Неділя, 15.07.2018, 23:03Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна                    Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2017-2018
Олімпіади 2018
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 ... 251 252 »

     Сьогодні, 15.06.2018 р., вчителі 1-х класів Глибоцького та Герцаївського районів, які працюватимуть у 2018/2019 н.р., завершили своє навчання на ІІІ (заключній) сесії підготовки до роботи в НУШ (впровадження Державного стандарту початкової освіти) на базі Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Протягом цілого тижня з вчителями майбутніх перших класів працювали тренери: Одинак М.М., Пастовець О., Алексейчук І.М., Коптюк Л.А., Сосніна І., Костащук-Мазур Т., Гордійчук О., Івасюк М., Іванчук М., Донська А., Шабанова А., Вакарашу-Фортуна О., Білійчук А., Колесник В., Воробець М. Які цікаво, змістовно, творчо, креативно, весело і в дружній атмосфері поділилися власним досвідом. Цьому сприяли чисельні презентації, відео, практичні вправи, рухливі ігри на розвиток уваги, пам’яті та кмітливості. І все це завдяки тренерам, які за період навчання разом з учителями майбутніх першокласників стали дружньою, згуртованою родиною, яка творитимуть Нову українську школу. Також вчителі мали змогу самостійно розробити, попрактикувати проведення ранкові зустрічі та проведення інтегрованого заняття «Я досліджую світ». А також учителі мали змогу візуально-схематично створити освітнє середовище у власному приміщенні.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 73 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.06.2018 | Комментарії (0)

       12 червня 2018 р. завдяки тісній співпраці профспілки Йорданештської ЗОШ І – ІІІ ст. головою якої є Ігнатуш Олена Іллівна та районної профспілки, голова Лазурко Світлана Іллівна педагогічний колектив школи здійснив незабутню поїздку до м. Вінниця.

Відвідали національний музей – садибу М.І. Пирогова розташований у  садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. А також мали змогу побувати в родинній усипальниці, де до нашого часу покоїться видатний вчений.

Далі  екскурсія пролягла до смт. Стрижавка (ставка Гітлера «Вервольф»).

А вже ввечері  мали змогу відвідати відомі Вінницькі фонтани, які зачаровували нас різними ефектами.

Наступного дня 13 червня 2018 р. наша екскурсія продовжилася до м. Умань, де ми відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка».

Зачаровані красою природи, звуками фонтанів та співом пташок весь колектив в піднятому настрої поверталися додому.

Хочемо виразити велику вдячність профспілці за змогу не тільки відвідати мальовничі місця нашої Батьківщини, а ще й за змогу згуртуватися краще.

Проглядів матеріалу: 28 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.06.2018 | Комментарії (0)

Оберіть число від 1 до 10, яке вам спало на думку, та отримайте «завдання» на літній день. І обіцяйте, що обов’язково його виконаєте.

1 Подивіться нарешті той серіал чи кінофільм, який «чекає» на вас ще з середини навчального року. До речі, а серіал «Школа» ви дивилися? Як вам?..

2 Просто зараз вимикайте ноутбук (планшет, телефон) і гайда на пляж – ваша шкіра засумувала за вітаміном D.

3 Зробіть щось, чого раніше не робили, – зіграйте у боулінг, постріляйте в тирі, пройдіть ігровий квест. Ну, а що? Досить навчати інших, пора навчатися й вам.

4 Відвідайте місце, у якому ви до цього ще не були. Не важливо – це кафе, виставка чи сусіднє містечко, головне – нові враження.

5 Вийдіть на прогулянку і візьміть з собою фотокамеру (смартфон також згодиться). Зробіть багато випадкових кадрів: дерев, неба, випадкових людей, будівель. Повірте, ви подивитеся на світ іншими очима і побачите те, чого раніше не помічали.

6 Влаштуйте собі «день позитиву». Робіть компліменти, посміхайтеся, якщо з кимось посварилися – зробіть крок назустріч. Словом, «творіть добро». В кінці дня відчуватимете себе найщасливішою людиною у світі.

