П'ятниця, 23.10.2020, 23:26Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 ... 349 350 »

       У Привороцькій ЗОШ відбулися вибори президента шкільного парламенту. Серед кандидатів було 3 учнів нашої школи: Царь Віка, Постевка Габріелла, Стронська  Табіта з 9 класу.

     Найбільшу кількість голосів набрала Царь Віка - 34, Стронська Табіта - 14, Постевка Габріелла - 8.

    За підсумками шкільних виборів переможницею стала учениця 9 класу Царь Віка. Це було несподівано як для учнів так і для самої Віки.

    Нового президента школи щиро привітала педагог-організатор Лакраміора Іллівна, побажала успішної, творчої та плідної роботи на посаді.

  Ми вітаємо Віку, із отриманням такої відповідальної посади та бажаємо успіхів у роботі.

  У неї багато планів на майбутнє:

- підвищити рейтинг школи;

- організовувати різноманітні флешмоби, а також давати змогу учням висловлювати бажання щодо змін у школі!

 

Проглядів матеріалу: 16 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.10.2020 | Комментарії (1)

    2 жовтня у Турятському НВК була виставка виробів з природнього матеріалу. Приймали активну участь учні 1-11 класів.  Було дуже багато оригінальних та креативних виробів. Всіх учнів нагородили почесними грамотами за активну участь, а також було визначено декілька найкращих робіт які отримали І-ІІІ місця.

 

 

Проглядів матеріалу: 20 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.10.2020 | Комментарії (1)

    Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми відносно одне одного.
Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг.
З метою створення безпечного освітнього середовища з 5 по 9 жовтня по Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов тиждень з протидії булінгу «Стоп! Булінг».
По школі проводилися правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми цього явища.
Упродовж тижня педагогами школи та практичним психологом Пентелейчук А.Г. були проведені різні тематичні виховні заходи.
Учні 11-го класу говорили на тему: «STOP булінг». Психолог провела з ними анкетування на тему: «Протидія булінгу». Також учні підготували доповіді про цю актуальну проблему. Метою нашої роботи було знайомство з поняттям «булінгу», його попередженням; виховувати в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства.
Також, психолог провела з учнями третього класу виховний захід на тему: «Ми за майбутнє без булінгу!». Дітки отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі. Учні одержали пам’ятку про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов’язки. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку. Цікавим видався перегляд мультфільмів про те, як попередити булінг, про гарні і погані вчинки. В 10-му класі був проведений конкурс плакатів: «Скажи ні булінгу».
Кожна дитина повина почувати себе захищеною. Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.
Проглядів матеріалу: 36 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.10.2020 | Комментарії (1)

Тепла осінь нагадує туристській спільноті Глибоччини про туристський літній сезон в умовах пандемії коронавірусу. Карантин паралізував усе суспільне життя і не тільки в Україні. Та тільки но ситуація стабілізувалась, Міністерство освіти і науки дозволило працювати в літній період закладам позашкільної освіти. Хоча з багатьма обмеженнями.

Виникло питання і в педагогів Глибоцького центру туризму і краєзнавства, як провести літнє оздоровлення, адже в Чернівецькій області не відкрили жодного оздоровчого табору. Відповідь знайшли у нестандартній формі проведення дозволених навчально – практичних занять із заліковими спортивно – туристськими походами чи краєзнавчими експедиціями. Це накладало додаткові зобов´язання до педагогів – керівників туристських груп. До початку подорожі кожний керівник гуртка проводив упродовж 10 днів моніторинг стану здоров´я своїх вихованців, учасників навчально – практичних занять.

Бажаючих було більше ніж дозволяли кошти, передбачені для районного профільного пересувного туристсько – виховного оздоровчого наметового табору «Райдуга», який упродовж 23 років проводив Глибоцький центр туризму і краєзнавства. Юні туристи і педагоги не могли собі уявити, що минулорічна оздоровча зміна табору «Райдуга», 2019 року, буде останньою для юних туристів – краєзнавців Глибоцького району.

Інструктори дитячо – юнацького туризму сформували вісім груп, визначились із маршрутами і упродовж серпня провели восьмиденні пішохідні спортивні туристські походи, водні подорожі та дві краєзнавчі експедиції.

