Понеділок, 29.04.2024, 00:02















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 351 352 »

      Сьогодні, 06 грудня в Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися стрільби, присвячені Дню Збройних Сил України. Участь приймали учні 8-11 класів. Проводив захід вчитель Захисту Вітчизни Іонець В.Г.

Переможцями стали: серед дівчат учениця 8-го класу Божеску Анна-Марія та серед юнаків учень 11-го класу Локовей Владислав.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 314 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.12.2019 | Комментарії (0)

     Згідно плану роботи у Глибоцькій гімназії проходила декада історії та правознавства.
Декада історії та правознавства стала засобом всебічного розвитку дітей, їх здібностей, викликала позитивні емоції, наповнила життя шкільного дитячого колективу цікавим змістом.
Протягом декади редколегії класів випускали газети на правову тематику «Я маю прво на …» та «Історія в малюнках» (вч. Скибінська Л.С. та Ткачук Т.М.).
Лекторська група правового клубу старшокласників «Феміда» (Скибінська Л.С.) провели лекцію «Протидія булінгу» (6клас)
Для учнів 7-8 класів відбувся бібліотечний урок «Ти людина, отже маєш права» (Панцир Т.В.)
Учні 9 класах приймали участь в написанні правового есе «Права людини крізь призму сучасності».
До пам’яті жертв голодомору учні відвідали шкільний кінозал, де переглянули фільм «Голод 33» (Ткачук Т.М.), до Дня Революції Гідності й Свободи присвячується «Вони пройшли крізь голод і бої, за те, щоб жити у достатку й мирі у вільній нашій Україні», фільм «Костя – наш герой» (пам'ять про випускника школи Костянтина Лук’янюка, який загинув в АТО). (Леонтій Є.М.)
Був проведений круглий стіл правового клуб «Феміда» на тему «Реалізація прав людини в Україні: закон та реалії».
Відвідали учні 9 класу виставку, яка проводилась художньою школою в приміщенні Глибоцької районної адміністрації та проводились заходи присвячені дню гідності та свободи до дня пам’яті жертв голодомору
та будинок культури, де Український інститут національної пам’яті представив банери до пам’яті жертв голодомору
В рамках декади історії та правознавства та профілактичного заходу «Я маю право…» в шкільному середовищі було організовано та проведено Стрельчук О.В. та Скибінською Л.С. екскурсію в ЮП Глибоцького ВП, де Урсу В.М. провів змістовну зустріч.
Проглядів матеріалу: 344 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.12.2019 | Комментарії (0)

    До ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ в Коровійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено спартакіаду зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 8-10 класів, а також в окремій лізі серед вчителів. Від одного класу брали участь два представники - 1 юнак та 1 учениця. Даний захід виявився дуже цікавими для учнівської молоді і викликав у них неабиякий інтерес.

Перед початком виконання завдань учитель предмету «Захист Вітчизни» Хабюк А.Я. ознайомив учасників з правилами безпеки використання зброї та проведення вправ зі стрільби. Кожен учасник команди мав можливість здійснити 8 пострілів із пневматичної гвинтівки – 3 пробних та 5 залікових. Стрільба виконувалась з відстані 10 метрів по мішені у положенні стоячи. Змагання пройшли у дружній атмосфері, учні отримали неймовірні позитивні враження від корисно проведеного часу. А вчителі - й поготів.

Проглядів матеріалу: 318 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.12.2019 | Комментарії (0)

Участь у конкурсах – ще один крок на шляху виявлення

найяскравіших наукових особистостей серед учнівської молоді.

     Нещодавно відбулися підсумки обласних конкурсів екологічного спрямування. Серед переможців є і представники Глибоччини.

Зокрема, в обласну етапі Всеукраїнського заочного конкурсу «Галерея кімнатних рослин» І місце посів Молоч Серафим, учень Молодійської ЗОШ (кер. Верозуб Марія Григорівна) та ІІ місце - учні 8-Б класу Молодійської ЗОШ (кер. Громик Ірина Миколаївна).