7 Сьогодні ви маєте приготувати страву, яку раніше навіть не куштували. Приміром, банани-гриль з шоколадом або африканські зрази.

8 Відчиніть свою шафу і викиньте речі, які не одягали за останній рік. Місце з’явиться не лише для нових речей, а й для нової енергії – так кажуть всі, хто уже спробував.

9 Зробіть «карту бажань» на наступний рік та заховайте. Наступного літа перевірте, що здійснилося. Це працює! ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 66 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.06.2018 | Комментарії (1)

"Своєчасно знайти, виховати й розвинути задатки і

здібності у своїх вихованців, своєчасно розпізнати в

кожному його покликання – це завдання стає тепер
 
найголовнішим у системі навчально-виховного процесу"
(В. О. Сухомлинський)
 
    У 2017/2018 н.р. команда Чернівецької області здобула 70 перемог всеукраїнського та міжнародного рівнів, з них: 32 - в учнівських олімпіадах з навчальних предметів, 20 - конкурсах учнівської та студентської молоді, 18 - конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. З них отримали учні 12 дипломів І ступеня, 17 – ІІ ступеня, 41 - ІІІ ступеня.
Розпорядженням обласної державної адміністрації від 11.06.2018 №537-р «Про затвердження Порядку виплати разових грошових винагород у 2018 році переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів та педагогічним працівникам», вперше визначено розміри разових виплат і для учнів- переможців і для їх наставників : за І місце – 4000 грн, за ІІ – 3000 грн, за ІІІ – 2000 грн.
Сьогодні в друге в області відзначено разовою грошовою винагородою 61 учня-переможця учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів учнівської та студентської молоді, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт всеукраїнського та міжнародного рівнів та вперше 67 педагогічних працівників, які здійснювали їх підготовку.
Привітали юну еліту, вчителів, науковців,тренерів Олександр Фищук, голова обласної державної адміністрації, Іван Мунтян, голова обласної ради, Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки.
Особливо варто відзначити тих інтелектуалів, які здобули декілька перемог : Качура Артура, учня 11 класу гімназії № 5 Чернівецької міської ради, який здобув три призових місця на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії та на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
7 переможців інтелектуальних змагань підтвердили свій високий рівень знань та здобули перемогу у двох конкурсах (Олексишин Олексій, Веремчук Микола, Цепілова Олександра, учні ліцею № 1 Чернівецької міської ради; Навольський Владислав, учень гімназії № 4 Чернівецької міської ради; Рудніцький Олександр, учень Верхньостановецького ЗЗСО Кіцманського району; Волкова Анна, учениця ліцею № 3 Чернівецької міської ради; Мінтянська Альона, учениця Глибоцької гімназії).
Кращі з них отримуватимуть стипендію Президента України. За результатами минулого року таку стипендію отримують 18 переможців з Чернівецької області.
Стипендіатом Президента України у 2018 році визначено Кошурбу Анастасію Григорівну, ученицю 9 класу Кіцманської районної гімназії, яка стала абсолютним переможцем VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Високу результативність на Всеукраїнських інтелектуальних змаганнях забезпечили 67 педагогів-наставників. Окремі з них підготували декількох переможців, зокрема, Стратійчук Олег Анатолійович, учитель астрономії гімназії № 5 Чернівецької міської ради є тренером трьох переможців.
По два переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт підготували 9 педагогів (Костащук Іван Іванович, викладач Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, доцент кафедри географії України та регіоналістики Чернівецького
національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук, Сумарюк Михайло Ілліч, викладач Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, доцент Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат фізико-математичних наук, Поп’юк Яна Анатоліївна, викладач Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, аспірант кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Лукащук Ярослава Онисимівна, учитель географії гімназії № 4, Провальська Галина Михайлівна, учитель французької мови гімназії № 3, Марченко Ольга Миколаївна, учитель фізики ліцею № 1, Олексієвич Наталія Любомирівна, учитель фізики та астрономії гімназії № 5 Чернів ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 58 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.06.2018 | Комментарії (0)

    14 червня 2018 року, у селі Кам’янка була освячено місце під будівництво та реконструкцію додаткових корпусів загальноосвітньої школи I-III ступенів та дошкільного навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місць дошкільного віку) за сприяння районної влади, Народних депутатів України Тіміша Г.І. та Амельченка В.В., депутатів Чернівецької обласної ради Бічера В.Г. та Грижука В,І.

