Понеділок, 20.05.2024, 00:07















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 351 352 »

      Кожного року заліковим видом спортивно – туристської роботи є спортивний похід. Цього літа ми запланували пішохідний похід по Буковинським Карпатам.

Наша група складалася з учнів трьох загальноосвітніх закладів: Йорданештської ЗОШ І – ІІІ ст., Йорданештської ЗОШ І – ІІ ст. та Сучевенської ЗОШ.

Похід розпочався у таборі Райдуга, де діти 3 дня знайомилися, навчалися та ділилися враженнями про відпочинок.

Далі ми вирушили до м. Вижниця звідки розпочався наш похід. Під час походу ми побували у печері Довбуша, біля Соколиного ока, на Протятих каміннях, побачили і мали змогу скупатися у водоспадах Великий та Малий Гук.

Надзвичайно цікаво проведений час в горах - це були цікаві вечори біля вогню, пісні, танці, збір ягодів і просто щирі розмови зблизили учнів.
Чекаємо наступного року для здійснення наступного походу.

Краще гір можуть бути тільки ГОРИ!

Керівник гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ

Волкова Ірина Олександрівна

Проглядів матеріалу: 288 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.09.2019 | Комментарії (0)

      У середу, 25.09.2019р. на базі Глибоцького РМЦ відбулося засідання Клубу новаторства та фахової майстерності для найбільш досвідчених працівників психологічної служби.

На засіданні психологи та соціальні педагоги обговорили основні аспекти діяльності у 2019-2020н.р., намітили форми проведення семінарів та РМО, відранжували психодіагностичний інструментарій, який планується подати до розгляду та затвердження на Експертну раду ОІППО в жовтні місяці.

Основним завданням даного засідання було розроблення алгоритму проведення Всеукраїнського конкурсу «Корекційна програма» на районному етапі, розглядалися та вивчалися матеріали запропонованих програм.

Засідання пройшло в творчій та професійно плідній атмосфері. По завершені засідання, учасники КФМ отримали сертифікати за участь у зазначеній вище формі методичної роботи.

Методист РМЦ А.І. Колесник

Проглядів матеріалу: 347 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.09.2019 | Комментарії (0)

     Юні туристи Опришенської ЗОШ, Глибоцького та Старововчинецького ліцеїв вже другий рік поспіль подорожують разом. Після минулорічного чемпіонського походу по Румунських Карпатах, цього разу маршрут пролягав Покутсько-Буковинськими Карпатами. Перша частина походу проходила Вижницьким районом.

Розпочали ми наш похід від нафтодобувних станцій поблизу г.Кінашка. Також на горі ми відвідали скелю Кінашка та поласували ягодами чорниці. Наступного дня ми вже були в урочищі Протяте Каміння, яке усіяне скелястими масивами та маленькими печерами. Тут ми зустрілись із ще однією групою Глибоцького ЦТКСЕУМ. Вже разом ми здійснили радіальний вихід до Буковинських водоспадів на річці Смугар. Третій ранок в поході ми розпочали з відвідування скелі Соколине Око. Далі розпрощались з нашими колегами та спустились до перевалу Німчич. Відвідавши печеру Довбуша, ми спустились до берегів Черемошу у м.Вижниця. Тут у нас була днівка. Після відпочинку, ми перейшли на протилежний Івано-Франківський берег річки, де розпочалась наша Покутська частина походу. Після продерання крізь зарослі стежки хребта Хоминський, нас чекав підйом до скель Сокільського хребта. Тут ми вдруге зустріли групу наших друзів. Разом з ними ми спустилися до пам’ятника Т.Г.Шевченку, де завершили наш похід.

