Неділя, 24.11.2024, 06:09















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Серпень » 07

    Є чимало веселих та дієвих способів прищепити дитині любов до книг. Скориставшись наведеними порадами, ви не тільки зацікавите малюка й відкриєте перед ним цілий новий світ, а й допоможете йому в подальшому розвитку та зміцните ваші взаємини.

Рекомендація № 1. Встановлюйте зв'язок з дитиною за допомогою книг

Справа не тільки в тому, щоб дитина полюбила читання, а в тому, щоб у неї з'явилося веселе заняття разом з батьками. Посадіть дитину собі на коліна й читайте їй уголос. Так вона зможе відчути себе в безпеці та щиро зацікавиться пригодами книжкових героїв.

Рекомендація № 2. Створюйте нові традиції

Постійне читання в певний час заспокоює малюків, тому вони так люблять, коли батьки читають їм перед сном. Однак протягом дня також є багато моментів, сприятливих для читання. Час від часу встановлюйте нові традиції: читайте казки за сніданком, під час купання, після дитячого садка тощо. Дітям, які швидко засинають, більше подобається, коли батьки читають їм удень.

Рекомендація № 3. Вибирайте відповідні книги

Маленькі діти люблять усі книги, які їм зручно тримати в руках і гортати: книги в палітурці, книжки-іграшки й інші. Вони люблять розповіді, проілюстровані яскравими, реалістичними малюнками, і, звичайно ж, вірші. Дітям різного віку потрібні різні книги. Можливо, вашій дворічній дитині сподобаються й книги про Гаррі Поттера, але подбайте про те, щоб вона мала доступ до більш простих книг, які відповідають її віку.

Рекомендація № 4. Повторюйте прочитане

Не робіть вигляд, що вам набридло читати одну й ту ж казку багато разів поспіль, якщо дитина просить знову прочитати її на ніч. Діти люблять слухати одні й ті ж розповіді знову й знову, тому що їм подобається вчитися. Скоро ви помітите, що дитина знає напам'ять свої улюблені уривки, а під час читання підказує вам наступну фразу. Це означає, що дитина готова до самостійного навчання читання.

Рекомендація № 5. Проявляйте акторську майстерність

Не стримуйте себе, коли читаєте дитині. Ричіть, як ведмідь з казки про Машу й ведмедів, пищіть, як П'ятачок з казки про Вінні-Пуха. Діти люблять акторську гру так само, як і дорослі. Дитина може захотіти зіграти роль злого вовка з казки про трьох поросят. Заохочуйте таке бажання, навіть якщо це й затягує процес читання. Дитина отримає більше користі від читання, якщо буде брати в ньому активну участь.

Рекомендація № 6. Враховуйте інтереси дитини

Вибирайте книги, виходячи з того, чим любить займатися дитина – ходити в зоопарк, грати або плавати. Вибирайте книги про її улюблених персонажів з фільмів і телевізійних програм. Дозвольте їй вибирати книги, але подбайте про їх розмаїття. Ви можете з подивом дізнатися, що вашій доньці, яка любить грати з ляльками, також подобаються книги про динозаврів і монстрів.

Рекомендація № 7. Ходіть з дитиною в бібліотеку

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 474 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.08.2017 | Комментарії (0)

     Критичне мислення – це один з тих вражаючих термінів, над якими люди часто ламають голову. Чи є критичне мислення новим видом мислення? Які його особливості? Чи можуть батьки навчити своїх дітей критично мислити?

Критичне мислення – це, по суті, певний підхід до мислення; це набір навичок, який включає в себе використання різних способів розумової діяльності (операцій мислення), таких яканаліз і синтез, порівняння й абстрагування та інші, що застосовуються для формулювання обґрунтованих висновків та оцінок.

Насамперед, критичне мислення передбачає уважне й шанобливе ставлення до фактів. Ви коли-небудь чули, як хтось робить поспішне судження або як доказ правоти свого висновку наводить лише один сюжет з телепрограми? Критично мислячі люди не квапляться з висновками. Це означає, що вони розглядають усю доступну інформацію й оцінюють її критично, перш ніж зайняти власну позицію. Критично мислячі люди відкриті й не упереджені, вони поважають думки інших людей, навіть якщо не згодні з ними.

Критичне мислення передбачає:

  • Точне визначення проблеми або питання. У чому саме полягає суть проблеми або питання?
  • Збір достатньої кількості інформації про проблему чи питання або збір доказів з кількох джерел.
  • Вивчення достовірності джерел доказів. Чи не є автор або компанія, яка надала певну інформацію, заангажованими? (Упередженість – це не погано, вона просто є, але необхідно вміти розібратись у тому, виправдана вона в даній конкретній ситуації чи ні.)
  • Перевірку логіки доказів. Чи достатньо переконливі запропоновані аргументи? Чи є висновки прийнятними?
  • Розгляд різних видів інформації – фактів, статистики, інформації з першоджерел тощо.
  • Розгляд усіх точок зору, усіх аспектів і поглядів. Чи могли б ви включити певну точку зору у свої докази?

​Розвивати критичне мислення в дітей можна за допомогою таких способів:

1. Питайте та спостерігайте

Часом ми звикаємо постійно казати дітям про те, що їм треба робити, і до дрібниць пояснюємо будь-які цікаві для них теми. Однак найефективніша стратегія розвитку мислення передбачає постановку відкритих запитань (&la ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 494 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.08.2017 | Комментарії (0)

    Гриневич: наше завдання - навчити дітей мислити. Міністр освіти висловила переконання про необхідність змін у системі зовнішнього оцінювання, оскільки тестування вимагає від учня завчити матеріал, але не надає часу, аби для аналізу поданої інформації.

Вступники отримали дані про зарахування. Рекомендації до зарахування на місця державного замовлення отримали 60 тисяч 928 вступників. Зарахування цих вступників до вищих навчальних закладів має відбутись не пізніше 12 години дня 7 серпня.

Вступників просять повідомляти про помилки вступу. Вступники, які після розподілу бюджетних місць виявили розбіжності у розрахунку конкурсного бала, можуть повідомляти про це МОН. У відомстві обіцяють, що кожне звернення отримає відповідь.

Зарахування у магістратуру може тривати до 15 вересня. За інформацією МОН, строки оприлюднення списків кожен ВНЗ може визначати окремо. Разом з тим, зазначені правила не стосуються тих, хто вступає на магістратуру за спеціальністю «Право».

ЗНО з «Права» - запобіжник проти корупції, - міністр. За словами Гриневич, проведення зовнішнього оцінювання для вступу на магістратуру є дієвим запобіжником проти корупції, а також можливістю перевірити якість юридичної освіти в українських вишах.

МОН планує розширити застосування ЗНО. Наступного року ЗНО складатимуть не лише вступники на магістратуру з «Права», а й на магістратуру з «Міжнародного права». Також у 2018 році буде проведений експеримент зі вступу за результатами ЗНО з іноземних мов.

Оригінали документів вступників прийматимуть усю суботу. Міністерство освітипродовжило час прийому оригіналів документів приймальними комісіями до 18 години 5 серпня. У відомстві зазначають, що рішення ухвалено на прохання вступників.

Виші можуть отримати доступ до наукових баз даних. Міносвіти оголосило про початок відбору вищих навчальних закладів і наукових установ, які зможуть отримати доступ до електронних наукових баз даних. Доступ здійснюватиметься за рахунок бюджетних коштів.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 427 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.08.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024