Четвер, 21.11.2024, 15:01















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2016 » Грудень » 12

    Протягом тижня Україна заговорить англійською

З 12 по 18 грудня в Україні відбудеться Тиждень англійської мови, в рамках якого заплановано безкоштовні  заходи та можливості вивчення англійської для кожного українця. Під час Тижня  GoGlobal підведе підсумки по усім основним напрямам активностей, які відбувались протягом 2016 року, проголошеного Президентом України Роком англійської мови.

Згідно із соціологічним дослідженням, проведеним компанією TNS, у 2016 році в Україні значно збільшився інтерес до вивчення англійської мови: 34% жителів міст почали її вивчати саме протягом останнього року, а 83% опитаних планують навчати англійській своїх дітей. Тому для того, аби українці могли отримати ще більше інформації про безкоштовні можливості вивчення англійської та попрактикувати свої мовні навички, кожен день Тижня англійської мови буде відведений окремому напрямку. Заплановані заходи:

12 грудня – старт Тижня англійської мови: прес-брифінг «Підсумки Року англійської мови в Україні»;

13 грудня – День безкоштовної англійської: приватні мовні школи оголосять переможців розіграшів безкоштовних місць на курсах вивчення англійської мови;

14 грудня – День англійської у школах і вищих навчальних закладах: майже 50 шкіл по всій Україні проведуть відкриті уроки англійської мови та зіграють у виставах за творами Вільяма Шекспіра; в університетах відбудуться англомовні дискусії;

15 грудня – День фільмів мовою оригіналу: відбудеться розіграш безкоштовних квитків на англомовні прем’єри фільмів у кінотеатрах мережі «Мультиплекс»; на обласних телеканалах по всій країні транслюватимуться освітні ролики;

16 грудня – День англійської в державних установах: Твіттер Верховної Ради заговорить англійською, а держслужбовці ділитимуться у Фейсбуці власними історіями про те, як знання англійської допомагає їм в житті;

17-18 грудня – День англомовного сервісу: в рамках Тижня у Києві працюватиме англомовний сервіс. Жителі столиці зможуть замовити таксі, купити квитки в кінотеатр чи зробити замовлення в кафе англійською, отримавши за це знижки та подарунки.

Уся інформація про Тиждень англійської мови доступна на сайті та Фейсбук-сторінці інформаційного ресурсу Україна Speaking, а також у соцмережах за хештегом #WeekOfEnglish. Тиждень англійської мови проводиться за ініціативи GoGlobal та за підтримки Адміністрації Президента України, Міністерства освіти та науки України, Посольства США в Україні та Британської Ради.

Проглядів матеріалу: 510 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.12.2016 | Комментарії (0)

     В Україні спостерігається значне підвищення рівня захворюваності на грип, близьке до епідемічного. МОЗ України наголошує на необхідності дотримання заходів задля запобігання зараження грипом та в разі захворювання. 

Як можна заразитися вірусом грипу?

Від іншої хворої людини – повітряно-краплинним, повітряно-пиловим шляхом (вірусні частки по повітрю переносяться від хворої людини до здорової під час розмови, кашлю, чхання), при тісному контакті (знаходження на відстані ближче 2-х метрів).

 Клінічні ознаки грипу:

– підвищення температури тіла – різке підвищення температури тіла більше 38°С без інших супроводжуючих симптомів уже може свідчити про появу грипу;

– головний біль;

– біль у м’язах, біль у горлі;

– кашель, нежить;

– закладення носа;

– в окремих випадках — блювота і понос.

 Особливо небезпечним грип є для представників груп ризику!

Медичні групи ризику:

– діти до 5 років (особливо – діти до 2-х років);

– вагітні жінки;

– люди віком від 65 років;

– люди з надмірною вагою;

– хворі на діабет;

– хворі на хронічні серцево-судинні захворювання;

– хворі на хронічні захворювання легенів;

– люди з іншими тяжкими хронічними захворюваннями.

