
 
 • адресу електронної пошти, до якої має доступ (вказана адреса буде логіном для входу до кабінету);
 • пароль для входу до кабінету;
 • номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • серію та номер документа про повну загальну середню освіту;
 • середній бал додатка до вказаного документа.
 
У разі наявності кількох сертифікатів ЗНО, зазначається один із них на вибір вступника.
 
Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто оригінали:
 
 • документа, що посвідчує особу;
 • військово-облікового документа для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
 • документа державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2, квотою-3 або квотою-4 на основі повної загальної середньої освіти.
 
До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає такі документи:
 • копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого законом «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
 • копію військово-облікового документа - для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
 • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
 • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання;
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.
Перелік документів, необхідних для вступу, зокрема, додаткових, якщо це викликано особливостями вступу на певну спеціальність чи конкурсну пропозицію, встановлюють ЗВО у своїх Правилах прийому.
 
Вступники, які проходять творчі конкурси, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, та екзаменаційного листка з фотокарткою.
 
Інші копії документів подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами вступу на відповідні конкурсні пропозиції, установлені законодавством, у строки, визначені для прийому документів.
Проглядів матеріалу: 27 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.06.2019 | Комментарії (0)

     5 червня, в Молодійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося свято прощання з початковою школою у 4 – А класі. На свято завітало багато гостей: вчителі, батьки, бабусі, дідусі, братики, сестрички та друзі. В аеропорту «Прощання з дитинством» в далекий, незвіданий, неймовірний, загадковий політ під назвою «Юне життя» відправилися почесні пасажири – випускники – четвертокласники. Усім гостям, діти продемонстрували, чому вони навчилися та як здружилися протягом чотирьох років. У дитячих оченятах світилася радість, а на очах батьків виступали сльози щастя та гордості за своїх дітей.

Ще зовсім недавно учні переступили поріг школи, а сьогодні, озброєні значним багажем знань, випорхують з-під дбайливих крил своїх перших вчителів у більш самостійне життя рідної школи.
Школярі попрощалися з першими сходинками дитинства та першою вчителькою Куруляк Людмилою Василівною, яка впевнено вела їх стежинами шкільної науки, та пообіцяли своїм майбутнім класним керівникам і надалі бути взірцем у навчанні й вихованні.

 

Проглядів матеріалу: 27 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.06.2019 | Комментарії (0)

    Сьогодні у мовному таборі був день Дитини, учасники обговорювали права та обов'язки дітей. Пізніше переглядали відеоролик на тему Корисна та шкідлива їжа. Спробували себе у ролі репортерів , проводячи змагання- опитування " Чи ведеш ти здоровий спосіб життя". Закінчився день грою "Інформаційні сніжки", за допомогою якої учасники змогли потренувати свою пам'ять та дізнатися більше одне про одного.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 26 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.06.2019 | Комментарії (0)

Дитячий садочку! Країно добра!

Шкода, що з тобою прощатись пора!

Ми в стінах твоїх зростали як в казці

Здорові, щасливі, в любові та ласці…

    Випускний в садочку – довгоочікувана подія і для дітей, і для батьків. Хоч випускний в дитсадку і сповнює серця гордощами за своїх дітей, головні на цьому святі все ж вони. Тому педагоги закладу та батьки подбали про яскравість їхніх вражень від першого випускного свята у житті.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

58 з своїми мріями і уподобаннями, які вміють рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. Кіноальманах в стилі «Оскар» в групі «Дзвіночок» (вихователі Любов Дутка та Ольга Цибуляк) показав хроніку життя дітей від перших днів перебування у дитячому садку до закінчення, а «Стиляжна вечірка» в групі «Здоров’ ячок» (вихователі Інна Катренюк та Надія Тодорюк) – у ретро-стилі, хоч незвично, зате цікаво й феєрично!

Відбулися зустрічі із казковими героями: Пеппі довгою панчохою, «Двійкою» та «Дванадцяткою».

Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці,батьки, вчителі, гості. На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідувача Валентини Іванівни Грижук.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

Домніка Балан, вихователь - методист закладу

Проглядів матеріалу: 30 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.06.2019 | Комментарії (0)

У дитинстві відкриваєш материк,

Котрий назветься потім - Батьківщина.

