Неділя, 07.03.2021, 04:37Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Сторінка для батьків          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2019 » Червень » 5 » Іду до школи: програма підготовки дитини
09:04
Іду до школи: програма підготовки дитини

Успішність дитини багато в чому залежить від рівня підготовки до навчання в школі. Вміння рахувати, писати цифри, самостійно складати речення та розповіді, розвинуті навички просторового орієнтування, слухового сприймання, читання, порівняння, послідовного рахунку є важливим етапом цієї підготовки.

Наприклад, дитина має вміти писати цифри від 0 до 9, розуміти їх значення, рахувати. Але запам’ятати цифри дитині зовсім не просто, оскільки цифри для неї - це щось абстрактне, не здатне викликати емоції, тому процес навчання має, в першу чергу, зацікавити дитину!

Провідний український інтернет-проект з підготовки дітей "Розвиток дитини" пропонує батькам та вихователям план підготовки із спеціально підібраними завданнями, які допоможуть дитині в цікавій і невимушеній формі підготуватися до школи. План містить 10 етапів, кожен з яких може бути виконаний протягом 5-7 днів.

ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ДИТИНИ ДО ШКОЛИ

ЕТАП 1. Запропонована добірка матеріалів допоможе вашій дитині тренувати навички рахунку до 10-ти, визначати цифри і числа до 10, писати їх. Також ваша дитина зможе ознайомитись з поняттям «слово», «речення», навчиться самостійно складати речення із запропонованих слів. Це дасть можливість вправлятись дитині у складанні поширених, складних речень, узгоджувати слова у реченнях. Крім цього, ваша дитина ознайомиться з голосними звуками та їх буквеним позначенням, навчиться їх писати. Матеріали з логіки допоможуть поглибити знання про геометричні фігури, розвивати логічне мислення та навички просторового орієнтування.

МОВА ТА ЧИТАННЯ
Слово. Речення. Порядок слів у реченні
МАТЕМАТИКА
Число і цифра
ПИСЬМО
Ознайомлення із звуками та буквами
ЛОГІКА
Геометричні фігури

 

Етап 2. Подані матеріали підібрані таким чином, щоб Ваша дитина могла у невимушеній і цікавій формі розширити свій світогляд про навколишній світ, самостійно складала розповіді та відповідала на запитання. Також ці матеріали допоможуть дитині оволодіти навичками усного рахунку, вона навчиться порівнювати і класифікувати групи предметів, визначати відмінності і заходити подібність. Матеріал спрямований на розвиток у дитини зорового сприймання, уваги та пам’яті, а також сприятиме розвитку зв’язного мовлення.

МОВА ТА ЧИТАННЯ
Вчимося добирати слова
МАТЕМАТИКА
Пишемо і рахуємо
ПИСЬМО
Ознайомлення із звуками та буквами
ЛОГІКА
Порівняння. Класифікація

 

Етап 3.Матеріали, запропоновані до Вашої уваги, дозволять дитині опанувати навичками поскладового читання, ознайомлять із складом числа у межах 10 та сприятимуть розвиткові вмінь дитині розрізняти голосні звуки і літери. Крім цього, дитина матиме змогу ознайомитись із новим, цікавим видом завдань – лабіринтом, виконання якого допоможе вправлянню у координації рухів очей і руки, мисленню, уяви, пам’яті, а розмальовування фігур сприятиме розвитку графомоторних навичок.

МОВА ТА ЧИТАННЯ
Читаємо по складах
МАТЕМАТИКА
Рахунок у межах 10
ПИСЬМО
Розрізнення звуків та літер
ЛОГІКА
Форма

 

Етап 4. Подані матеріали допоможуть Вашій дитині вправлятись у навичках рахунку, який вона зможе супроводжувати коментуванням, дозволять опанувати вміннями розрізняти і порівнювати множини предметів, ознайомитись з голосними звуками і буквами. Також дитина зможе у цікавій грі навчитись складати слова, починаючи від трибуквених і переходячи до більш складних слів. Це дозволить розвивати зорову увагу, сприятиме розвитку пам’яті та мислення.