Професійні групи ризику:

– медичні працівники;

– вчителі й вихователі;

– продавці;

– водії громадського транспорту;

– усі, хто працює в багатолюдних місцях.

У разі появи небезпечних симптомів усім, а зокрема представникам груп ризику, треба неодмінно звернутися до лікувального закладу, пройти обстеження та в разі необхідності отримати лікування протягом перших двох діб із часу появи симптомів грипу. Вагітні жінки мають викликати свого лікуючого лікаря або сімейного лікаря телефоном.

 Вакцинація: найефективніший засіб захисту!

Особливо необхідною вакцинація проти грипу є для представників груп ризику! Найкращий час для проведення вакцинації – напередодні грипозного сезону (у вересні). Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж усього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу. Вакцинація показана лише за рекомендацією лікаря та проводиться лише в лікувальному закладі.

Як запобігти зараженню грипом?

– уникати контакту з особами, які мають прояви грипозної інфекції;

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 552 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.12.2016 | Комментарії (0)

     Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або неможливо подбати про себе, залежить рівень цивілізованості цього суспільства... Завжди і в усі часи турбота про інвалідів трималася на щирій і добрій волі небайдужих людей. Саме тому, починаючи з вересня місяця 2016 р., у Коровійській ЗОШ І-ІІІ  ступенів проходила акція, направлена на допомогу дітям-інвалідам, а також на їх інтеграцію у шкільне життя. Актив учнівського самоврядування школи спільно з педагогічним колективом працювали над тим, щоб навчити дітей співчувати, співпереживати, жертвувати, а найголовніше - допомагати, адже діти, які забезпечені всім можуть просто не розуміти, що у когось є проблеми іншого характеру, у тому числі й зі здоров'ям. Саме тому їм корисно знати і розуміти, що поряд є дітки, у яких зовсім інший світ, і які потребують підтримки, розуміння та допомоги. У нашій школі навчається двоє учнів з обмеженими фізичними можливостями (2-А кл. - Кішкан Михайло та 7-Б кл. - Голунга Марія). Та  окрім цих учнів у нашому селі є ще двоє зовсім маленьких діток, яким також необхідна підтримка – Бульбук Віктор та Чупак Тетяна. Силами наших учнів, батьків, вчителів було зібрано 9343 грн. та 20 євро для надання допомоги дітям у проведенні реабілітації та лікування, якого вони потребують. До  Міжнародного дня інвалідів учнівське самоврядування школи разом з педагогом організатором відвідали  цих діток вдома із подарунками, грошовими сувенірами та щирими словами та побажаннями СИЛ і ЗДОРОВ'Я. 

   

  

Проглядів матеріалу: 495 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.12.2016 | Комментарії (0)

    Для налагодження співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку освіти і науки в Україні, відзначення та вшанування активних і успішних представників освітянської галузі 09.12.2016 року у місті Києві у приміщенні Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді пройшов Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку», адже саме за допомогою діалогу координуються зусилля для впровадження справжніх реформ в освіті.

    Стати учасником Міжнародного форуму  було запрошено й директора Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Ольгу Георгіївну Лупуляк. В рамках проведення даного заходу було дано об’єктивну оцінку досягненням та здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків, а також відзначено переможців та учасників відзнаками і грамотами «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України».

За рішенням експертної комісії, до якої входили представники Організаційного комітету, Коровійську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Коровійської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області відзначено грамотою та нагороджено медаллю "За заслуги в галузі освіти і науки". А свій історичний слід за вклад у розвиток освіти України школа залишила у другому томі інформаційно-публіцистичного видання «Науковці та освітяни України».  