Беззаперечними переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати» стали Балан Ірена та Виліткова Анастасія, вихованки гуртка «Природа рідного краю» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцького ліцею (кер. Балан Наталія Володимирівна).

І місце в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «До чистих джерел» посіли вихованці гуртка «Основи гідробіології» Глибоцького РБТДЮ на базі Старововчинецького ліцею (кер. Гуцуляк Тетяна Іллівна); ІІ місце – вихованці гуртка «Природа рідного краю» на базі Глибоцького ліцею (кер. Балан Н.В.); ІІІ місце - Чупак Анастасія, учениця Валякузьминської ЗОШ (кер. Герасимчук І.О.).

В обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року – 2019» нагороджені грамотами ЧОЦЕНТУМ за зайняте І місце - Мунтян Дмитро, учень Молодійської ЗОШ (кер. Куцак Олена Аврелівна), за ІІ місце - вихованці гуртка «Юні садівники» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцької гімназії (кер. Балан Н.В.), за ІІІ місце - Мороз Теодора, учениця Йорданештської ЗОШ № 2 (кер. Мороз М. Г.).

Нагороджений дипломом комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за творчий підхід і високий рівень виконання практичної природоохоронної роботи в рамках Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи» та зайняте в обласному етапі ІІ місце - Кирчу Юрій, учень Йорданештської ЗОШ №2 (кер. Кирчу Марія Григорівна).

Грижук Надія, вихованка гуртка «Юні овочівники» Глибоцького РБТДЮ на базі Старововчинецького ліцею (кер. Пилипець Т. Г.) посіла ІІІ місце та нагороджена дипломом за значні досягнення та проведену практичну і дослідницьку роботу в рамках обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Дослідницький марафон».

В обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд» І місце виборола Дирда Емілія, учениця Йорданештської ЗОШ (кер. Шкробанець Л. М.), ІІ місце - Шипот Дар’я, учениця Молодійської ЗОШ (кер. Куцак О.А.), ІІІ місце - Опаіць Мар’ян, учень Йорданештської ЗОШ №2 (кер. Опаіць М.І.).

За творчий підхід і високий рівень виконання практичної та дослідницької роботи в рамках Всеукраїнської трудової акції «Плекаємо сад» та зайняте в обласному етапі нагороджені дипломами за ІІ місце - Опаіць Мар’ян, учень Йорданештської ЗОШ №2 (кер. Костинян М.Г.) та ІІІ місце - Гакман Олексій, учень Черепковецького ЗЗСО (кер. Хаю О.В.).

Вітаємо переможців та нагадуємо, що такі екологічні заходи покликані ще раз звернути увагу на наші щоденні звички та нагадати всім, що з природою потрібно жити в гармонії.

 

Проглядів матеріалу: 429 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.12.2019 | Комментарії (0)

   Протягом тижня у нашому закладі було проведено ряд заходів приурочених Дню Збройних сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

Педагогом-організатором Малицька Я.В. та вчителем фізичної культури та Захисту Вітчизни Лях М.Г. були організовані спортивні змагання між учнями 9 -11-их класів, на яких вони продемонстрували свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємопідтримку. Для майбутніх захисників-воїнів, які готуються до служби у Збройних Силах України це є головним.

Всі учасники проведених заходів зрозуміли основне – тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

ЗДВР Скутарь В.І.

Проглядів матеріалу: 300 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.12.2019 | Комментарії (0)

   З метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, пропаганди і збереженням кращих народних традицій, надбань, шляхом підтримки талановитих хореографів та їх хореографічних колективів народного танцю 04 грудня 2019р. у приміщенні Глибоцького ліцею відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу «Народний танець» у якому прийняло участь 280 учасників з 17 закладів освіти району.

