Четвер, 21.11.2024, 15:19















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2016 » Травень » 19

    Вшановуючи та зберігаючи традиції українського народу  вишивати та носити національний одяг як святиню та берегиню поколінь, дошкільнята Кам'янського ДНЗ теж долучились до святкування  Дня вишиванки. Педагоги закладу вкотре розповіли малятам про національний одяг українців, традиційні орнаменти  вишиванок різних регіонів України, його святковість та важливість одягання для підкреслення духовності та патріотичності маленьких громадян нашої держави.                      

       Домніка Балан, вихователь-методист

 

 

Проглядів матеріалу: 544 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

Хрестик за хрестиком на полотні

 

Дивні лягають узори;
 
Хрестик за хрестиком –
 
Так наші дні в щасті проходять і в горі.
 
Народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.
Започатковане свято, «День вишиванки», підтримав і колектив Молодійського ДНЗ разом із своїми вихованцями, тому 19 травня заклад розцвів розмаїттям вишиванок. Педагогами груп були проведені заходи щодо вшанування українського народного мистецтва-вишиванок.
У святково прикрашеній залі лунали українські народні пісні, вірші, розповіді про роботи сільських майстринь. Продовженням святкового дійства стало проведення народних ігор на території садка. Серед них: «Подоляночка», «Галя по садочку ходила», «Ой, вийся, рушничок», також дошкільнята водили хороводи та гаївки.
Відродження та збагачення народних традицій сприяли тому, щоб діти пройнялися душею до народної творчості, до вишивки. На святі панував піднесений настрій, всі милувалися барвистими візерунками своїх вишиванок. Малята відчули себе гордими патріотами рідного краю.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 553 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

    У  Купському НВК до Дня вишиванки  створено виставку «Вишиванка – символ Батьківщини» .
День вишиванки був присвячений   українському  вишиваному рушничкові. Адже   на ньому вишита доля нашого славного  народу,   дивним візерунком переплелися людські радість і біль,  щастя  і  горе. Рушник – це не просто шматок полотна, це дорога життя, це  зв’язок з предками.

Це оберіг українця, це символ  єдності сім’ї, символ любові і пошани.  Рушник супроводжує  людину все життя від самого народження. Не було в Україні хати, яку не прикрашали б рушниками. Хоч би як  убого  судилося жити сім’ї, але хата палахкотіла багатством кольорів на рушниках.

 

Проглядів матеріалу: 445 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

     Вся велика Стерченська родина в якій об’єдналися діти, батьки та працівники  закладу  долучилися до святкування Всеукраїнського Дня вишитої сорочки. Було організовано та проведено  святкову розвагу  «Вишиванка -вишиваночка»  : Показ  вишиванок  за участю дітей та дорослих . Вихованці закладу читали вірші, співали українських пісень, водили гаївки, хороводи.  Вихователі  Харена С.І. та Данелюк І . А. провели творчий звіт роботи гуртка «Моя Україна» . У виконанні працівників нашої установи прозвучав віночок українських народних пісень. 

Завідуюча Стерченським ДНЗ Мешак Г. В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 731 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

Сорочку-вишиванку

До самого світанку

Вишивала дівчина в сиву давнину.

Схрещувались ниточки,

Розквітали квіточки:

Ружі та барвінок, вздовж по полотну

Всеукраїнське свято – День вишиванки, яке проводиться щороку в третій четвер травня, а цьогоріч припало на 19 травня, покликане зберегти започатковані в давні часи народні традиції творення та носіння етнічного вишитого одягу. Учні та вчителі Нижньосиньовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів активно долучилися до свята, вбачаючи його суть саме в тому, щоб одягнути вишиванку, аби показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом. Вишиванка –символ, який об’єднує українців, незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

    До «Дня  вишиванки» та з метою популяризації духовних надбань України, висвітлення етнічної особливості української нації та поглиблення інтересу дітей та учнівської молоді до власного історичного коріння, в нашій школі були проведені наступні  виховні заходи:

-класні години на тему «Чарівна краса вишиванки»;

- загально-шкільна лінійка «Мамина сорочка»;

- оформлення виставки  «Народна вишивка»;

ВИШИВАНКА – національна святиня, що символізує  духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Зв’язок, що непереривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

 Тож носімо на долю і щастя вишиванку, це наш національний оберіг…

Проглядів матеріалу: 504 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

     Вишивка — це не тільки майстерне творіння золотих рук народних умільців, а й скарбниця вірувань, звичаїв, обрядів, духовних прагнень, інтелекту українського народу. Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

У цей день  працівники та вихованці Черепковецького ДНЗ одягають вишиванку й виходить у ній на роботу та в садочок.

