Понеділок, 23.12.2024, 07:04















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2018 » Грудень » 03

     У сучасному суспільстві життя й здоров'я людини визначаються як найвищі людські цінності. Батьків і педагогів сьогодні надзвичайно хвилює питання допомогти дітям бути здоровими, сильними, витривалими. З огляду на це 29.11.2018р. на базі РМЦ був проведений районний семінар вчителів основ здоров'я з проблеми «Застосування нестандартних форм навчання на уроках основ здоров’я».

Завідуюча РМЦ Намака Олеся Сидорівна ознайомила присутніх з планом проведення семінару, його метою та завданнями. У своєму виступі вона зазначила, що використання нестандартних форм навчання на уроках основ здоров’я формує у школярів навички здорового способу життя. Саме тому, щоб організувати і ефективно проводити здоров'язберігаючу роботу вчителям необхідні знання відповідних інноваційних технологій, а також уміння щодо їх запровадження у навчально-виховний процес.

Продовжила семінар вчитель Стерченської ЗОШ І-ІІІст. Кнапик Оксана Василівна, яка розкрила суть нестандартних форм і методів роботи на уроках основ здоров'я, поділившись власним досвідом роботи. Під час практичної частини семінару Оксана Василівна провела з присутніми тренінг «Я крокую до майстерності», завдання якого було допомогти педагогам знайти вихід із будь-якої ситуації, яка може скластися, створити і підкріпити імідж успішного спеціаліста, сприяти формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини.

Підводячи підсумки семінару, його учасники відзначили необхідність упровадження нестандартних форм навчання на уроках основ здоров’я, дійшли висновку, що навчання здоровому способу життя має бути системним, лише тоді воно сприятиме гармонійному розвитку всіх складових здоров`я.

Навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров'я – одне з найважливіших завдань сучасної школи, яке має стати атрибутом будь-якої освітньої діяльності у навчальному закладі і поза межами.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 499 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.12.2018 | Комментарії (0)

   Як приготувати організм, щоб не захворіти на грип?

Визначають три основні складові, які допомагають організму протистояти вірусу грипу – харчування, загартовування та сезонна вакцинація.
Раціональне харчування та водний баланс. Збалансоване харчування забезпечує організм усіма необхідними мікро-, макроелементами та вітамінами. До цього обов’язково додається достатнє насичення організму водою. Медики називають це «оптимальним режимом наводнення організму». Він корисний тим, що допомагає організму не тільки доставити необхідні елементи, але й промити організм, виводячи з нього, в тому числі, все, що може сприяти розвитку захворюванням.
Загартовування. «Воно добре спрацьовує саме в такий період, як зараз. Фактично загартовуванням ми готуємо організм до осінніх та весняних перепадів температури. Тренована загартовуванням людина набагато стійкіше реагує на різкі сезонні зміни температури і, відповідно, її імунітет набагато ефективніше бореться з вірусами», – пояснює лікар-педіатр Медичного центру Medicover Христина Салюк.
Вакцинація. На сьогодні це доведений ефективний спосіб протистояти грипу. В звичайних умовах вакциновані від грипу ним не хворіють. У випадках епідемії, коли вірусу довкола надто багато, вакциновані в окремих випадках можуть отримати хіба легку форму хвороби з незначними ознаками ГРВІ і без ускладнень, можливих після важкої форми грипу.
Що робити, якщо відчули перші ознаки хвороби?
Звернутися до лікаря. Пам'ятайте, що в кожного можуть бути індивідуальні прояви хвороби і за ними можуть ховатися й інші хвороби або алергії.
Обмежити відвідування людних місць. Плануючи йти на роботу чи ще кудись, відчуваючи ознаки хвороби, ви наражаєте не тільки себе, а й оточуючих на небезпеку. Навіть із незначними проявами ГРВІ людина є потенційно небезпечною, з епідемічної сторони, особливо для вагітних, дітей і людей з важкими захворюваннями (наприклад, серцево-судинної системи, дихальної системи, імунологічними проблемами або онкологічними захворюваннями). Саме у цих людей гострі респіраторні інфекції, грип можуть викликати досить важкі ускладнення.
Використання захисних масок є ефективним лише при короткотривалому їх застосуванні. Час дії захисної маски – 2 години. Після цього її потрібно змінити, щоб не накопичувались частинки видихуваного нами повітря, в яких можуть міститися віруси та бактерії.
Заходи в домашніх умовах. Промивання носових ходів соляними розчинами 5 разів на добу. Промивання ротової порожнини і горла антисептичними розчинами, розсмоктування антисептичних засобів для ротової порожнини та горла. При температурі вище за 38оС варто прийняти жарознижувальні засоби та охолодити делікатно себе фізичними методами (провітрювати приміщення, вживати воду кімнатної температури, вбратися у легкий одяг). Слід приділити значну увагу питному режиму людини. Пийте чим побільше чистої негазованої води, компоту, кисілів, теплого неміцного чаю. Ефективне наводнення допоможе швидше й ефективніше впоратися з виведенням вірусів та інших шкідливих мікроорганізмів із вашого організму.
Як відрізнити застуду від грипу?
Сезон грипу 2018-2019. Що треба знати, щоб вберегтися?
 