Конкурс відбувся в трьох вікових категоріях: молодшій (9-11 років), середній (12-15) та старшій (16-18 років). Колективи народного танцю представляли по одному хореографічному номеру у фольклорній або народно-сценічній формі. Цікавинкою було те, що згідно з Положенням про проведення конкурсу колективи мали можливість представляти танці народів світу.

За рішенням журі хореографічні колективи були нагороджені:

Молодша вікова категорія

І місце - хореографічний колектив «Плай Буковінян» Карапчівського ліцею, керівник Амарій Іонела Євгенівна.

ІІ місце - ЗААТ «Джерельце» Глибоцького РКБТД Глибоцького ліцею, керівник Зеліско Наталія Іванівна

ІІІ місце - хореографічний колектив «Струмочок» Кам’янської ЗОШ, керівник Українець Даша.

ІІІ місце - хореографічний колектив «Бусуйок» Грушівського НВК, керівник Зінкевич Дана Віорелівна.

ІІІ місце - колектив «Сонячні промінчики» Глибоцького РБТДЮ на базі Черепковецького ЗЗСО, керівник Баюк Ірина Георгіївна

ІІІ місце - колектив Йорданештської ЗОШ №2, керівник Ілюк Леонтина Георгіївна

Середня вікова категорія

І місце - вихованці гуртка «Небесне сяйво» Глибоцького РБТДЮ на базі Станівецького НВК, керівник Шова Домніка Лазорівна.

ІІ місце - підготовча група ЗААТ «Суцвіття Глибочинни» Глибоцького РКБТД Глибоцької гімназії, керівник Чехова Христина Михайлівна.

ІІ місце - хореографічний колектив Старововчинецького ліцею, керівник Шова Домніка Лазорівна.

ІІІ місце - хореографічний колектив «Опінкуца» Сучевенської ЗОШ, керівник Тіміш Ліліана Георгіївна.

ІІІ місце - хореографічний колектив «Кодрій» Йорданештської ЗОШ, керівник Савюк Анна Миколаївна.

ІІІ місце - хореографічний колектив Купського НВК, керівник Цициу В.Г.

ІІІ місце - колектив Привороцької ЗОШ, керівники Шова Домніка Лазорівна.

За участь - хореографічний колектив Турятського НВК, керівник Кіфірюк Христина Михайлівна.

За участь - хореографічний колектив «Плай» Тарашанської ЗОШ, керівник Бучковська Н.В.

Старша вікова категорія

Гран-прі - НААТ «Мерцішор» Волоківської ЗОШ, керівник Коган Іван Миколайович.

І місце - хореографічний колектив «Дойна» Купського НВК №2, керівник Малицька Яна Василівна.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Глибоцького ліцею за сприяння у проведенні фестивалю-конкурсу.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 352 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.12.2019 | Комментарії (0)

Як добре, що є у світі волонтер –
Це той, хто у душі байдужість стер,
Хто помагає іншим без оплати,
У лікарняні харч несе палати,
Потрібні ліки, усмішки лежачим
Дарує без усякої віддачі.
Хто дух упалий вгору підіймає,
Вірші читає, танцює і співає
Для хворих, сиріт, воїнів на фронті
Малює сонце їм на горизонті.
Хто не боїться час, тепло віддати,
На благо інших вміє працювати,
Хто кошт збере, взуття, одежу, книгу

І тому дасть, кого скувала крига,
Хто нині без костюма і краватки,
Кого обсіли болі та нестатки.
Це той, хто нашу армію підтримав,
У кого «на» до «дай» – добірна рима.
    5 грудня по всьому світі відзначається Міжнародний День волонтера . Ці люди цілком безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Волонтерство – це не робота, а покликання.
У Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ст. також є учні, які є волонтерами . Ці учні систематично організовують різноманітні заходи , акції для людей , дітей, хто потребує допомоги . До цього дня учні- волонтери запропонували провести чергову акцію- милосердя для людей похилого віку , зібравши різноманітні продукти харчування , які будуть передані цим людям .