Керівник гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ

Сандул Дмитро Вікторович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 324 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.09.2019 | Комментарії (0)

     Село Багринівка, що на Буковині, знаходиться у відстані 500 м від кордону з Румунією, тобто від західного кордону ЄС. 20 вересня в селі відсвяткували 135-ти річчя місцевої школи. На свято прибули колишні вихованці цієї школи, а зараз відомі вчені, такі як Патраш Михайло - доктор економічних наук та Патраш Євген - доктор права. Також до свята долучилися представники органів місцевої влади - в.о. голови Глибоцької РДА Віталій Коломієць, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, в.о. начальника управління освіти Інна Цуркан та голова ПК Світлана Лазурко. Поряд з цим на святкування було запрошені делегації від навчальних закладів Румунії з м. Бакеу, м. Галац та м. Кожвана, а також генеральний консул Румунії в Чернівецькій області Ірина Лорідана Стенкулеску, Теофіл Рендюк - надзвичайний і уповноважений посол України, директор громадської організації «Інституту добросусідства», доктор історичних наук.
За сприяння дирекції Багринівської ЗОШ в школі відкрито музей знаної на Буковині та далеко за її кордонами родини Мандичевських.

 

Проглядів матеріалу: 323 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.09.2019 | Комментарії (0)

     Міжнародний день миру – це дуже важливе свято для всього населення планети. Його проголосили ще в 1981 році і з того часу святкують щорічно.

В честь цього свята, у школі провели інформаційну бесіду з учнями 5-9 класів про історію та традиції відзначання Міжнародного дня миру по всьому світу, після якої відповідали на різні питання, щодо відповідної тематики свята.

Також, зробили спеціальні заготовки у вигляді відбитку долонь, на яких учні школи мали змогу написати побажання і помістити їх на великого Голуба миру.

Проглядів матеріалу: 278 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.09.2019 | Комментарії (0)

   21 вересня, за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру. Вперше він проводився 1982 року. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії.

Міжнародний день миру був заснований у 1981 році, а вперше був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року Генасамблея ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля.

У 2002 році Президент України підписав Указ від 05.02.2002 р. №100/2002, яким проголосив 21 вересня Національним Днем миру.

В Коровійській школі День миру був відзначений 20 вересня. Був організований фотофлешмоб із голубами – своєрідним символом миру. Учні всієї школи мали можливість переглянути презентацію про День миру.

Миру в Україні – бути!

Миру хочуть добрі люди

І дорослі, і малі

Прагнуть миру на Землі.

Проглядів матеріалу: 346 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.09.2019 | Комментарії (0)

     Розпочалась реєстрація на конкурс «Учитель року - 2020». Стартувала реєстрація учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020». Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 798, цьогоріч вчителі змагатимуться у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» та «Хімія».

Обговорення Положення про кабінет інформатики. На громадське обговорення повторно виноситься суттєво доопрацьований проєкт наказу МОН «Про затвердження Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій закладів загальної середньої освіти», розроблений з метою приведення у відповідність до законодавства та сучасних вимог освітньої галузі чинного Положення.

Міжнародні партнери продовжать підтримку НУШ. Міністерство освіти і науки України й надалі співпрацюватиме з міжнародними організаціями в межах впровадження Нової української школи. Зокрема, наразі актуальними є розвиток вчителів 3-4 класів НУШ, а також підготовка до наступного етапу реформи.

Стартувала 2-га хвиля вивчення досвіду сертифікації. Державна служба якості освіти розпочала другу хвилю вивчення практичного досвіду роботи педагогів, які беруть участь у пілотній сертифікації для вчителів початкової школи. Процес вивчення досвіду триватиме до 11 жовтня 2019 року.

МОН підготувало серію відео щодо інклюзивної освіти. Міністерство освіти та науки України оприлюднило першу серію відеороз’яснень про інклюзивне навчання. З неї батьки зможуть дізнатися про те, що таке інклюзивно-ресурсні центри, як до них звернутися і отримати допомогу фахівців.

МОН сприятиме запуску Нацфонду досліджень. Міністерство максимально сприятиме запуску Нацфонду досліджень та зробить все можливе, щоб на 2020 рік він уже став головним розпорядником коштів (ГРК) і не залежав від МОН.

Обговорення умов прийому на молодшого бакалавра. Міністерство освіти пропонує до громадського обговорення проєкт Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році, розроблений на виконання закону «Про фахову передвищу освіту».