Проглядів матеріалу: 391 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.12.2018 | Комментарії (0)

     МОН перевірить використання конструкторів Lego у школах. Міністерство освіти разом із Lego Foundation проведуть моніторингове дослідження, на основі якого робитимуться висновки про результати використання конструкторів у навчальному процесі.

Мін'юст затвердив Умови прийому молодших спеціалістів. Умови є обов'язковими для усіх закладів освіти, включаючи заклади професійної освіти та встановлюють правила проведення прийому молодших спеціалістів у 2019 році.

Воєнний стан сьогодні не впливає на роботу шкіл, - МОН. В освітньому відомстві наголошують, що запроваджений у 10 областях воєнний стан, не впливає на роботу шкіл. Будь-які зміни у діяльності можливі винятково у разі, якщо цього потребуватиме безпека дітей та захист країни.

Проведіть урок інформатики разом з усім світом. На початку грудня відбудеться всесвітня ініціатива «Година коду 2018». Протягом тижня навчальним закладам буде запропоновано провести спеціально розроблений урок інформатики разом з усім світом.

Гройсман закликав українців жити звичайним життям. Прем’єр-міністр закликав громадян України не піддаватися панічним настроям у зв’язку із введенням у 10 областях воєнного стану, а спокійно жити звичайним життям - працювати, навчатись, народжувати дітей.

МОН: школа має знати про причини відсутності дитини. За словами Лілії Гриневич, якщо учень чи учениця не відвідує школу впродовж 10 днів поспіль без пояснення причини, заклад зобов'язаний повідомити про це поліцію або службу у справах дітей.

МОН просить виші не допускати проявів сепаратизму. Відомство просить провести роботу серед педпрацівників та студентів щодо неприпустимості розповсюдження та використання у вишах матеріалів сепаратиського характеру з ознаками антидержавної пропаганди.

Я спостерігаю відсутність терпіння у молоді, - Гриневич. Міністр освіти, спілкуючись із лауреатами стипендії Президента України, наголосила, що правильно й вдало поставлена мета, віднайдений талант, помножений на працю і наполегливість і є формулою успіху.

МОН затвердить зміни до Національної рамки кваліфікацій. У відомстві зазначають, що метою змін є приведення Національної рамки кваліфікацій у відповідність до закону «Про освіту», а також до Європейської рамки кваліфікацій.

Проглядів матеріалу: 448 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.12.2018 | Комментарії (0)

   У Луковицькій ЗОШ протягом жовтня, листопада  розроблено план заходів до 155-річчя з дня народження О.Кобилянської.

З цієї нагоди бібліотекарем школи Коняк О.М. оформлена книжкова виставка «Ольга Кобилянська – пишна троянда в саду української літератури».

Для учнів 7-8 класів проведено літературну годину «Нерозгадана Ольга Кобилянська завжди несподівана, завжди цікава…».

Учні 9-11 класів брали участь у літературно-музичній композиції «Гармонія слова Ольги Кобилянської» та конкурсі письмових робіт «Я і герої творів О.Кобилянської», проведені вчителями-філологами школи.

Мали можливість відвідати музей О.Кобилянської в Чернівцях учні 5-6 класів.

Документальним фільмом «Життя і творчість буковинської орлиці» завершилось вшанування пам’яті видатної буковинської письменниці О.Кобилянської.

Проглядів матеріалу: 378 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.12.2018 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 450 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.12.2018 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024