Проглядів матеріалу: 325 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.12.2019 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1349 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2019 | Комментарії (0)

    Сьогодні до Міжнародного дня людей з інвалідністю учні 8-Б класу Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ст. разом з класним керівником Федорюк Н.В. та спільно з ляльковим театром "Усмішка" під керівництвом Мазур Н.В. на базі Глибоцького ІРЦ підготували захід "З добром у серці". Були проведені цікаві конкурси для вихованців центру спільно з учнями школи, а ляльковий театр підготував для діток гарну виставу. Хочемо подякувати і батькам і учням школи за приємні подаруночки для діток нашого центру.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 284 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2019 | Комментарії (0)

    В конференц-залі методичного центру управління освіти Глибоцької РДА 04.12.2019 року відбулася робоча нарада з вчителями фізичного виховання ЗНЗ Глибоцького району. На нараді було розглянуто та опрацьовано ряд питань щодо організації та проведення уроків фізичної культури у школі, правильності та своєчасного проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів, участь шкіл району у 75 районній спартакіаді школярів, проведення семінару – практикуму з вчителями тощо.

Було визначено терміни своєчасної подачі до управління освіти звітності щодо середнього балу оцінювання фізичної підготовленості учнів за І семестр.

Вчителям фізичного виховання було презентовано таблицю 75 спартакіади школярів 2019 – 20209 навчального року та вказано окремим навчальним закладам на своєчасне виконання Положення «Про 75 районну спартакіаду школярів» затвердженого Наказом управління освіти Глибоцької РДА щодо участі шкіл району у 75 районній спартакіаді школярі.

Крім цього було розглянуто ще ряд питань, що стосується викладання фізичної культури у навчальних закладах.

За результатами наради були прийняті відповідні рішення.

 

Методист РМЦ Лях М.Г.

 

 

Проглядів матеріалу: 285 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2019 | Комментарії (0)

     Із 25 по 29 листопада в Кам'янській ЗОШ проводився Тиждень української мови та літератури, протягом якого відбулося багато цікавих заходів: урок-квест « Моя чудова українська мова»( 6-В Щербань О.Д.), брейн-ринг "Хто найкращий знавець мови?" між учнями 9-Б та 9- В(провели Дарій О.П. та Зеленівська Ю.В.), урок-конкурс "Кращий читець української поезії"( 6-Г Дарій О.П.), а у 9-А лінгвістична гра "Заговори, щоб тебе побачив ( Телегуз С.В. і Кінащук М.М.) та урок-усний журнал " Бути самому собі ціллю» (Кінащук М.М.), урок- веб квест «Українською в соцмережах – закон!»( 6 - А Щербань О.Д.), а між учнями 7-Б та 7-В класів мовний турнір "Це наше диво калинове-прекрасна українська мова" (Мазур Н.В.), у 10- А класі Кінащук М.М. провела інтелектуальну гру "Хто зверху?", а в 5 - А класі Щербань О.Д.- урок-брей-ринг «Волошкові очі у моєї мови» та урок-квест «Подорож у казку».

Було презентовано виставки «Моя улюблена книга», «Моя чудова українська мова» й «Упізнай художній твір за ілюстрацією», постер «Я люблю свою мову, свою країну» і комікс «(НЕ)весела історія про українську мову». Також на цьому тижні було створено і продемонстровано буктрейлер «Цікавий світ книги» (учні 5-А,6-А та 6-В), а шкільний ляльковий театр " Усмішка " під керівництвом Мазур Н. В. презентував для учнів 1- х класів казку" Солом'яний бичок " ( на новий лад).

Протягом тижня демонструвалися документальні фільми та презентації, звучали українські пісні.

26 листопада вчителі-словесники провели чергове засідання ШМО вчителів української мови та літератури тему « Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках та в позаурочний час».