Ліна Костенко

У небі над Україною майорить споконвічний синьо-жовтий прапор, сяє до людей тисячолітній герб наш - золотий тризуб із блакитного щита. Діти виростають із цією символікою в серці і несуть в душі впродовж життя.

У пришкільному таборі «Веселка» Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів сьогодні «День державної символіки». Настрій усіх учасників піднесений,

патріотичний і проходить під гаслом:

«У нашого прапора барви чудові:

Внизу - золотисті, вгорі – волошкові»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 27 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.06.2019 | Комментарії (0)

   Сьогодні делегація освітян Глибоцького району бере участь у засіданні круглого столу «Реалізація освітньої реформи у школах з румунською мовою викладання в Чернівецькій області».

В рамках круглого столу відбулося представлення Української асоціації дослідників освіти та проекту «На освітніх перехрестях: діалог з національними меншинами у Чернівецькій та Закарпатській областях», а також проекту «Фінська підтримка української шкільної реформи».

Під час засідання представлено і обговорено попередні результати аналізу друкованих, електронних та соціальних засобів масової інформації, фокусованого групового обговорення з учнями, батьками, вчителями та представниками органів управління освітою.

Проглядів матеріалу: 27 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.06.2019 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 40 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.06.2019 | Комментарії (0)

     Літо – це гарна пора року, а для учнів 2-А та 2-Б класах Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. воно ще й надзвичайно цікаве. Наші другокласники мали змогу відвідати мальовничі місця, які знаходяться в комплексі «Сонячна долина». Діти відвідали місцевий зоопарк, де знайомилися з різноманіттям фауни, збагатилися новими знаннями та пригадали попередні. Також незабутні враження отримали під час екскурсії на електромобілі, де їм розповідали про рослинний та тваринних світ. А завершилося все це дійство смачним та ситним обідом. Позитивні емоції та приємна втома переповнювали наших маленьких НУШенят :)

Проглядів матеріалу: 26 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.06.2019 | Комментарії (0)

  Перший день літа приурочений всім дітям, адже саме 1 червня святкують день захисту дітей. В Коровійській школі свято відбулося сьогодні на повному позитиві. На шкільному подвір'ї панували радість і сміх. Протягом свята діти веселились, співали, танцювали.

Нехай всі діти Землі зростають у радості та мирі!

 

Проглядів матеріалу: 23 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.06.2019 | Комментарії (0)

  Найбажаніша пора для дітей - це час літніх канікул, відпочинку, гарного настрою, час ігор та розваг. Саме з цією метою, 03 червня 2019р., на території Глибоцького РБТДЮ відбулось свято, приурочене Дню захисту дітей та завершенню навчального року. Вихованців привітали: заступник начальника управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації Інна Юріївна Цуркан, начальник відділу освіти Глибоцької ОТГ Юрій Георгійович Чубрей, завідувач районного методичного центру управління освіти Олеся Сидорівна Намака, голова Глибоцької районної організації профспілки працівників освіти Світлана Іллівна Лазурко, головний спеціаліст управління освіти Домніка Мірчівна Міхай, директор Глибоцького РБТДЮ Оксана Костянтинівна Стрельчук.

У рамках свята проведено різноманітні майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва:

 • виготовлення українського віночка ( Федорук В.М.);
 • виготовлення «фенечок» ( Шородок К.К.);
 • виготовлення антистрес - брелка ( Максимюк Л.І.);
 • виготовлення листівки в техніці «Iris Folding» (Русу Л.Г.);
 • майстерня юних художників « Світ очима дітей» (Фруцька І. М.).

А також із задоволенням вихованці взяли участь у флешмобі «Ловимо ритм» (Шова Д.Л.), хореографічних та вокальних батлах (Шова Д.Л., Скутар К.Д., Баюк І.Г.,Чорней М.К., Гімчинський В.В.), показових виступах вихованців технічних гуртків (Романюк В.М., Тарангул Г.І., Ткачук В.Ф.), шашко-шаховому турнірі (Малиш І. В.), у виготовленні екологічної стіннівки «Будь господарем на землі» (Балан Н. В.), екологічній грі «Дерево бажань» (Шородок Н.М.). Найменші учасники дійства малювали на асфальті «Світ очима дітей» (Ванзуряк Н.В.).