Проглядів матеріалу: 470 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

     Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.

День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, єсимволом ЄС як політичної сили.

В нашій школі це свято відбулось в понеділок. На лінійці учні послухали інформацію про ЄС та запустили в небо прапор Євросоюзу з жовто-блактними кульками.

А ще вчителі початкової та середньої ланки  організували конкурс малюнків.

 

 

Проглядів матеріалу: 546 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

Одягнімо, друже, вишиванки-

Наш чарівний український стрій.

Не для когось,не для забаганки,

А для себе,вірний друже мій!!!

    19 травня 2016р. у Михайлівському НВК з метою збереження традицій нашого народу, вчителем українознавства Рубанець Віталіною Володимирівною було проведено свято «Одягнімо, друже, вишиванки». Адже вишивка –це не просто красивий святковий одяг,а й важлива частина культури нашого народу. Учні та вчителі полинули в прекрасний світ вишивки в якому дізнались про її створення, традиції  та культуру.

Проглядів матеріалу: 466 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

      Відповідно до планів  роботи  Управління освіти Глибоцької РДА, РМЦ, районного методичного об’єднання вчителів географії та економіки,     з метою удосконалення методичної роботи з педагогами району, 12 травня 2016 року відбувся виїзний районний семінар вчителів географії та економіки з проблеми  «Вивчення географічно-природничого потенціалу  Подільського регіону для підвищення професійної компетенції вчителів географії».

         В ході семінару вчителі відвідали печеру « Вертеба » у Борщівському районі краєзнавчий музей у місті Борщів Тернопільської області, та Кам’янець-Подільську фортецю Хмельницької області. Програма семінару, який проводили вчителі географії Глибоцької гімназії, була виконана повністю. З метою збагачення знань з даної теми рекомендовано вчителям географії разом з учнями відвідати дані об’єкти. Всі учасники семінару, крім матеріалів семінару з методичними рекомендаціями, розширили кругозір  про Поділля України, а також отримали максимум задоволення від відвіданих об’єктів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 458 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

      Сьогодні, 19 травня, в Глибоцькому ліцеї відбулися урочистості з нагоди вшанування переможців та призерів учнівських олімпіад та конкурсів «Юна еліта Глибоччини -  2016».

На святі були присутні гості, які прийшли розділити гордість та радість за молоду творчу еліту району, а саме:

Барарюк Василь Іванович - начальник управління освіти Глибоцької райдержадміністрації; Коломієць Віталій Кирилович – заступник голови Глибоцької райдержадміністрації; Панчук Петро Володимирович – голова Глибоцької  районної ради;  Ванзуряк Григорій Степанович – голова Глибоцької селищної ради;  Лазурко Світлана Іллівна – голова районного комітету профспілки працівників освіти,  а також серед почесних гостей – батьки переможців олімпіад  і конкурсів, їх вчителі.

Гості  теплими словами  та щирими побажаннями  вітали переможців та призерів Всеукраїнських олімпіад  та конкурсів. Кожному  учню було вручено грошові винагороди.  Відзначали тих учнів, кому пощастило представляти область на заключних етапах  олімпіад та конкурсів.

«Від чого залежить успіх? Успіх справи-від професіоналізму. Успіх людини-від цілеспрямованості.

Успіх держави залежить від патріотизму і відданості, успішних справ, успішних людей. Сьогодні у цьому залі-успішні, цілеспрямовані, наполегливі люди, патріоти Батьківщини, патріоти Глибоччини.

Адже кожен своєю працею і конкретними справами доводить любов і відданість Батьківщині, власну громадянську позицію і гідність.

І кожна перемога і успіх юних інтелектуалів, вчителів, батьків - це квітка у вінок слави нашої Буковини, Глибоччини, рідної школи.

 

Дорогі діти, любі вчителі, шановні батьки! Ви-надія держави, гордість району і області, цвіт нації. Дякую за працю, сумління і значні здобутки в інтелектуальному марафоні 2015-2016 року!