Загалом Тиждень української мови та літератури пройшов дуже насичено та цікаво. Усі учні школи дізналися багато нової інформації, брали участь у заходах, перевірили свої знання, отримали багато позитивних емоцій.

Проглядів матеріалу: 328 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2019 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1532 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2019 | Комментарії (0)

   1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. На позакласному заході «Обери життя», який відбувся 29 листопада 2019 року учні 9-х класів розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу. Вони підготували для всіх присутніх реферати по даній темі. Організували та провели захід соціальний педагог Пентелейчук А.Г. та вчителька біології Терліон М.М.

Класні керівники 5-11-х класів провели профілактичні бесіди: «СНІД небезпечна хвороба ХХІ ст.», «Хто попереджений, той захищений» «Толерантне ставлення оточуючих до ВІЛ – інфікованих людей».

Також, цього дня у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися заходи, якими були охоплені всі учні школи, зокрема:

1. Загальношкільна лінійка: «Ми проти СНІДу»;

2. Перегляд кінофільму: «СНІД – небезпечне захворювання»;

3. Урок-застереження в 10 класі «СНІД – безповоротно змінює життя».

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті. Скажемо СТОП СНІДу!

Проглядів матеріалу: 318 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2019 | Комментарії (0)

     Учні Опришенської ЗОШ І-ІІІ ст. члени гуртка «Юні археологи» Глибоцьго ЦТКСЕУМ здійснили подорож до столиці м.Київ. Гуртківці відвідали Національний Києво – Печерський історико – культурний заповідник, де зустрілись з буковинцями Любомиром Павловичем Михайлиною та Сергієм Володимировичем Пивоваровим. Гуртківці ознайомились з новими музейними експозиціями та відвідали історичних коштовностей України.

Під час екскурсії містом учні ознайомились з архітектурними будівлями міста відвідали Майдан Незалежності та поклали квіти біля пам’ятника загиблим у Революції Гідності у 2013-2014рр.

В Національному музеї історії України долучились до роботи щорічної науково - практичній «конференцій» Музейні колекції як історичне джерело», секція «Археологічні зібрання». Подорож була дуже насиченою з чудовими враженнями про нашу столицю.

Проглядів матеріалу: 311 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 04.12.2019 | Комментарії (0)

    Саме проблемі підвищення якості викладання природничо-математичних дисциплін присвячений семінар методистів/керівників методоб’єднань учителів математики, інформатики РМК/ММК/ОТГ, який відбувся сьогодні на базі Молодійського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Чагорської ОТГ Глибоцького району. Організаторами освітнього івенту виступили Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та районний методичний центр управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації. Робота семінару була поділена на три модулі, зокрема у першому теоретичному до учасників семінару із вітальним словом звернулися Григорій Білянін, директор ІППОЧО; Віталій Рибчинський, завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО; Георгій Коблюк, голова Чагорської ОТГ; Дмитро Онуфрійчук, староста села Молодія; Василь Барарюк, начальник управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації.

Григорій Іванович підкреслив, що тема семінару «Розвиток критичного мислення школярів через участь у міжнародних проєктах та програмах» – це крок, який має на меті ознайомити з сучасними підходами до змін практики педагогічної діяльності, наслідком яких є активне навчання та критичне мислення. Також керівник післядипломної освіти закцентував увагу на основних моментах природничо-математичних дисциплін у сучасному реформуванні шкільної освіти.

Із топ-10 порадами «Як навчити дітей критично мислити?» ознайомила Ольга Біляніна, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО. Ольга Ярославівна закцентувала увагу присутніх на тому, що критичне мислення – розумова діяльність особистості, яка спрямована на ефективне вирішення проблем якості освіти. У методичному коментарі розкрила, у чому полягає необхідність у навичках критичного мислення, відзначивши основні цілі розвитку критичного мислення для педагогів: виховувати прагнення до самоосвіти, самовдосконалення, самореалізації.