Вихованці танцювали запальний флешмоб, спробували себе у різних заняттях за інтересами, фотографувались, змагались, пригощались ласощами і весело проводили час.

Адміністрація Глибоцького РБТДЮ вдячна спонсорам свята: районному центу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Глибоцької РДА (директор Мінтянська А.Г.), Глибоцькому районному сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області (начальник Дамаскін Я.В.), управлінню освіти Глибоцької РДА, приватним підприємцям Андрію Стрельчуку та Роману Фруцькому.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 25 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.06.2019 | Комментарії (0)

    Формат другого дня курсів вчителів 1 класу НУШ у Глибоцькому районі - це спільна і активна робота в групах, цікаве і змістовне навчання, різні види діяльності,корисні матеріали, море позитивних емоцій, пізнавальна та креативна атмосфера!

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 22 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.06.2019 | Комментарії (0)

    4 червня Центром економічного зростання Волоківської ОТГ, насамперед Пентелейчук О.М., була організована навчально-пізнавальна вікторина «З економікою на Ти» для учнів, учасників мовного табору «Rainbow», Грушівського НВК. У веселій атмосфері, але одночасно і в стані конкуренції між командами, юні економісти дізнавалися багато нового – хто такий підприємець, що таке дефіцит, конкуренція, ринок, аукціон, доходи, податки, валюта в Україні та іноземна валюта. Кожен черпнув для себе щось нове та пізнавальне.

В кінці заходу перемогла дружба, і вікторина закінчилась нічиєю. За свої знання в економічній сфері дітки отримали грамоту і солодкий приз! А саме головне безліч позитивних емоцій!

Проглядів матеріалу: 25 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.06.2019 | Комментарії (0)

Щасливе дитинство – в щасливій родині,

Яка все найкраще плекає дитині!

Благаєм, дорослі, зробіть все можливе,

Щоб квітло у світі дитинство щасливе!!!

     Цікаво та змістовно пройшов День захисту дітей в пришкільному таборі відпочинку "Веселка" Молодійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який розпочав свою роботу 3 червня.

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Діти пришкільного табору брали участь у різних конкурсах, співали, танцювали, грали у командні ігри, відгадували загадки. Закінчилося свято конкурсом малюнків на асфальті. Дітки поверталися додому щасливі і так має бути завжди!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 20 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.06.2019 | Комментарії (0)

    3 червня у Грушівському НВК відкрився англомовний табір „RAINBOW” . Основна мета роботи табору – зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єр, саме тому підібрані завдання розважального та розвивального характеру. Літній мовний табір – це чудова нагода пірнути у світ англійської мови та творчих майстер-класів.

Робота табору проходить у період з 3 по 7 червня поточного року. До роботи задіяні 25 учнів та 2 вчителів.

Перший день табору «День знайомств» розпочався з урочистої лінійки. Дітей ознайомили з режимом роботи, правилами поведінки в таборі та розподілом обов’язків. Протягом дня діти вивчили девізи, оформили плакат та отримали емблеми загонів «Stars» та «Black and White».

Вчителям Попович В.Г. та Садовей М.І. вдалося створити святкову та невимушену атмосферу. Діти залюбки грали в рухливі ігри, використовуючи свій мовний потенціал, та ділилися враженнями від першого дня перебування в таборі.

Заступник директора з НВР  Д. В. Зінкевич

 

 

 

Проглядів матеріалу: 22 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.06.2019 | Комментарії (0)

    Закінчився навчальний рік. Всі учні з нетерпінням чекали літні канікули - час відпочинку і розваг. Тільки випускники дев'ятого класу починають складати ДПА. І ось перше випробування - ДПА з української мови.
З запропопонованих 3 конвертів, учням 9 –ого класу пощастило написати диктант "Дикі Карпати"(за О.Кобилянською).