Оксана Меленко, керівник гуртка «Спортивний туризм», поєднала у групі новачків, у яких це був перший багатоденний похід, із досвідченими вихованцями – випускниками. Вони з честю і гордістю передавали свій досвід «малечі». Адже за плечима Кушніра Олександра та Дудки Павла багато чемпіонських спортивних походів, зокрема, третьої і навіть четвертої категорії складності. Особливі враження на юних туристів справили навчально – тренувальні збори на скелях в урочищі «Протяте каміння». Для цього в поході, крім бівуачного, несли і необхідне альпіністське спорядження. При цьому кожний переборов у собі страх перед скелями і висотою.

Два водних походи третього ступеня складності здійснили по Дністру групи під керівництвом Дмитра Сандула та Наталії Шелепюк. Їхні вихованці з гуртків «Спортивне орієнтування» вже мають досвід спортивних пішохідних походів. Тож спробували себе вже в іншому амплуа. Під час мандрівки відвідали декілька цікавих краєзнавчих об´єктів: Раковецьку вежу, Джуринський водоспад, Червоногородський замок тощо.

Завдяки наявності якісного спорядження та інвентаря для водного туризму Глибоцький центр туризму допоміг в організації подорожі для групи гуртківців – туристів із Старововчинецького ліцею. Досвідчений інструктор групи Руслан Щур провів з ними декілька навчальних занять з рятувальних робіт на воді. Загалом 29 осіб з Глибоцького району здійснили цікавий сплав річкою Дністер, яка найкраще підходить для туристів – початківців.

Вихованців гуртків «Географічне краєзнавство» (керівник Нітушка Юрій) та «Етнографічне краєзнавство» (керівник Анастасія Пентелейчук) поєднало бажання здійснити комплексну краєзнавчу експедицію Путильським і Вижницьким районами Чернівецької області.

Особливо запам´ятався візит до Буковинського Ока – перлини Буковинських Карпат, єдиного озера прирооднього походження. З цікавістю ознайомилися з роботою мініГЕС на річці Білий Черемош.

Група під керівництвом Анастасії Карлійчук та Анатолія Дудки мандрувала Путильським низькогір´ям. Темою краєзнавчих досліджень був збройний спротив ОУН &nd ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 32 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.10.2020 | Комментарії (0)

    Miercuri, 7 octombrie, în incinta CIE № 2 Cupca s-a desfășurat  I etapă  a olimpiadei  de limbă și literatură română și universală. La concurs au luat parte 15 elevi din clasele 7-11. Elevilor li s-au propus 5 tipuri de subiecte diverse după gradul de dificultate.   5 elevi (33 %)  s-au plasat pe nivelul înalt (60-75 puncte, locul  I) ;    4 elevi (27 %)  – nivelul  mediu (40-59 puncte, locul  II); 5 elevi (33 %) –  nivelul suficient  (20-39 puncte); 1 elev (7 %)  – nivelul începător(0-19 puncte).

   Vor apăra cinstea școlii la cea de a II etapă a olimpiadei  de limbă și literatură română și universală elevii care au ocupat locul I la etapa școlară: Maior Anastasia  – clasa a 7-a; Bicer Valentina  – clasa a 8-a, Țâbuleac Robert – clasa a 9-a; Bicer Daniela – clasa a 10-a; Dulgher Anna-Renata – clasa a 11-a, îndrumați de profesoarele Veronica Scutari și Elena Popescu.

 Le dorim succes și mult noroc!

Проглядів матеріалу: 28 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.10.2020 | Комментарії (0)

    Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення. З нагоди дня вчителя в Купському НВК № 2 було проведено свято “Уклін Вам до землі любі,  вчителі”. Учні 11 класу звернулися зі словами подяки до педагогів школи, адже саме вони засівають невинні дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчать  жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.                         

                                                                                                               

Проглядів матеріалу: 20 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.10.2020 | Комментарії (0)

Традиційно, День працівника освіти відзначається у першу неділю жовтня. Кожного року, напередодні цього свята, учні 9-х класів Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. вітають всіх працівників школи з професійним святом. Звичайно ж цього року традиційні святкування трішки відрізнилися від попередніх років. Минулими роками, у цей день в школі проходив День самоврядування, від якого ми цього року відмовилися задля збереження здоровʼя наших учнів, дотримуючись протиепідемічних норм та правил.

