Четвер, 02.05.2024, 22:37















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Статті, репортажі, нариси, новели          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Категорії розділу
Інформатизація та комп’ютеризація освітніх закладів [4]
Конкурси [1]
Психологічна служба [0]
Педагогічна праця [11]
Астрономія [14]
Географія [1]
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Головна » Статті » Інформатизація та комп’ютеризація освітніх закладів

ПК у школі
ПК у школі

Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій в світі визначив перехід від індустріального до інформаційного суспільства, яке суттєво впливає на спосіб життя людей, їх освіту, роботу. Місце України у світовій спільноті залежить від рівня інформаційної культури. Провідна роль у формуванні в української молоді знань та навичок із володіння цифровими технологіями належить школі, яка повинна давати учням не лише певний обсяг знань, а й навчити їх вмінню вчитися та поновлювати свої знання протягом життя.
Сучасний темп розвитку суспільства надзвичайно високий. Щоб встигати за змінами, людина повинна переробляти величезну кількість інформації, яка надходить з усіх точок земної кулі. Тому інформаційні технології мають сьогодні пріоритетне значення в усіх сферах діяльності й визначають розвиток суспільства завтрашнього дня.
У галузі освіти ці технології знаходять застосування в багатьох напрямках діяльності, зокрема, оновлюється зміст освіти, започатковується дистанційне навчання, впроваджуються нові форми спілкування: електронна пошта, WEB та відео конференції, участь у роботі Інтернет - форумів та ін. А це все потребує вищого рівня і якості підготовки учнів у школі.
Беззаперечно, що комп’ютерні технології сприяють активізації навчальної діяльності учнів. Саме завдяки мультимедійним технологіям відкриваються нові можливості для творчості та розвитку дітей. Комп’ютери дозволяють індивідуалізувати навчання не тільки за темпом вивчення матеріалу, але й за логікою та типом його сприйняття. Вони багатократно підвищують швидкість та точність збору й обробки інформації, дозволяють вести корекцію, є потужним інструментом. За комп’ютерами - майбутнє у пошуку необхідної інформації. Можливості комп’ютерних і мережених технологій активізують уяву. Тому впровадження цих засобів у сучасний навчальний процес є абсолютно природним явищем.
Саме обговорення цих питанні зібрало вчителів інформатики на районний семінар у Багринівську ЗОШ І-ІІІ ступенів 12 квітня . Темою семінару було "Впровадження інформаційних комп’ютерних технологій у навчально-виховний процес".
Програма семінару була насиченою і корисною. До уваги учасників семінару пропонувалось таки фрагменти уроків з предметів:
- природознавство у 4 класі (вчителька Топало Марія) ,
- математика у 5 класі (вчителька Вінтонік Інна),
- фізика у 8 класі (вчитель Телегуз Андрії),
- фізична культура у 8 класі (вчитель Андрухович Євген).
Вчителя школи на цих уроках показали як можна використовувати інформаційні комп’ютерні технологій у навчально-виховному процесі. Також було презентація проекту «Пірамідологія», інтегрований проект – інформатика, геометрія , історія (керівник проекту Дякон Віра).
Також вчителя школи презентували свій досвід роботи:
- вчителька румунської мови та літератури Андрухович Олена «Комп’ютерні технології в позакласній роботі з румунської мови та літератури»,
- вчитель трудового навчання Карпюк Іван «Використання новітніх технологій у викладанні трудового навчання»,
У рамках семінару був проведений майстер - клас на тему «WEB- розробка» , який провів випускник школи Лазареску Василь.

Говорячи при підсумки семінару методист РМЦ Бабій Микола зазначив, що впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх шкіл різнобічних форм і методів роботи з використанням комп’ютера і комп’ютерних технологій сприяє розвитку самостійності, активності учнів, залучає і привчає їх до пошукової творчої діяльності, розвиває уяву і модельне бачення.
Учасниками семінару булі наметані шляхи покращення ефективності процесу навчання завдяки впровадженню сучасних технічних засобів, також розглянуто актуальність та необхідність застосування комп’ютерних технологій як вимоги сьогодення ,визначено основні переваги використання комп’ютерних технологій у процесі навчання.

Михайло Акатріні
директор Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Глибоцького району

Джерело: http://bagrinivskazosh.at.ua/
Категорія: Інформатизація та комп’ютеризація освітніх закладів | Додав: Bagrunivka (17.07.2011) | Автор: Михайло Акатріні E W
Переглядів: 927 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0  
1 Микола   (17.07.2011 12:35) [Материал]
Дуже цікавий був семінар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024