Проглядів матеріалу: 342 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.09.2019 | Комментарії (0)

        21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру в Черепковецькому ЗЗСО І-ІІІ ст., навчальний день розпочався флешмобом «Україна», який підготували учні 7 класу.

Проглядів матеріалу: 333 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.09.2019 | Комментарії (0)

      У рамках Всеукраїнського Тижня протидії булінгу (16-20 вересня) практичний психолог Постевка Д.-М.М. провела з учнями профілактичну бесіду з тренінговими елементами на тему «Разом проти булінгу».

Під час бесіди учні дізналися, чим конфлікт відрізняється від булінгу та чому не завжди протиправні дії відносяться до булінгу. Психолог такожнадала учням цінні поради про правила поведінки у колективі.

Вчитель з правознавства Постевка Д.Д.проінформувала всіх учасників заходу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу. «Фізичне залякування, побиття, стусани, підніжки, поштовхи, блокування або дотики небажаним і неналежним чином – це все булінг! Соціальне залякування або цькування із застосуванням тактики ізоляції – це теж булінг», – зазначила педагог. А також нагадала, що за даними Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ майже третина українських підлітків та молодих людей ставали жертвами інтернет-цькувань.

Висновком заходу стала демонстрація учнями знань прошляхи запобігання та протидії булінгу.

Постевка Д.-М.М. – практичний психолог

 

Проглядів матеріалу: 299 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.09.2019 | Комментарії (0)

         Путильщина – частина великого гірського Гуцульського краю. Тут милують око мальовничі карпатські краєвиди з неповторними гірськими плаями, кичерами, вкритими смерековими лісами, та вибудуваними на поверхні землі своєрідних бескидів, що своїми формами збуджували народну увагу на створення легенд, співанок, переказів та бувальщин.

Гуртківці Глибоцького ЦТКСЕУМ «Патріотична пісня» (керівник – Сисолєтіна Г.І.) ,«Етнографічне краєзнавство»(керівник- Козачок Н.С.), об'єднавшись у команду «Водограй», з 2 липня по 9 липня 2019 року вирушили в етнографічну експедицію Путильщиною аби дізнатися більше про життя та творчість Юрія Федьковича, про боротьбу Лук’яна Кобилиці за кращу долю свого народу, зазирнути до скарбниці життєвої мудрості, традицій, звичаїв, побуту місцевих жителів. Всі визначні пам’ятки Путили компактно розташовані у її центрі. Більшість з них пов’язана з життям та творчою діяльність «буковинського кобзаря», видатного українського письменника Юрія Федьковича. Тут письменник народився, тут він створив одні з найкращих своїх творів. Про свій рідний край він писав так: «Немає й немає світу прекрасніше, ніж гуцульські гори». Захоплюючись його історією, Федькович оспівував у свої творах мужність і хоробрість Лук’яна Кобилиці, Олекси Довбуша і його опришків. Сьогодні садиба Федьковичів є справжнім етнографічним музеєм Гуцульщини. Його експонати, однотипні з оригіналами, пронизані гуцульським народним духом. Тут можна ознайомитися з національними костюмами, побутом, основними видами гуцульського мистецтва від дерев’яного різьбленого начиння до архітектури житлового будинку.

Там, де річка Путилка виливає свої води у бурхливий Черемош, біля дороги в селі Усть-Путила височіє 30-ти метрова кам’яна скеля, яку в народі називають Кам’яною Багачкою або заклятою багачкою. Ще одна назва скелі – "Єпископ", адже вона ніби тримає на голові єпископську корону. Цей витвір природи опоетизований в легендах місцевих жителів.

Незабутні враження залишилися у юних краєзнавців від екскурсії до музею Лук’яна Кобилиці, що у Сергіях. Її люб’язно погодилась провести вчителька місцевої школи Кочерган Ганна Олексіївна.

А ще від неї ми довідалися багато цікавої інформації про місцеві цілющі джерела «Слатинник», «Нафтусю». Гуртківці спробували виварити сіль із води, яку принесли із солоного джерела, за прадідівським рецептом. А ще довідалися, що місцеві жителі квасили капусту, використовуючи воду із «Слатинника», що надавало їй (капусті) особливого смаку.