Учні 9-х класів на чолі з класними керівниками Палагнюк О.О. та Зіневич В.П. влаштували дуже гарне та душевне свято на чистому повітря для всіх працівників школи, з дотриманням протиепідемічних заходів. Лунали пісні, гарні слова вдячності, провели цікаві конкурси та квести, представили відео із подякою для всіх працівників школи.

Дякуємо всім учням 9-х класів та класним керівникам Палагнюк О.О. та Зіневич В.П за організацію та проведення прекрасного свята!

       

Проглядів матеріалу: 25 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2020 | Комментарії (0)

      Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх - давен люди відзначали Свято осені, свято зібраного урожаю. Так, на початку жовтня у Купському НВК № 2 відбулося Свято осені, яке щорічно проводиться працівниками та вихованцями школи. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи, які організували виставку осінніх дарів  створивши справжню святкову атмосферу. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 23 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2020 | Комментарії (0)

    В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли про основні новації проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що очікують на учасників тестування в 2021 році.

Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести щонайбільше з 5 навчальних предметів з наступного переліку:

 • українська мова;
 • українська мова і література;
 • історія України;
 • біологія;
 • географія;
 • фізика;
 • хімія;
 • англійська мова;
 • іспанська мова;
 • німецька мова;
 • французька мова.

Для осіб, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковою буде проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО з 4 навчальних предметів:

 • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест «Атестаційні завдання);
 • математика (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);
 • історія України (субтест «Період ХХ – початок ХХІ століття) або одна з іноземних мов (перелік завдань залежить від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);
 • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови).

Учням, які виберуть для проходження ДПА математику, оцінку за ДПА (за шкалою -1-12 балів) буде визначено залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали. Для тих, хто вивчав математику на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання рівня стандарт та профільного рівня.

Для тих, хто вивчав математику на рівні стандарт, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

У переліку навчальних предметів, з яких буде проведено ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлено:

 • українську мову;
 • українську мову і літературу.

Випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть змогу самостійно вибирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: сертифікаційну роботу з української мови чи сертифікаційну роботу з української мови та літератури.

Освіта.ua
 

Проглядів матеріалу: 19 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2020 | Комментарії (0)

   Наказом Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2020 року № 1210 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року.
Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.
До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.
Також повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.
Проглядів матеріалу: 12 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2020 | Комментарії (0)

    Сьогодні, 6 жовтня, у сесійній залі Глибоцької районної ради відбулося урочисте вручення Премії ім. заслуженого учителя України Василя Товарницького.

За вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання учнівської молоді, сумлінну працю на освітянській ниві та розвиток освіти району, лауреатами премії у різних номінаціях стали одинадцять вчителів та учнів Глибоцького району. Також до Дня працівника освіти, Дня медичного працівника шестеро педагогів і медиків отримали відзнаку «За заслуги перед Глибоччиною».  У церемонії вручення премії взяли участь син Василя Товарницького Євген Васильович, голови райдержадміністрації і районної ради Іван Веклич та Петро Панчук.

Проглядів матеріалу: 15 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.10.2020 | Комментарії (0)

    Учням після самоізоляції не потрібно проходити ПЛР-тест. Після завершення самоізоляції учням не треба подавати до закладу загальної середньої освіти будь-які документальні підтвердження щодо стану здоров'я, зокрема, результати ПЛР або ІФА-тестів.

Поліція буде обліковувати підлітків-булерів, - омбудсмен. Планується, що під час профілактичної роботи з дітьми, взятими на облік, поліцейські ювенальної превенції проводитимуть ознайомлювальні, попереджувальні та виховні бесіди з дитиною та її батьками.

Освітяни, які працюватимуть на виборах, отримають гарантії. На час виконання обов’язків члена виборчої комісії на кожного члена комісії поширюються гарантії, передбачені для працівників на час виконання ними державних або громадських обов’язків.

Опубліковано проект умов проведення ДПА у 2021 році. Проект наказу визначає перелік предметів, з яких цього навчального року складатимуть шкільні іспити учні 4-х, 9-х та 11-х класів, а також форму проведення державної підсумкової атестації.

МОН планує переводити іспити в електронний формат. Відомством розроблений проект Концепції реалізації державної політики щодо створення мережі екзаменаційних центрів. Метою концепції є розбудова механізмів оцінювання з використанням цифрових технологій.