Діти! Схоже, ви  по-особливому відчули відповідальність і власну причетність до становлення сильної європейської України, бо здобули в олімпіадах та конкурсах на державному рівні 7 блискучих перемог!

Та є на небосхилі талантів особлива зірка. Ця зірка – учень, який за свої шкільні роки здобув понад 50 перемог. Найкращим учнем Глибоччини визнано Цибуляка Владислава, учня 11 класу Кам»янської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дякую за висококласну роботу!                       

Хай не втрачається ініціатива, запал, енергія, відданість і наполегливість!

 Хай ваші серця горять любов`ю до Батьківщини-через активність у волонтерській діяльності та доброчинності;  потягом до знань та самоудосконалення-через участь та перемоги у конкурсах, турнірах, олімпіадах , щирим патріотизмом-через  вивчення рідної мови, сумлінну працю.

Честь вам, Юна еліто Глибоччини-2016!», - підкреслив у виступі начальник управління освіти Глибоцької  РДА Барарюк Василь Іванович.

Варто відмітити, що юна еліта Глибоччини цього року здобула 65 перемоги на обласному етапі, 7- на державному, посівши І місце серед усіх районів області. Отож, маємо справжній тріумф знань.

Управління освіти Глибоцької райдержадміністрації оголосило подяку за високий рівень організації роботи з обдарованими учнями дирекціям Глибоцького ліцею, Карапчівського ліцею, Старововчинецького ліцею, Кам’янської ЗОШ, Димківського НВК, Станівецького НВК, Йорданештської ЗОШ №2, Корчівецької ЗОШ, Опришенської ЗОШ, Коровійської ЗОШ, Глибоцької ЗОШ, Сучевенської ЗОШ, вчителям-наставникам учнів, які здобули перемоги в олімпіадах та конкурсах. Окрема подяка звучала і на адресу батьків, котрі завжди йшли поруч зі своїми дітьми до перемоги.

    «Переможцям усім у навчанні найкращі наші побажання ! Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте. Будете першими в науці і високими душею. Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!» - наголосив ведучий урочистостей.

Свято пройшло в піднесеній атмосфері, залишило в серцях бать ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 665 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

Шановні колеги!

     Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила одним із пріоритетних завдань оновлення навчальних програм, запровадження компетентнісного підходу, осучаснення змісту освіти.

    Реагуючи на численні звернення вчителів і батьків, міністерство починає перегляд програм із початкової школи.  Мета – доопрацювати програми з урахуванням вікових особливостей дітей, викликів сьогодення і потреб майбутнього. Ми прагнемо зробити програми такими, щоб вчителю було легко відповісти на запитання дітей – для чого ми це вчимо.

   У найближчі місяці мають бути осучаснені та розвантажені насамперед програми для 1-4 класів для загальноосвітніх закладів з українською мовою навчання. За ними – програми 9 класу, для якого наступного року мають друкувати нові підручники.

     Зміни до програм мають бути схвалені до серпневих конференцій, щоб впровадження оновленого змісту позитивно позначилося на учнях у новому навчальному році.

      Міносвіти пропонує публічний механізм оновлення програм. До участі запрошуються вчителі-практики, вчителі-новатори, методисти початкової освіти, спеціалісти з базових компетенцій, освітні експерти, психологи, лікарі-педіатри, розробники онлайн-курсів та авторських програм.

    Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто поділяє позицію нового міністра освіти і науки: українська школа має чимало хороших традицій, але настав час оновити зміст навчання дітей, згідно потреб і викликів ХХІ століття.

     Ми ставимо комплексне завдання: не забрати “щось зайве з програм”, а за чіткими критеріями прибрати дублювання між предметами, а також інтегрувати в зміст наявних базових предметів такі сучасні компетенції, як цифрова, підприємницька, громадянська, комунікаційна грамотність.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮВАТИМЕ:

1. До 1 червня 2016 р. формуються робочі групи по кожній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання (1-4 класи). В кожній групі призначаються 1-2 модератори, які координуватимуть роботу, узагальнюватимуть подані пропозиції, організовуватимуть подальшу роботу групи.

2. З 2 червня по 19 червня 2016 р. навчальні програми для початкової школи розміщуються на публічній платформі для загального обговорення. Всі охочі, авторизувавшись, зможуть висловити свої позиції  щодо оновлення програм.