Ганна Олексіївна познайомила нас з місцевими жителями, які люб’язно погодилися показати нам колекцію автентичних сорочок. Із захопленням ми розглядали барвисті витвори людських рук. Кожна сорочка скарб, за якою криється доля людини, сім’ї, родини.

Вісім днів ми мандрували стежками Гуцульщини, долали перешкоди, бачили щось нове, знайомилися з цікавими людьми, побували в Путильському центрі дитячої творчості, шукали початок річки Паркулина, підіймалися на гору Сена. ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 299 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.09.2019 | Комментарії (0)

Є в математиці щось таке,

що викликає людське захоплення.

(Ф. Хаусдорф)

    Турнір юних математиків — це командно-особисте змагання, в якому школярі мають розв’язувати складні математичні задачі дослідницького характеру, презентувати власні розв’язання й узагальнення в переконливій формі, а також захищати їх у науковій дискусії (математичному бою).

Основною метою турніру є реалізація здібностей талановитих учнів, підвищення інтересу до поглибленого вивчення природничо-математичних дисциплін, формування в учнівської молоді навичок дослідницької роботи. Окрім цього, вміння ставити і формувати конкретні запитання до задачі; вміння працювати з науковою літературою; аналізувати власні та чужі міркування; чітко формулювати твердження і висновки; відстоювати свою думку; володіти культурою ведення наукової полеміки та спілкування - всі ці якості є необхідними для учасників математичного турніру.

Цього року проходитимуть п’яті ігри ТЮМБ, в яких прийматимуть участь команди з усіх районів області та м. Чернівці. Глибоцький район представлятимуть учні Старововчинецького та Карапчівського ліцеїв, Купського НВК та Волоківської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Питання підготовки команди району до ТЮМБ розглядались на засіданні творчої групи вчителів математики, що відбулось 13 вересня 2019 року на базі РМЦ Глибоцької РДА, проведеного методистом Трошиною Н.В. Намічено стратегію роботи з учасниками команди, розглянуто задачі турніру, розподілено обов’язки по підготовці команди.

Бажаємо творчій групі натхнення, сили, максимально ефективно та якісно втілити в життя свої проекти і досягти успіху.

Методист РМЦ – Трошина Н.В.

Голова МО – Біла З.В.

Проглядів матеріалу: 322 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.09.2019 | Комментарії (0)

     «Дошкільне дитинство» - унікальний період у житті людини, коли формується здоров'я, здійснюється розвиток особистості. У той же час це період, у плині якого дитина перебуває в повній залежності від навколишніх дорослих - батьків, педагогів.
Для забезпечення сприятливих умов життя й виховання дитини, формування основ повноцінної, гармонійної особистості необхідні зміцнення й розвиток тісного зв'язку й взаємодії дитячого саду й родини.
Сім’я — перше потужне джерело впливу на дитину. Батьки несуть відповідальність перед суспільством і державою за розвиток, виховання і навчання дітей, збереження їхнього життя, здоров’я та людської гідності.
Родина є осередком збереження й передачі загальнокультурних цінностей від покоління до покоління, першоосновою духовного, соціального та економічного розвитку суспільства.
Сьогодні зміст і характер спілкування батьків та інших членів родини з дітьми зазнають змін. В умовах інформаційного простору актуалізується необхідність посилення уваги до освіти і просвіти батьків та інших членів родини щодо відповідального виконання батьківських обов’язків та ролі сім’ї в суспільстві, переосмислення змісту, організаційних форм і методів навчання в закладах освіти різних типів.
Освіта батьків є невід’ємною складовою освіти дорослих.
Досвід показує, що сьогодні навчальним закладам необхідно кардинально переформатувати роботу з батьками.
Практика освіти свідчить, що використання інноваційних форм і методів роботи з батьками є однією з найважливіших умов підвищення ефективності родинного виховання.
Потужний поштовх до змін в роботі з дорослими, а саме батьками отримали учасники семінару-тренінгу, який відбувся 20 вересня на базі РМЦ. Керівники ЗДО та НВК району спільно з методистом РМЦ Л. Петрик вирішували ряд проблем, а саме: як провести батьківські збори по-новому, щоб згуртувати батьків та сформувати мотивацію до відвідування зборів, які використовувати активні та інтерактивні форми й методи навчання дорослих, якими шляхами вирішувати конфлікти.
Активна, динамічна, креативна робота (індивідуальна та в малих групах); перегляд відеороликів; вправи: «Карта очікувань», «Конфлікт на долоні», «Адвокати, прокурори, судді», «Асоціація», «Будинок і дерево»; презентація теми та обговорення отриманих результатів, нестримне бажання рухатися вперед.
По завершенню семінару-тренінгу учасники отримали пам´ятку «Секрети безконфліктного спілкування»
Згуртованість, готовність працювати та підтримувати один одного, зацікавленість кожного і кожним, такою була атмосфера семінару.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 468 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.09.2019 | Комментарії (0)