Щиро вітаємо всіх учасників навчально-виховного процесу Коровійської школи, які своєю працею підтверджують власний девіз: «Ми не зупиняємося на досягнутому, а завжди знаходимося у пошуку. Ми не хочемо бути кращими ніж хтось, ми прагнемо бути кращими за нас вчорашніх!»  Нагадаємо нашим читачам, що попередня вагома відзнака «Флагмати освіти і науки України» Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. була вручена у 2010 р. Бажаємо подальших успіхів!

   Даний захід проводився за підтримки та безпосередньої участі представників Верховної Ради України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, Міжнародної академії освіти і науки, Pegasus Global Business services, INC, Варшавського університету наук про життя, Університету Mikołaja Kopernika в Торуні, Університету педагогіки в Кракові, Університету логістики, Вищої школи логістики в Познані, Вільнюського університету, Європейської групи Studix.EU, ВГУ «Відроджені гімназії України», ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», УІВЦ «Галактика»  та інших.

Проглядів матеріалу: 477 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.12.2016 | Комментарії (0)

     Відповідно до плану роботи Глибоцького районного методичного центру 8 грудня 2016 року на базі РМЦ відбулася виїзна «Методична студія» для вчителів хімії за тематикою «Алгоритм підготовки та розв’язування завдань сертифікаційної роботи з хімії», участь у якій взяла методист НМЦ ПМД ІППОЧО, кандидат хімічних наук Чухненко Поліна Сергіївна. Розпочали засідання із обговорення пріоритетних напрямів роботи учителя хімії, зокрема: впровадження Концепції «Нової української школи», застосування інноваційних форм і методів в організації та проведенні роботи, підготовка учнів до І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, впровадження основних принципів навчання хімії у рамках нової редакції Державного стандарту, участь у відборі проектів підручників з хімії, приділення належної уваги самоосвіті та активній життєвій позиції учителя хімії.

Окремим блоком виокремлено питання про успішність складання ЗНО з хімії учнями ЗНЗ Глибоцького району. Під керівництвом методиста хімії районного методичного кабінету Блисенко Ольги Василівни дане питання неодноразово розглядалося під час методичних об’єднань і є багато напрацювань щодо підготовки учнів до успішного складання ЗНО з хімії.  Завдяки цьому під керівництвом Поліни Сергіївни учителі хімії оволоділи методичними прийомами підготовки учнів до складання ЗНО, адже розглянуто покроковий алгоритм підготовки згідно чинної програми ЗНО з хімії, а також конкретні приклади розв’язання найскладніших завдань сертифікаційної роботи з хімії за 2014 – 2016 роки.

Учителі отримали вичерпні відповіді на питання, що стосуються участі України у міжнародному дослідженні PISA-2018 із природничих предметів, а також обговорили навчальні програми з хімії для 7-9-х класів, висловили свої пропозиції щодо їх розвантаження та спрощення.

Проглядів матеріалу: 502 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.12.2016 | Комментарії (0)

     Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 10 до 31 січня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти у січні 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (1 квітня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (8 квітня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Слід підкреслити, що участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Більше інформації про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Проглядів матеріалу: 532 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.12.2016 | Комментарії (0)

                                                       На порозі Рік новий

Добрий, світлий, чарівний

    У Новий рік хочеться чогось особливого. Напередодні Нового року кожен хоче прикрасити свою школу так, щоб у неї оселилась святковий настрій.  Йорданештська ЗОШ І-ІІІ ст. має гарну традицію прикрасити  класи різними композиціями на новорічну тематику. Усі  класні колективи взяли активну участь у конкурсі «Новорічна композиція», були представлені дуже оригінальні, неповторні композиції,  але найкращі новорічні композиції підготували учні 2- класу разом з класоводом Божеску М.Ф.  Ми вдячні батькам та всім хто долучився та допомогли створити красиві та незвичайні композиції. Всі присутні були вражені фантазією і оригінальністю усіх робіт.

    ЗДВР               Кирчу О.Г.

    Педагог – організатор  Шапка Л.Ф.

Проглядів матеріалу: 504 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.12.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024