 

 

 

    

Проглядів матеріалу: 18 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.06.2019 | Комментарії (0)

   З вересня 2018 року першокласники України прийшли у Нову українську школу та навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти. Ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів.

3 червня 2019 року розпочалось навчання вчителів третьої хвилі , які з вересня 2020 року будуть працювати в 1 класах НУШ.Знання, матеріали та практичні завдання, які допоможуть учителям створювати освітнє середовище, забезпечувати різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінювати власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів, педагоги зможуть уже використовувати в роботі зі своїми теперішніми класами.

Проглядів матеріалу: 32 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.06.2019 | Комментарії (0)

Azi încă o amintire se adună
În buchetul ce-l vom răscoli mereu –
E clopoţelul care sună…
E ultimul sunet… e ultimul careu…

Multașteptata sărbătoare a sosit și în școala noastră, CIE Dimca. Atmosfera de sărbătoare a dominat școala, fiind animată de festivitatea dedicată ultimului sunet. Îmbrăcaţi în haine de sărbătoare şi cu flori în mâini, elevii, împreună cu părinţii şi profesorii, au marcat „Ultimul sunet” cu cântece, dansuri şi recitaluri de poezii. Au fost implicați atât absolvenții cât elevii clasei întâi și a patra.

În debutul careului cu un cuvânt de felicitare a venit directorul Gumelnic V.M.. El a menţionat faptul că pe parcursul anului de studii majoritatea elevilor au fost implicaţi în diferite activităţi şcolare și sportive. Cei mai buni elevi la învățătură au fost menționați cu diplome. Tot de mențiuni s-au bucurat și elevii care s-au manifestat în cadrul activităților extrașcolare la nivel școlar, raional și regional . Succesele elevilor sânt mândria școlii și a cadrelor didactice. Pentru rezultatele elevilor au fost menționați și pedagogii cu diplome de recunoștință. La educarea copiilor au pus umărul și părinții la care directorul școlii le-a mulțumit.

Conform unei bune tradiţii la sărbătoare a fost prezent primarul satului, domnul Michitiuc P.V. care s-a adresat la absolvenții promoția 2019 cu un mesaj de felicitare.

Şi în cele din urmă careul solemn a fost încheiat cu ultimul sunet al clopoţelului pentru acest an.

Dorim elevilor absolvenţi succese mari la examenele de absolvire, multă sănătate şi Dumnezeu să le ajute în toate ce le vor realiza şi după finisarea şcolii. Elevilor care mai rămân în şcoală le dorim succese, perseverenţă în anii de şcoală, dragoste pentru carte, apreciere pentru părinţi şi respect pentru profesori.

Să înceapă vacanţa şi examenele !

 

Barbaza N.Veronica - Adjunct al muncii educaționale

Проглядів матеріалу: 24 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.06.2019 | Комментарії (0)

    В останній тиждень травня прощалися із своїми випускниками у Нижньосиньовецькому дитячому навчальному закладі «Промінь» (завідувач Сташеску Тамара Костянтинівна).

Настав цей довгоочікуваний день – випускний в дошкільному закладі – перший крок дитини у доросле життя. Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період дошкільного дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з садочком у нашому дошкільному навчальному закладі. Випускники, які парами урочисто ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук­нях, хлопці, як справжні джентльмени. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості! Колектив дошкільного закладу «Промінь» вірить, що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя.

Проглядів матеріалу: 26 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.06.2019 | Комментарії (0)

    31.05.2019 року відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких були обговорені такі питання:

 1. Загальна інформація про заклад.
 2. Фінансово-господарська діяльність.
 3. Кадрове забезпечення.
 4. Методична робота в закладі.
 5. Підсумки та результативність навчально-виховного процесу.
 6. Підсумки виховної роботи.
 7. Підсумки роботи з організації охорони праці і техніки безпеки в закладі.
 8. Робота з обдарованими дітьми.
 9. Організація харчування.
 10. Оздоровлення учнів.

Педагогічний та батьківський колектив прийняли спільне рішення про необхідність тісної співпраці за формулою «Школа, родина, дитина – успіх!».

Проглядів матеріалу: 17 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.06.2019 | Комментарії (0)


Пошук

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2019