Участь у заході взяли голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, перший заступник голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць, керуючий справами Глибоцької районної ради Микола Шмідт, начальник управілння освіти РДА Василь Барарюк, помічник Народного депутата України Тіміша Г.І, Олександр Шкурідін, депутат обласної ради Василь Бічер (генеральний підрядник), педагоги закладу та жителі села.

Даний об’єкт планується здати в експлуатацію через три роки.

Проглядів матеріалу: 38 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.06.2018 | Комментарії (0)

    13 червня 2018 р. у Коровійській школі відбулося урочисте свято вручення документів про освіту для учнів 9-х класів. Свято проводилося в стилі «Оскар». Для кожної дитини шкільні роки – найяскравіша сторінка її долі. Адже кожен з них отримає свій головний Оскар, до якого всі йшли цілих 9 років. Троє випускників 9 класів одержали документ з відзнакою. А учні, які мали відмінні результати у вивченні окремих предметів були нагороджені Похвальними листами. Також, найактивніші учасники масових виховних заходів школи були нагороджені грамотами Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст.

По-особливому привітали своїх учнів перші вчителі – Катерина Іванівна Білоус та Людмила Федорівна Спіжавка, а також класні керівники Світлана Михайлівна Герман і Дмитро Олексійович Лукашев. До слів привітання приєдналися і батьки. Вони підібрали найкращі слова для привітання. Оскільки наша школа – велика дружня родина, то прийшли привітати випускників і молодші друзі - учні 3-х класів. Але особливою церемонією було вручення Оскара педагогічному колективу закладу. Випускники проспівали багато сучасних пісень і станцювали улюблений танець.

Для більшості дітей це свято було останнім , а хтось повернеться до школи і продовжить навчання, але це буде вже інший клас – 10 клас.

Дорогі випускники 9-х класів, нехай щастить Вам у житті!

Ми радо чекаємо Вас у 10 клас Коровійської школи 1 вересня 2018 року!

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/2c2QqQoDnukv6vbv8

Проглядів матеріалу: 52 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.06.2018 | Комментарії (0)

2018-2019 н.р.

Лист-роз’яснення МОН, як ділити класи на групи в інтегрованому курсі 1 класу

Наказ МОН України від 16.04.2018р. №367 ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо застосування окремих положень нового Порядку ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Лист МОН України "Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів"

Наказ МОН України від 21.03.2018р. №268 "Про затвердження типових освітніх та навчальних програм для 1-2-х класів закладів загальної середньої освіти"

Наказ МОН України від 20.04.2018р. №407 "Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня"

Наказ МОН України від 20.04.2018р. №405 "Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня"

Наказ МОН України від 20.04.2018р. №406 "Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня"

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 221 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.06.2018 | Комментарії (0)

   Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує черговий прийом до 10 серпня 2018 року творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.

До дня народження видатного громадського та політичного діяча В’ячеслава Чорновола – 24 грудня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 р. №979 «Про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики» (із змінами) щорічно присуджується Премія його імені у розмірі 20 тисяч гривень за рахунок коштів, передбачених на ці цілі у державному бюджеті Державному комітеті телебачення і радіомовлення України.

На здобуття Премії приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної памяті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення та і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. За рішенням Комітету книги до розгляду не приймаються.

Можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів у складі не більше 5 осіб.