В Україні з'являться пансіони для учнів ліцеїв та спецшкіл. Міносвіти розроблений проект Порядку проживання та утримання учнів у пансіонах закладів освіти. Документ встановлює умови і правила проживання здобувачів освіти у пансіонах.

Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого. Міністерством освіти затверджений Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Документом визначено основні етапи проведення тестування.

Затверджений Держстандарт базової середньої освіти. Новий стандарт базової освіти визначає обов’язкові результати навчання здобувачів освіти відповідно до засад та принципів Концепції НУШ. Норми документа будуть застосовані починаючи з 2022 року.

Окремий тест ЗНО з української мови буде впроваджений. Рішення про підготовку окремого тесту з української мови, а також тесту з української мови і літератури міститься у наказі МОН, яким визначено особливості підготовки та проведення зовнішнього оцінювання в наступному році.

Шмигаль: освіта отримає найбільше зростання фінансування. У проєкті Державного бюджету на 2021 рік найбільше зростання передбачено на систему освіти. За словами прем'єра, на фінансування освіти в 2021 році буде виділено на 34 млрд грн більше, ніж цього року.

Як здійснювати рівневе оцінювання учнів 3-4 класів НУШ? Міністерством освіти і науки надані роз'яснення на запитання освітян та батьків щодо особливостей рівневого оцінювання учнів 3-4-х класів Нової української школи.

В Україні затверджуватимуть авторські освітні програми. Міністерством освіти розроблений проєкт Порядку проведення експертизи та затвердження освітніх програм повної загальної середньої освіти, розроблених не на основі типових освітніх програм.

МОН розробило план розвитку природничої освіти. Відомством розроблений план заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти. План містить перелік заходів на період 2020-2027 років, виконання яких сприятиме розвитку STEM-освіти в Україні.

74 виші віднесено до високого ступеня ризику - перелік. Оцінка ступеню ризику закладу вищої освіти безпосередньо впливає на періодичність планових перевірок, що здійснює Державна служба якості освіти. Усього службою оцінено 307 українських закладів вищої освіти.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 11 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.10.2020 | Комментарії (0)

Що в житті важливіше за ніжне матусине слово?

Лиш учителя слово, що в серце дитини сягає.

І росте, й розвивається слово його колосково,

І насіння добірне дає, й наче пісня лунає.

 

Слово вчителя, погляд, дбайливий учителя дотик

Досі в пам`яті щастя дитяче, і радість пізнання.

Рідний вчителю, школо, дитинства чарівного спомин!

Ви сьогодні приймайте святкові і вдячні вітання!

 

Кленове золото кружляє в ніжнім вальсі,

І огортає школу в дивнім танці.

Сьогодні з святом вчителя вітання

Лунають в кожнім серці, в кожнім класі!

 

Дитинства всесвіт: школа, вчитель, свято!

Найкращі спомини для кожного із нас!

Хай теплих днів буде у вчителя багато,

 Бо слово вчителя – у наших душах повсякчас!

 

Що вчителі важливі-аксіома!

Навчається людина все життя.

І лише вчителю стежина знань відома,

Лиш він торує стежку в майбуття.

 

І де б не був у цім широкім світі,

І ким би у житті своїм не став,

Та школа, рідний дім , шкільний учитель

Стежину кожному знаннями осявав.

 

Освіта-світло, вчителі-наш світоч,

Їх сяйво зігріває крізь роки.

Спасибі щире вам, працівники освіти,

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 24 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.10.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 91 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.10.2020 | Комментарії (0)

У вересні 2020 року пройшли урочистості з нагоди нагородження щорічною Премією Верховної Ради України педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Відповідно до Постанови Верховної Ради від 03.12.2019 р. №326-IX серед 30-ти педагогічних працівників України премію присуджено директору Коровійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Ользі Георгіївні Лупуляк.

Така нагорода є запорукою визнання державою заслуг кращих представників освіти, які вже сьогодні роблять багато справ для розвитку місцевого самоврядування.

Щиросердечно вітаємо Ольгу Георгіївну та всіх лауреатів премії Верховної Ради України з високою нагородою! Бажаємо наснаги, творчих злетів та успіхів у творенні інтелектуального потенціалу в ім’я України! 