    Надворі вересень. Бунтують перші холодні дні з осінніми вітрами (та першим снігом уже в Карпатах). Тому ще раз хочеться згадати про спекотне літо та зігріти душу теплими спогадами та емоціями.
Влітку групою туристів Коровійської ЗОШ та Слобідського НВК був здійснений пішохідний похід 3-го ступеня складності Українськими Карпатами. 23 учасника пройшли 92 км по території Чернівецької та Івано-Франківської областей. Під пекучим сонцем, яке іноді губилось у звичних для літніх Карпат грозових хмарах, туристи-початківці протягом восьми днів відвідали найвідоміші місця Буковинських Карпат та взяли з собою додому шматочок чарівної Гуцульщини.
Нам вдалось побувати на перевалі Німчич та в печері Довбуша, побачити цілий ряд скельних комплексів – Соколине Око, скелі Кінашки, Протяте Каміння, Сокільські скелі, скуштувати холодної джерельної води, відвідати каскад водоспадів на річці Смугарів а також водоспади Бісків та Кізя, підкорити вершину гори Писаний Камінь, та насолодитися неймовірними панорамами долини річки Черемош та Чорногірського хребта.
Завдяки вдало спланованому маршруту під керівництвом Шелепюк Наталі Василівни (керівник групи) та Нітушки Юрія Георгійовича (заступник керівника) учні подолали маршрут та повернулися додому оздоровленими, відпочившими, сповненими сил, піднесеним духом та з новими друзями. А вже на території турбази «Райдуга» ми відсвяткували день народження нашого найменшого учасника, Попюка Павла, який ніс НАЙбільший рюкзак (за об’ємом, але не за вагою).

Проглядів матеріалу: 327 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.09.2019 | Комментарії (0)

      Коли золоте листя кружляє у повітрі, коли хризантеми дурманять нас своїм ароматом, 21 вересня у Волоці традиційно проводиться Свято врожаю. У цьому прекрасному святі взяли участь і учні Волоківської ЗОШ І-ІІІ ст. 1-7 класи підготували надзвичайні композиції з природних матеріалів: овочів, фруктів та квітів, які причарували всіх присутніх своїм різноманіттям. 8-11 класи організували і провели осінній ярмарок з усіма смаколиками. Ми дякуємо учням та батькам, які долучилися до участі у Святі врожаю 2019.
 
 
Проглядів матеріалу: 274 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.09.2019 | Комментарії (0)

   Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру, де розриваються снаряди під вікнами будинків. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і учні Купського НВК №2.

Проглядів матеріалу: 294 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2019 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1237 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2019 | Комментарії (0)

В нашій школі знову свято

Чути музику і сміх

На спортивнім святі нині

Ми вітаємо усіх.

Обіцяємо, що не буде

Ніхто нині сумувати

Всіх ми кличем разом з нами

Участь у конкурсах узяти.

    З метою пропаганди здорового способу життя та спорту було проведено олімпійський тиждень в якій приймали участь учні Привороцької та Тарашанської ЗОШ.

Програма змагань:

  1. Футбол 5-9 класи;
  2. Старти надії: стрибки у довжину з місця, стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча на дальність, віджимання і стрибки через скакалку.