На розгляд Комітету подаються:

  • клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);
  • примірник публікації (твору) на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми, на компакт-дисках у форматі DVD):назва ЗМІ, номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області, тощо;
  • копія паспорта, у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу.
Проглядів матеріалу: 30 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.06.2018 | Комментарії (0)

     Сьогодні, 11.06.2018 р., вчителі 1-х класів Глибоцького та Герцаївського районів, які працюватимуть у 2018/2019 н.р., розпочали свою роботу на ІІІ (заключній) сесії підготовки до роботи в НУШ (впровадження Державного стандарту початкової освіти) на базі Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перший день роботи, згідно програми, у повній мірі був призначений роботі за методикою компетентнісного навчання "Шість цеглинок". З 99-ма вчителями працювали Одинак М.М., завідувач науково-методичного центру безперервної освіти ІППОЧО тренер Пастовець О. та вчитель Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Алексейчук І.М.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 71 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.06.2018 | Комментарії (0)

В дитсадочку нашім свято:

Сміху, радості багато

Випускний сьогодні в нас,

Розставатися вже час.

 

 

Випускний бал у дитячому садку - це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків.

Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Але це не день для смутку, а велика подія, бо випуск - це маленька сходинка до нового життя. Тому випускне свято завжди особливе.

І ось ця мить настала… 7 та 8 червня вихованці дошкільного підрозділу Станівецького НВК святкували свій перший випускний бал.

Весь колектив садочка, батьки дітей і багато гостей прийшли привітати дошкільнят зі святом та провести їх до школи. А майбутні першокласники приготували для всіх таночки і пісні, вірші і гуморески.

Дійства в двох випускних групах пройшли дуже цікаво, весело, та урочисто. Доказом цього було цікаве оформлення залу, святкове вбрання дітей. Дітям було вручено «Диплом випускників», «Подяку» та медалі про закінчення дитячого садка.

Швидко промайнули роки в дитячому садку. Це був час безтурботних ігор, цікавих занять, веселих свят, нових знайомств та вірних друзів. Попереду в наших випускників багато нового та цікавого. Тож бажаємо їм – веселого, пізнавального шкільного життя, і хай у дорослому житті, обов’язково здійсняться їхні заповітні дитячі мрії!

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 26 | Завантажив: Венера | Дата: 13.06.2018 | Комментарії (0)

        11 червня 2018 року на базі районного методичного центру управління освіти Глибоцької РДА відбулися навчальні заняття обласної Школи професійного зростання методиста.

У засіданні Школи взяли участь Наталія Костянтинівна Куриш, завідувач НМЦ менеджменту та координації діяльності методичних служб Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Олеся Сидорівна Намака, завідувач РМЦ управління освіти Глибоцької РДА; Ольга Романівна Остафій, методист НМЦ менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО; методисти РМК/ММК області.

Розпочалася робота екскурсією методичним центром управління освіти Глибоцької РДА, під час якої Олеся Сидорівна Намака продемонструвала колегам-методистам, як організований робочий простір у їхньому центрі. Опісля під час зустрічі за круглим столом Олеся Сидорівна розповіла про освітній простір Глибоччини, про їхній досвід та організацію роботи, участь у проектах, здобутки учнів, учителів району. Також освітянка запросила гостей ознайомитися з методичними напрацюваннями центру, які були представлені на стенді.

Під час практичної частини заняття слухачі взяли участь у майстер-класі «Мистецтво бути методистом: як встигнути все», який був присвячений темі тайм-менеджменту. Олеся Сидорівна дала поради щодо раціонального використання часу та запропонувала методистам виконати вправи «Аналіз поглиначів часу», «Делегування повноважень» і «Планування».

Наталія Костянтинівна Куриш розповіла про нові ролі та завдання методиста в контексті сучасних змін і реформ в освітній галузі, поговорила зі слухачами про ресурси, які методист може використовувати у своїй роботі.

Наостанок освітяни мали змогу заповнити анкети зворотного зв’язку, які допоможуть організаторам дізнатися про ефективність проведеного заняття та будуть сприяти корегуванню змісту роботи Школи для підвищення її якості.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 25 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.06.2018 | Комментарії (0)

 

29 травня 2018 року - це яскрава і незабутня сторінка нашого життя, яка назавжди залишиться в пам'яті кожного з нас. Саме в останні дні травня здійснилася наша мрія – ми побачили національний дендрологічний парк «Софіївка», який є одним з найвідоміших парків Європи.

Хвилюючою і змістовною була екскурсія в історико-меморіальному комплексі пам’яті жертв нацизму в смт. Стрижавка (ставка Гітлера «Вервольф»).