 

Проглядів матеріалу: 12 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.10.2020 | Комментарії (0)

     Найціннішим скарбом для людини є здоров'я, а кращим другом здоров'я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у Привороцькій школі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.

План проведення, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.

Багато позитивних емоцій, заряр бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники- змагань.

Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.

Побажаємо учням успіху в подальших спортивних завершеннях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 20 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.09.2020 | Комментарії (0)

      Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає змогу учням відчути себе справжніми господарями школи і, разом з тим, зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення. 28 вересня 2020 року у Валякузьминській школи відбулися вибори голови та інших членів комісій до учнівського самоврядування. На цю посаду претендувало 3 кандидатів: Стратой Аліса, Швець Анна, Магалюк Анастасія. За результатами голосування та рішенням виборчої комісії головою учкому було обрано Стратой Алісу. Вітаємо її з перемогою! Заступником голови за кількістю набраних голосів стала Грінчук Анна. Всі інші кандидати очолюватимуть комісії учнівського комітету. Бажаємо всім успіхів на зайнятих посадах та очікуємо чогось нового в нашій школі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 17 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.09.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 21 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.09.2020 | Комментарії (0)

   Школярам не вистачає українських підручників. Школам, які раніше були російськомовними, не вистачає українських підручників. Батьки скаржаться на нестачу в соцмережах. У Міносвіти заявили, що повністю забезпечити учнів відповідними підручниками зможуть до кінця року.

На більшості територій «червоної» зони відкриють школи. У 8-ми з 14-ти адміністративних одиниць, в яких з 21 вересня встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки, буде дозволено відвідування закладів освіти.

У МОН визначили, як оцінювати учнів 3-4-х класів НУШ. Міністерством освіти затверджені рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів. Метою рекомендацій є визначення основних підходів та орієнтовних вимог до оцінювання результатів навчання учнів.

Робота школи в умовах карантину: відповіді на поширені запитання. Відповіді Міністерства освіти і науки на поширені запитання щодо організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень.

Вчителі зможуть не оцінювати учнів з деяких предметів. Міністерство освіти надає дозвіл учителям на здійснення оцінювання учнів з деяких навчальних предметів за принципом «зараховано»/«не зараховано».

Опубліковано рейтинг шкіл України 2020 року. Сайт Освіта.ua склав щорічний рейтинг найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Уряд планує збільшити фінансування науки, - МОН. Кабінет Міністрів України погодив проект бюджету на 2021 рік, у якому збільшено фінансування бюджетних програм у сфері наукової та науково-технічної діяльності.

МОН прагне підвищити статус працівників позашкільної освіти. Міносвіти планує, що прийняття змін до низки постанов КМУ сприятиме збільшенню рівня оплати праці працівників позашкілля та надасть інструмент для посилення їх фінансової спроможності.

УЦОЯО: новий тест з української забезпечить кращий відбір вступників. За інформацією УЦОЯО, запровадження окремого тесту з української мови жодним чином не зменшить значущості вивчення української літератури здобувачами освіти.

Освітянам запропонують добровільну страховку від СОVID. Міносвіти підписало меморандум про співробітництво з провідними страховими компаніями, який має на меті забезпечити учасників освітнього процесу послугами у сфері страхування здоров’я, у тому числі захворювання на вірус СОVID-19.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 19 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.09.2020 | Комментарії (0)

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи

«Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Глибоцька районна рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» .

Місце знаходження закладу: Чернівецька область, Глибоцький район, смт.Глибока, вулиця  Шевченка, 1.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду директора комунальної установи «Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»  може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, організаторські здібності, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у Глибоцьку районну раду (смт. Глибока, вул.М.Грушевського , 2а) наступні документи:

 • письмову заяву про участь у конкурсі в довільній формі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію;
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію документа про вищу освіту, не нижче ступеня магістра
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи за фахом не менше п’яти років на момент їх подання;
 • мотиваційний лист і перспективний план розвитку установи «Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»;
 • заяву про відсутність конфлікту інтересів.

Претендент на посаду може надати інші документи, які на його думку підтверджують його професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 10 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Упродовж одного робочого дня з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі конкурсна комісія:

-  перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

- приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання; ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 37 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.09.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2020