3. Із 20 червня по 26 червня члени робочої групи узагальнюватимуть отримані пропозиції, вноситимуть відповідні зміни.

4. З 27 червня по 3 липня оновлені програми публічно виставляються на платформі для публічного обговорення.

5. З 4 липня робочі групи вносять останні зміни, готують порівняльні таблиці та методичні рекомендації для  впровадження оновлених програм.

6. Наприкінці липня оновлені програми мають бути розглянуті і затверджені Колегією Міносвіти.

Якщо ви володієте відповідною освітою, експертизою, розробками чи напрацюваннями, маєте практичний досвід написання навчальних програм і методичних рекомендацій, готові ділитися своїми знаннями – ми запрошуємо вас долучитися до роботи в робочих групах.

Просимо заповнити цю онлайн-форму не пізніше 30 травня: http://goo.gl/forms/fFMD0Ox0Dc  

Інформує МОН України

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 422 | Завантажив: Микола | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (0)

Вітаємо Коровійську ЗОШ І-ІІІ ступенів зі здобуттям диплома за ІІІ місце в Всеукраїнському вебометричному рейтингу «Sumy Web Rank 2016»!!!

   Перший український рейтинговий портал (http://ranking.sumdu.edu.ua/) 2 рази в рік публікує рейтинги вебресурсів освітніх закладів України. Весною рейтинг складається лише для учасників конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу від Інтернет асоціації України (ІНАУ). Восени складається загальний рейтинг для всіх навчальних закладів України. Щоб гарантовано бути у осінньому рейтингу необхідно заповнити наступну форму за посиланням http://ranking.sumdu.edu.ua/.

   Центр вебометрії та веб-маркетингу (ЦВВМ) – це структурний підрозділ Сумського державного університету, що складається з навчально-методичної лабораторії вебометрії, навчально-методичної лабораторії веб-адміністрування, навчально-методичної лабораторії веб-маркетингу та дизайну, групи Інтернет-радіо, навчально-методичної лабораторії Інтернет-телебачення та екранних мистецтв та групи по роботі з міжнародними рейтингами. Здійснює аналіз за:

   1) Показниками інформаційної відкритості (об’єм та доступність на веб-сайті навчального закладу інформаційних, презентаційних, навчальних, методичних матеріалів тощо):

·кількості веб-сторінок усіх типів, доступних через пошукові системи Google (10%) і Yandex (10%);

· кількості файлів pdf, doc, docx, rtf, ppt, pptx, доступних через пошукові системи Google (15%) і Yandex (15%).

2) Показниками корисності (згадуваності веб-сайту навчального закладу школярами, їхніми батьками, вчителями, органами державної влади та місцевого самоврядування):

· індексами цитування від пошукових систем Google та Yandex: Page Rank (5%) та TIC (5%);

· індексами цитування від баз даних Majestic та Ahrefs: Trust Flow (5%), Citation Flow (5%), Ahrefs Domain Rank (5%);

· функціями кількості зовнішніх гіперпосилань та джерел, з яких вони надходять, згідно баз даних Majesticта Ahrefs (10%);

· кількості згадувань (цитувань веб-сайту навчального закладу) в соціальних мережах vk.com, fb.com, twitter.com, ok.ru (15%).

    Даний центр здійснює: рейтинг дошкільних закладів (Вебометричний рейтинг українських навчальних закладів дошкільної освіти – учасників конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти у 2016 році, що проводиться Інтернет Асоціацією України (ІнАУ) та Міністерством освіти і науки України (МОН); рейтинг позашкільних закладів (Вебометричний рейтинг українських позашкільних навчальних закладів – учасників конкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти у 2016 році, що проводиться Інтернет Асоціацією України (ІнАУ) та Міністерством освіти і науки України (МОН)); рейтинги міських та сільськіх середніх шкіл (Вебометричний рейтинг українських навчальних закладів середньої освіти – учасниківконкурсу на кращий веб-сайт закладів освіти у 2016 році, що проводиться Інтернет Асоціацією України (ІнАУ) та Міністерством освіти і науки України (МОН)); рейтинг закладів професійно-технічної освіти (Вебометричний рейтинг українських навчальних закладів профейсійно-техн ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 689 | Завантажив: Микола | Дата: 19.05.2016 | Комментарії (7)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024