МОВА ТА ЧИТАННЯ
Збери слово
МАТЕМАТИКА
Порахуй і намалюй
ПИСЬМО
Ознайомлення з приголосними звуками та буквами
ЛОГІКА
Множини

 

Етап 5.Запропоновані матеріали допоможуть Вашій дитині навчитись рахувати предмети у межах 10, виділяти частину від цілого і розвивати зв’язне мовлення під час виконання завдань на уважність. Виконання цих завдань дозволить розвинути у дитини логічне мислення, покращить розвиток дрібної моторики, збагатить словниковий запас.

МОВА ТА ЧИТАННЯ
Розвиток зв’язного мовлення
МАТЕМАТИКА
Порівняння чисел між предметними множинами
ПИСЬМО
Ознайомлення з приголосними звуками та буквами
ЛОГІКА
Величина. Частина і ціле

 

Етап 6.Представлені матеріали спрямовані на розвиток у дитини навичок читання, навичок порівняння, послідовного рахунку, що сприятимуть розвитку уваги та довільного запам’ятовування. Дитина продовжить ознайомлюватись із голосними звуками та буквами, навчиться заходити однакові предмети та діяти за інструкцією.

МОВА ТА ЧИТАННЯ
Читаємо слова
МАТЕМАТИКА
Більше, менше, порівну
ПИСЬМО
Ознайомлення з приголосними звуками та буквами
ЛОГІКА
Знаходження за аналогією

 

Етап 7. До Вашої уваги представлені матеріали, які допоможуть дитині оволодіти навичками діалогічного мовлення, сприятимуть тренуванню у навичках монологічного мовлення, розвиватимуть уяву дитини. Також надано цікавий матеріал вправляння у практичних навичках додавання – під час зважування, що дасть дитині можливість самостійно визначати необхідне число і складати приклади. Це стане у нагоді для закріплення вмінь виконання математичних операцій.

МОВА ТА ЧИТАННЯ
Створюємо комікси. Розвиток діалогічного мовлення
МАТЕМАТИКА
Склад числа у межах 10
ПИСЬМО
Ознайомлення з приголосними звуками та буквами
ЛОГІКА
Орієнтування в просторі

 

Етап 8.Подані завдання дозволять Вашій дитині вдосконалювати навички читання і письма, сприятимуть розвитку уяви та пам’яті. Також Ваша дитина зможе покращати свої навички порядкової лічби у межах 10, просторового орієнтування, слухового сприймання. Дитина зможе розвивати свої вміння, систематизуючи групи предметів, розвиватиме дрібну моторику.

МОВА ТА ЧИТАННЯ
Пропуски в словах: письмо і читання
МАТЕМАТИКА
Порядкова лічба
ПИСЬМО
Ознайомлення з приголосними звуками та буквами
ЛОГІКА
Систематизація

 

Етап 9. Виконуючи подані завдання, Ваша дитина навчиться визначати порядок складання розповіді та обґрунтовувати свою відповідь, покращить навички виконання математичних операцій на додавання і віднімання, розвиватиме логічне мислення та увагу. В цікавій та невимушеній формі дитина навчиться визначати час, що в подальшому дозволить їй самостійно планувати свій день.

МОВА ТА ЧИТАННЯ
Складаємо розповідь за серією малюнків
МАТЕМАТИКА
Додавання і віднімання в межах 10
ПИСЬМО
Ознайомлення з йотованими звуками та буквами. М’який знак
ЛОГІКА
Орієнтування в часі

 

Етап 10. Цей блок завдань допоможе Вашій дитині удосконалити навички поскладового читання та ознайомить її із різновидом народного фольклорного жанру – прислів’ями, дасть можливість вправлятись у вмінні розрізняти звуки та букви, вправлятись у написанні друкованих літер,покращити та закріпити математичні навички додавання й порівняння величин і чиселв ігровій і наочній формі. Також Ваша дитина матиме можливість покращати свої навички у класифікації та систематизації різних груп предметів, розвиватиме мовлення, пам’ять та увагу.

МОВА ТА ЧИТАННЯ
Читаємо по складах
МАТЕМАТИКА
Грошові одиниці
ПИСЬМО
Розрізнення звуків та літер
ЛОГІКА
Класифікація
Переглядів: 140 | Додав: Ulia_RMC | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2021