А ще неймовірним видовищем, справжнім дивом для нас стало світлове шоу фонтану Вінниці.

За прекрасні дні, незабутні враження ми щиро вдячні голові освітянської профспілки району Лазурко Світлані Іллівні.

Гнатчук С. І.

Проглядів матеріалу: 438 | Завантажив: Zhanna_Biliichuk | Дата: 11.06.2018 | Комментарії (0)

0, школо рідна! Ти світило в небі,
У тьмі прозрінь і мороці доріг.
Ми все життя вертатимем до тебе,
Переступаючи із трепетом поріг.

    Випускний вечір це свято, якого немає в жодному календарі, але яке є визначною подією в житті кожної людини. Це перша сходинка у доросле життя і перепусткою в нього стане документ, який отримують випускники – атестат про базову загальну середню освіту. Це свято наповнене сумом прощання із безтурботним дитинством, шкільними друзями та водночас відкриває радість зустрічі із невідомим та звабливим майбутнім.

У Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ступенів девятого червня 2018 року відбулося прекрасне свято Випускний бал.

На свято зібрались вчителі, випускники, батьки, рідні та друзі. Прямувавши дев’ять років однією стежиною, настав час вибрати іншу із тисячі доріг і кожен із випускників обере свій життєвий шлях, на якому прийдеться відчути не тільки радість перемоги, а й біль випробувань. Украй важливо вирушити у цей путь озброєними. Головна зброя наших випускників – знання, які вони отримали навчаючись у школі та які допоможуть долати труднощі.

Урочиста частина розпочалась виконанням Державного Гімну України. Із привітальним словом до випускників звернулись: Джуряк О.К., староста села, Тихон Т.І., секретар Волоківської ОТГ, Токар І.Б., заступник директора ЗНВР. Вони побажали випускникам сповна скористатися знаннями отриманими у стінах школи, йти у світ лише дорогами доброти.

Святковий настрій створила також концертна програма, що була тепло сприйнята присутніми. Неперевершеними ведучими були Джуряк Олександр та Черней Марія. Приємним сюрпризом для випускників стали танцювальні номери від Черней Дарини та Грінчук Анни. Під оплески присутніх випускники отримали свідоцтва.

Випускний вечір пройшов у атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за школою, що за час навчання став для колишніх учнів другою домівкою. Цей день є також дуже хвилюючим для батьків які, завжди допомагали у всьому. Зворушили до сліз слова батьків, які благословили дітей у майбутнє, вручивши хліб, як символ достатку.

Роки, проведенні разом, назавжди залишаться в памяті. Хтось пізніше згадає про них із радістю, хтось – із тугою, хтось, можливо, – із болем. Але так чи інакше, веселі моменти шкільного життя не забудуться ніколи.

Життя – це вічний вокзал, де прощаються та зустрічаються, плачуть і радіють. Сьогодні наші випускники покидають станцію «Школа», потяг уже чекає на них, покидаючи її слід пам`ятати, що справжня цінність – це скарби душі: доброта, щирість, совість, чесність.

Від усього серця бажаємо випускникам здійснення найзаповітніших мрій, успіхів у кар’єрному зростанні та реалізації в усіх сферах життя. Пам’ятайте, що двері нашої школи завжди відкриті для зустрічі з вами.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 44 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.06.2018 | Комментарії (0)

    Робота літнього мовного табору "SMILE" завершилася урочистим закриттям. Табористи взяли участь у флешмобі "За єдину Україну", утворивши серце зі своїх долоньок. Підбивши підсумки роботи дітей, вчителі вручили їм сертифікати за участь у ЛМТ. Діти поділилися враженнями за тиждень і сказали чи виправдалися їхні очікування, які вони написали у перший день роботи табору.

ДЯКУЄМО ДІТЯМ 4-7 КЛ. ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ В РІЗНИХ ЗАХОДАХ ТАБОРУ ТА ВЧИТЕЛЯМ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ КОРОВІЙСЬКОГО ЗАКЛАДУ І БАЖАЄМО ВСІМ ВЕСЕЛИХ ЛІТНІХ КАНІКУЛ!!!