Учні початкових класів зібралися на спортивні змагання «Веселі старти». Змагалися команди на швидкість, спритність, кмітливість та винахідливість.

Організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини» на якій були представлені роботи учнів 2-9 класів.

Ми намагаємося заохотити якомога більше дітей до занять фізичною культурою і спортом, щоб вони відмовлялися від шкідливих звичок.

Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовий, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Проглядів матеріалу: 275 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2019 | Комментарії (0)

Потрібен мир – тобі й мені
І всім на світі дітям!
Не тільки вранці навесні
Нехай нам сонце світить.
Потрібен мир, трава в росі,
Усміхнений нащадок.
Потрібен мир усім-усім,
Отриманий у спадок.

    Міжнародний День Миру, який святкується 21 вересня в усіх куточках світу, привертає увагу до різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати молодь, учнів на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.
З 17-21 вересня 2019 року в Грушівському НВК були проведені ряд виховних заходів присвячених Міжнародному Дню Миру, а саме: години спілкування, бесіди, конкурс малюнків, масова формація учнів під гаслом «МИР» та оформлено зону для фотографій.
Проведення даних заходів сприяє до осмислення головної мети у житті кожного з нас «пам'ятати про усе добре, що в нас є, використовувати це у своєму житті, у своїх словах і вчинках, дарувати добро тим, хто поруч з нами, довіряти один одному, надавати допомогу і знати, що ми комусь потрібні».


ЗДВР Д .В. Зінкевич

 

Проглядів матеріалу: 282 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2019 | Комментарії (0)

    Карпати – це м’які гори, які підпускають до себе близько-близько і уміють показати чудеса тим, хто уважно придивляється. От і ми цього літа вирішили уважно придивитися до Карпат, до наших Буковинських Карпат.
Гуртківці Глибоцького ЦТКСЕУМ, а саме учні Глибоцької гімназії, Коровійської ЗОШ І-ІІІст. та Слобідського НВК дружною великою групою у складі 21 учасника та 2 керівників Шелепюк Н.В. та Нітушка Ю.Г. з 2 липня по 9 липня 2019 року пройшли похід 3ст. складності. Покутсько-Буковинські Карпати зустріли нас чудово. Чарівні краєвиди, спуски, підйоми…сонячні ванни, а іноді і дощові. Бувало по-всякому: важко, холодно, жарко, мокро…
Розпочали наш похід з міста Вижниця, де відвідали дивовижні місця Гуцульського краю: печеру Довбуша – дивовижне, фантастичне місце, яке варто поглянути всім, кого цікавлять памʼятки України, Перевал Німчич – одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах. Саме тут відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. А далі нас гостинно вітали урочище Протятет Каміння, Соколине Око, Смугарські водоспади, Скелі Кінашки, вдсп.Бісків, с.Усть Путила, г.Писаний Камінь, Сокільський хребет, с.Тюдів.
Вісім днів ми несли туристичні рюкзаки і черевиками топтали стежки Гуцульщини, долали перешкоди, відкривали щось нове. Іноді легенько зітхнувши, пригадували м’яку постіль та мамині вареники, та жодного разу не пожалкували про те, що наважились вирушити в похід! Адже наша подорож, яку ми презентуватимемо як спортивний похід 3ст. складності, - захоплива пригода, що залишиться солодким спогадом на все життя.
                                                                                       Керівник гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ    Шелепюк Н.В.

 

Проглядів матеріалу: 302 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.09.2019 | Комментарії (0)

    Традиційно, кожного року у вересні, напередодні Дня фізичної культури і спорту, відзначають Олімпійський тиждень. В Коровійській школі протягом олімпійського тижня (09.09 – 13.09) була дуже насичена програма.

 

 

 

 

 

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://photos.google.com/share/AF1QipMdfjLALco_GYpzpZWn3JYSzneQ4HQUtXrCldGpBxwV-Swf12y2S-FQ4MHeT1ap0A?key=M2hJZ1JtckpLUzJFU2pmUjU4U0Y0VWpmRjEzUFFR

Проглядів матеріалу: 330 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.09.2019 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024