Субота, 21.07.2018, 13:41Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна           Сторінка для батьків          Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2017-2018
Олімпіади 2018
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів

Методичні рекомендацій щодо орга нізації  освітньогопростору Нової української школи тисни тут

Переглядів: 87 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 02.04.2018 | Коментарі (0)

23 березня 2018 року на базі закладів освіти міста Чернівці та Коровійської ЗОШ I-III ст. Глибоцького району відбувся обласний семінар-практикум з проблеми «Оновлення змісту освітнього процесу в контексті Нової української школи в умовах викликів сучасності».

Мета заходу – удосконалити управлінські компетенції керівників органів управління освітою, методичних служб, керівників закладів освіти, голів профспілкових комітетів щодо реалізації компетентнісного підходу та наскрізних змістових ліній Концепції Нової української школи.

Переглядів: 24 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 26.03.2018 | Коментарі (0)

   НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: порадник для вчителя (навчально-методичний посібник) Завантажити

Підвищення кваліфікації педагогів НУШ Детальніше

Як пройти дистанційний курс вчителям НУШ без доступу до Інтернету Детальніше

Обов’язковий дистанційний курс для вчителів Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році, розпочнеться 1 лютого Детальніше

Стартувала реєстрація на онлайн-курс для вчителів НУШ Завантажити

Переглядів: 30 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

З першого вересня 2017 року 100 пілотних шкіл в Україні розпочали працювати за проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти, що забезпечує реалізацію Концепції Нової української школи.

У липні 2017 року учителі перших класів цих шкіл пройшли навчання під час тренінгів, які проводилися викладачами обласних Інститутів післядипломної освіти, підготовлених у рамках тренінгу для тренерів.

Навчально-методичний посібник «Нова українська школа: порадник для вчителя» є свого роду продовженням навчальних тем, які опрацьовувались під час літніх тренінгів.

У Пораднику подано матеріал про Державний стандарт загальної початкової освіти, розкрито його концептуальні засади, охарактеризовано чинники забезпечення якості навчального процесу, прокоментовано структурні компоненти формули успіху Нової школи.

Посібник містить практичні завдання для вчителів, які допоможуть їм підготувати освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів.

Переглядів: 70 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 14.02.2018 | Коментарі (0)

Шановні пані та панове!

Пропонуємо до Вашої уваги інформацію щодо проведення конкурсу для вчителів «Моя школа майбутнього» в рамках Українсько-німецького року мов 2017/18 від Німецького культурного центру Goethe-Institut в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України!
У Вас є бачення, як реформа освіти змінить Вашу школу? Як виглядатиме Ваша школа майбутнього? Спробуйте поекспериментувати та розкажіть про це!
Переглядів: 39 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2018 | Коментарі (0)

    1 лютого 2018 року на в Україні стартувала підготовка вчителів, які з 1 вересня 2018 року набиратимуть першокласників у Нову українську школу. Зокрема, на Буковині курси підвищення кваліфікації пройде 551 педагог.

Метою перепідготовки є володіння сучасними практиками, технологіями, методиками, формами і методами роботи.
Розпочалися навчання з обов’язкового дистанційного курсу для вчителів Нової української школи на сайті EdEra. Департаментом освіти і науки розроблено програму відповідно до наказу МОН від 15.01.2018 №34 за якою з 07.02 по 09.02.2018 буде здійснено підготовку 16 тренерів для навчання вчителів 1-х класів Чернівецької області. А вже упродовж лютого-червня 2018 року вище зазначеними тренерами будуть проведені 3 виїзні навчальні сесії для вчителів майбутніх 1-х класів освітніх закладів області відповідно до Програми. Це інтерактивні лекції, тренінгові заняття, майстер-класи. Підготовлено 32 регіональних тренерів щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес за підтримки LEGO Foundation.
За успішне завершення навчального курсу педагогічні працівники отримають електронний сертифікат.
Перед нами клопітка та відповідальна справа! Час змінюватись та вдосконалювати себе в рамках Нової української школи!
 
Переглядів: 36 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2018 | Коментарі (0)

    Коли гугл під рукою, зовсім не обов’язково знати напам’ять глибину Маріанської западини і формулу потужності струму. І якщо вчитель тільки те і робить, що змушує зубрити такі факти, дітям на уроці стає нестерпно нудно. Втім, недоліки шкільної програми – не головна причина, через яку дитина може зненавидіти навчання.

Переглядів: 40 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 17.01.2018 | Коментарі (0)

      Музику мало викладають у школі. Це дуже дивує, особливо з огляду на те, що все більша кількість досліджень доводить, що музика активізує багато з тих ділянок мозку, які задіяні у сприйнятті мови, запам'ятовуванні та зберіганні інформації, а також використанні інших важливих навичок мислення, необхідних для досягнення успіху в навчанні. Як виявилось, музика також приносить користь дітям у соціальному й емоційному плані.

Далі зазначено сім сфер життя дитини, на які, відповідно до результатів досліджень, позитивно впливає музика.

Переглядів: 36 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 12.01.2018 | Коментарі (0)

    Хіба не дивно, як швидко ваш малюк перетворився на пустотливого дошкільника? Він став таким невгамовним і рухливим. Тепер вам знадобиться багато сил, щоб впоратися з його бурхливою енергією та допитливістю, а також спрямувати її у продуктивне русло.

Дослідження стверджують, що до п'ятирічного віку мозок людини розвивається на 90%. Тому це час, коли батькам треба опанувати себе й допомагати своєму дошкільнику гармонійно та всебічно розвиватися. Адже не секрет, що навчання починається вдома, у сім'ї.

Далі пропонуються поради, які допоможуть вам оволодіти азами виховання енергійних дітей дошкільного віку.

Переглядів: 34 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 »

Пошук

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2018