Проглядів матеріалу: 50 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.06.2018 | Комментарії (0)

     Вже в дошкільному дитинстві закладаються основи екологічної культури. Тут діти вперше потрапляють у Світ знань про природу.
Але те, як вони будуть ставитися до природи надалі, залежить від того, чи усвідомлюють вони її цінність, наскільки глибоко будуть виховані моральні та естетичні ставлення до природних об'єктів.
Влітку наші діти більшу частину життя проводять на свіжому повітрі.
Літній оздоровчий період в Кам'янському ДНЗ розпочався з цікавих та змістовних екскурсій і походів до річки Сірет, на луки, в оранжереї нашого односельчанина Івана Галіпа, де він вирощує екзотичні рослини. Під час подорожей малята вчились помічати вазаємозв'язки в живій та неживій природі, мали можливість не тільки послухати цікаву розповідь про вирощування бананів, апельсинів, мандаринів, лимонів, а й побачити ці дива на власні очі. Своїми новими враженнями та позитивними емоціями малята ще довго ділились в колі друзів.

Домніка Балан, вихователь-методист закладу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 28 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.06.2018 | Комментарії (0)

      У п'ятницю, 8 червня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року продовжиться проведенням тестування з географії. Для участі у тестуванні зареєстровано майже 80 тисяч осіб.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатись про адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з географії, зазначену в запрошенні-перепустці. Рекомендуємо взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Загальна кількість завдань тесту з географії – 56, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, - 94.

Радимо учасникам тестування з географії ознайомитися з наступними матеріалами:

Бажаємо впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Проглядів матеріалу: 40 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.06.2018 | Комментарії (0)

    Предметна фахова комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з історії України. Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «Предмети ЗНО/Історія України/Правильні відповіді»http://testportal.gov.ua/correcthist/.

Нагадуємо, що засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав» з історії України відбудеться до 20 червня. Результати тестування з цього предмета буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 21 червня.
 
Абітурієнтам, які хочуть самостійно визначити кількість набраних тестових балів з історії України, радимо скористатися схемами http://testportal.gov.ua/sertificatist/ нарахування балів за виконання завдань. Звертаємо увагу, що завдання на встановлення правильної послідовності (№ 27, 28, 57, 58) оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали.
Проглядів матеріалу: 40 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.06.2018 | Комментарії (0)

   Мистецтво – це живе невичерпне джерело натхнення, яке дозволяє відкрити для дитини двері у світ краси, любові і добра. Завдяки музиці, пісні, танцю, поезії внутрішній світ дитини розвивається у гармонії з оточуючим середовищем.

З метою виявлення талановитих і обдарованих дітей дошкільного віку, сприяння їх подальшого творчого розвитку 7 червня на базі Чернівецького центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся гала-концерт фестивалю «Буковинські намистинки» серед дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів області.

Глибоцький район представили вихованці старшої та середньої груп Коровійського ДНЗ, які виконали танцювальну композицію «Ніжність». Маленькі артисти зачарували глядачів своїм ніжним танцем. У плавних, граційних рухах розкрили свої почуття, думки та настрій.

Велика і кропітка робота музичного керівника Василя Петрика, перетворили танцювальну композицію в поезію жестів, настрою, відчуття прекрасного. Наполеглива праця дітей та педагога завжди увінчується успіхами.

Дякуємо Вам, любі діти, дякуємо батькам, та всьому колективу садка за приємні і радісні хвилини. Бажаємо всім удачі, натхнення, щоб зірочки таланту ніколи не згасали.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 58 | Завантажив: Венера | Дата: 07.06.2018 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1679 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.06.2018 | Комментарії (0)

      Часто можна почути невдоволення рівнем володіння іноземною мовою серед школярів. Однією з ідей, яка, на думку фахівців, може покращити ситуацію, є організація літніх мовних таборів у школах.