Розкриваючи питання «Розвиток критичного мислення школярів Глибоччини через участь у міжнародних проєктах та програмах», Олеся Намака, завідувач РМК управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації, презентувала досягнення здобувачів освіти в розрізі району. Роботу семінару продовжив квест критичного мислення.

Практичний модуль дав учасникам максимум практики та можливості поповнити кейс методиста – майстра організації діяльності з педагогічними колективами, зокрема година педагогічної майстерності вчителів Глибоччини, майстер-клас, тренінг «Структурування уроку, цілями якого є розвиток критичного мислення», методичний симпозіум «Як зробити школу для учнів цікавою?».

По завершенні на учасників чекала неймовірно важлива місія: розробити спільний макет «Школа щасливого учня» на основі отриманих теоретико-практичних компонентів семінару.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 383 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.12.2019 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1326 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.12.2019 | Комментарії (0)

«Пишучи будь-що, довше чи коротше,

я лише одно мала на душі -

Україну, ту велику, пишну,

Пригноблену, сковану, її одну й

нічого більше».

(Ольга Кобилянська)

      27 листопада учні 5 класу на уроці української літератури попрямували до Буковини, де народилися багато талантів, горде жіноцтво, серед якого і була жінка-борець Ольга Кобилянська. Ознайомившись з життям і творчістю письменниці, її творами й світоглядом, пятикласники спробували проникнути в глибини душі Ольги. Кожна з груп підготували міні-проекти, а саме:

І – Родина. Дитинство;

ІІ – «Читання книги-отрута?»

Наприкінці уроку учні виготовили лепбук – «Троянда в саду української літератури». Вчитель української мови та літератури підсумувала урок такими словами: - «Ні, Великі люди не вмирають зовсім, вони перетворюються на легенду, залишаючи по собі свої красиві твори й історія великого кохання.»

Метою уроку було розвинути творчу мислячу особистість, виховувати гідних, чесних людей.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 300 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.12.2019 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1292 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2019 | Комментарії (0)

    Знову сповнилась дитячим співом та сміхом актова зала Глибоцької гімназії.
Цього року « Барвінкова країна» поповнилася на 67 веселих, кмітливих, завзятих, енергійних , сповнених надій та сподівань маленьких хлопчиків та дівчаток .
Ведучі Вовк Ангеліна та Захарківа Влада пояснювали , що Барвінкова країна – чудова країна дружби, радості й добра, та щоб стати повноправними жителями цієї країни, діти мали пройти ряд випробувань завдяки яким відновилися втрачені промінці Сонечка.
Другокласники продемонстрували свої таланти. Звучали пісні про Україну, мир і дружбу, цікаве шкільне життя , танцювали, декламували вірші.
Привітала барвінчат президант УС Бурла Юлія. Вона закликала бути справжніми українцями,любити і берегти свою країну ,старанно навчатися, адже навчання – це ключ до щасливого майбутнього та вручила їм символіку Країни барвінкової ( Закони - за якими будуть працювати та жити в цій веселій країні, правила , статут, емблема, девіз ).
Стоян Крістіна та Бирюк Єлизавета привітали всіх виконанням « Веселкової пісні». Прикрасила свято своїм виступом Олександра Стрельчук.
Закінчилося свято, але подорож до країни Барвінкової тільки почалася. Тож нехай цей день стане початком добрих справ, поваги та гідної зміни підростаючого покоління на благо процвітання школи, міста, нашої держави.

/Files/images/б4.jpg

Проглядів матеріалу: 322 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2019 | Комментарії (0)

   Учні Опришенської ЗОШ І - ІІІ ст. члени гуртка "Юні археологи" Глибоцького ЦТКСЕУМ завітали на щорічну науково-практичну конференцію Національного музею історії України, секція "Археологічні зібрання".

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 1276 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.12.2019 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024