Неділя, 19.09.2021, 13:39Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Діяльність районного методичного центру          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Категорії розділу
Планування роботи управління освіти [200]
Колегії управління освіти Глибоцької РДА [12]
Ліцензування [18]
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Головна » Файли » Планування роботи, нормативно-правова база » Колегії управління освіти Глибоцької РДА

Проект рішення "Про вивчення стану викладання, рівня знань, умінь та навичок з румунської мови і літератури"
09.04.2014, 14:07

     УКРАЇНА

ГЛИБОЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

60400, смт.Глибока, Чернівецької області, вул.Шевченка,1 тел.: (03734) 2-13-63, факс (03734) 2-12-45, glibosvit@ukr.net

 

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

колегії управління освіти

Глибоцької районної державної адміністрації

_11.04.2014                                                                                          №_1/1

 

Про вивчення стану викладання,

рівня знань, умінь та навичок

з румунської мови і літератури

(румунської та світової),

наслідки моніторингу навчальних

досягнень учнів ЗНЗ району

у 2013/2014 н.р.

                 Заслухавши та обговоривши довідку   про вивчення стану викладання, рівня знань, умінь та навичок з румунської мови і літератури (румунської та світової), наслідки моніторингу навчальних досягнень учнів ЗНЗ району у 2013/2014 н.р., колегія  управління освіти Глибоцької  райдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

1.Довідку «Про стан викладання, рівень знань, умінь та навичок з румунської мови і літератури (румунської та світової), наслідки моніторингу навчальних досягнень учнів ЗНЗ  району у 2013/2014 н.р.» взяти до відома.

2.Управлінню освіти:

2.1.Забезпечити  виконання Закону України «Про мови», Державного стандарту базової і повної середньої освіти, Концепцій мовної та літературної освіти.

2.2.Здійснювати систематичний контроль за станом викладання, рівнем знань, умінь та навичок з румунської мови і літератури (румунської та світової), наслідками моніторингу навчальних досягнень учнів ЗНЗ  району, результати  контролю розглядати на колегіях, нарадах, науково-методичній раді райметодцентру з прийняттям конкретних рішень.

3.  Районному методичному центру:

3.1. До 25.04.2014 р. провести засідання районної методичного об’єднання, на якому обговорити наслідки перевірки та моніторингових контрольних замірів  з румунської мови і літератури (румунської та світової), розробити заходи щодо усунення виявлених недоліків та раз на 5 років розглядати на колегіях управління освіти та на науково-методичних радах  питання щодо стану викладання предмета.

3.2. Продовжити роботу щодо розвитку мережі поглибленого, профільного вивчення румунської мови і літератури (румунської та світової) із забезпеченням відповідної  навчально-матеріальної бази,  надавати методичну допомогу та щорічно до 01.09 здійснювати аналіз робочих навчальних планів ЗНЗ району щодо раціонального використання варіативної частини.

3.3. До 01.09.2014 р. надати  шкільним методичним об’єднанням ЗНЗ методичну допомогу з питань удосконалення планування, вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду, роботи з молодими вчителями та обдарованою молоддю.

3.4. Зобов’язати  вчителів румунської мови і літератури (румунської та світової) ЗНЗ посилити відповідальність за рівень навчальних досягнень учнів.

4.Керівникам ЗНЗ, вчителям румунської мови і літератури (румунської та світової):

4.1. Протягом 2014/2015 н.р. активізувати роботу вчителів щодо участі школярів у навчанні в БМАН , по підготовці до І-ІІІ етапів олімпіади з румунської мови та літератури (румунської та світової), мовних та літературних конкурсів, науково-дослідницької діяльності; налагодити співпрацю із науковцями ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

4.2.До 01.09.2014 р. зміцнити і поновити матеріальну базу кабінетів румунської мови та літератури (румунської та світової), обладнати ТЗН.

4.3.Дирекції шкіл вести  постійний дієвий контроль за станом викладання  румунської мови та літератури, рівнем навчальних досягнень школярів. Щорічно виконувати норми та процедуру практичного аналізу відвідування уроків, позакласних заходів, перевірки шкільної документації. Висновки узагальнювати рішенням педрад, шкільних методичних об’єднань, виробничими  наказами.

4.4.До 01.07.2014 р. провести детальний аналіз  навчальних планів, діагностику  щодо доцільності та ефективності впровадження  поглибленого та профільного навчання у ЗНЗ, факультативів, спецкурсів, гуртків філологічного  напрямку.

5. Протягом 2014/2015 н.р продовжити досконале вивчення та впровадження нових сучасних форм і методів роботи під час проведення уроків румунської мови і літератури (румунської та світової), ППД вчителів ЗНЗ, району, області.

6.Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника начальника управління освіти Цуркан І.Ю..

 

Голова колегії,

начальник управління освіти                                         В.Г.  Швець

 

Секретар колегії                                                                    І. Ю. Цуркан

 

Категорія: Колегії управління освіти Глибоцької РДА | Додав: Микола | Теги: рівня знань, умінь та навичок з румунської мови , Проект рішення Про вивчення стану в
Переглядів: 691 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2021