Саме у таборах діти мають можливість спілкуватися іноземними мовами, застосовувати їх у різних формах діяльності (спортивних змаганнях, театральних виставах тощо), а також розкривати свої таланти. При цьому знання дитини не будуть оцінювати як у школі, і вона буде сприймати навчання як гру. Саме ці принципи і було взято за основу при плануванні діяльності мовного табору у Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ступенів Глибоцького району.

Гідним завершенням освітянської праці у нашій школі 2017-2018 навчального року стало відкриття і робота літнього мовного табору «Friends world», який функціонував із 29.05.2018р. по 01.06.2018 року. Спільна справа об’єднала адміністрацію школи, вчителів, що найголовніше, – самих школярів. Організація роботи в таборі мала на меті вдосконалити мовну компетентність учнів, підвищити мотивацію до вивчення іноземної мови. Табір відвідували учні 5-8 класів.

Шкільний мовний табір став осередком невимушеної атмосфери, сучасної освіти, творчого розвитку та комунікативних навичок дітей. Робота педагогів-вихователів була спрямована на розвиток творчих здібностей дітей, можливості створювати власний продукт у вигляді проектів та творчих робіт, та ще й вдосконалювати навички володіння іноземними мовами. Упродовж тематичних днів із дітьми проводились різноманітні ігри, квести, майстер-класи.

Одним із важливих моментів роботи у таборі було застосування другої іноземної мови – німецької. Під час роботи у літньому таборі педагоги мали можливість пропрацювати з учнями те, на що дуже часто не вистачає часу на уроках.

Учні 5-8 класів одразу долучились до організації роботи табору. Після спільного обговорення було вирішено назвати табір «Friends world». Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті.

Табір функціонував упродовж 4 днів, кожен із яких був тематичним.

Перший день. Урочисте відкриття пришкільного мовного табору «Friends world». З початком табірного сезону дітей привітав заступник директора з навчально-виховної роботи Токар Інна Борисівна. Діти разом із вчителями організували флеш-моб «The More We Sing «Together The Happy We’ll be», а також вивчили девіз, склали правила роботи та поведінки у таборі. Школярі мали можливість обрати спікерів. Вчителями була створена святкова та невимушена атмосфера.

Другий день – «Travel to United Kingdom». Вчитель англійської мови Токар І. Б. провела мовну вікторину, перемогу в якій одержала учениця 6 класу Романюк Маргарита. Цього дня діти обмінювались знаннями з приводу традицій у Великобританії. Також учням запам’яталося відео про традиції у Великобританії. Діти запропонували святкувати «Чайну традицію» в нашій школі.

У цей день ми вирішили піти на пікнік мальовничими пагорбами Валя Кузьмина. На природі діти брали участь в дебатах «What is Good and what is Not?» , а потім грали в ігри «Healthy/Unhealthy», «Whispering». Повернувшись до школи, всі разом підбивали підсумки роботи та складали план роботи на наступний день.

Третій день – «Family Day». У цей день вивчалися пісні англійською та німецькою мовами та співали «Karaoke» . Слід відзначити найактивніших: учні 6-го та 8-го класів. Розпис Mehndi став дуже популярним у сучасному суспільстві. Учні із задоволенням малювали красиві візерунки рослин, мудрі переплетіння та інше. Свою креативність проявили: Тихон Маргарита, учениця 6 класу; Максимова Олександра, учениця 8 класу. Також відбувся конкурс малюнка на асфальті «Світ очима дітей» до Дня захисту дітей.

Четвертий день – «Sport Day». День було присвячено годині «Поділись талантом». Девіз дня – «Спритні усі!» Учні отримали нагоду проявити свої таланти у різноманітних конкурсах та квестах. Діти залюбки грали в рухливі ігри, використовуючи свій мовний потенціал, та ділилися враженнями від перебування в таборі.

Слід відзначити насичену й цікаву програму, яку ретельно готували вчителі. Feedbacks, які було зібрано у дітей по закінченню роботи, показали, що найбільш запам’яталися наступні форми роботи: студія творчості, візерунок «Mehndi», флешмоб, Karaoke клуб, «Welcome to Great Britain».

У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 49 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.06.2018 | Комментарії (0)


Пошук

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2018