Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру, де розриваються снаряди під вікнами будинків. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята.
Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і учні Купського НВК №2.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70679349_1107383552789629_4568944458107715584_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQlzeW5ZY7FKqlsvnpCMBwQni9McoPraRrYPZ0ijs6y9vQEbN254t-Xr9DJSVpnXWMQ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=6672c61a2396aa5e29d53148448cefcf&oe=5E3B82C9)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71649417_1107383702789614_5507667237764333568_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQn9VM_sNrKHokN71Opxfu8f7CRKmWJG2mrRXl6s9O2e-zZR0WMUCvhUW2dsQwPENCg&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=0858c65ed3277c74a8ead6389c3879f3&oe=5DFCF56D)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70890713_1107383799456271_8142607056562552832_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQliS2CJNU12wZi1drJ6kT7O8bh8z4_I-AhbL4L7xcev91KZmTUsDervuln3HksqkG8&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=c3f383b1bc12bc4460fc06adaee9ebd1&oe=5E05D6B3)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71278276_1107383976122920_104466562555052032_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQkTD50okjCX52YQq0SupomIuMi3dpySHnTMmOnvVmAV03FTn6oaK6fsb1R3JE5_vsY&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=3f2f810e8713af5fa411c7b071ded13f&oe=5DF42E9F)
|
В нашій школі знову свято
Чути музику і сміх
На спортивнім святі нині
Ми вітаємо усіх.
Обіцяємо, що не буде
Ніхто нині сумувати
Всіх ми кличем разом з нами
Участь у конкурсах узяти.
З метою пропаганди здорового способу життя та спорту було проведено олімпійський тиждень в якій приймали участь учні Привороцької та Тарашанської ЗОШ.
Програма змагань:
- Футбол 5-9 класи;
- Старти надії: стрибки у довжину з місця, стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча на дальність, віджимання і стрибки через скакалку.
Учні початкових класів зібралися на спортивні змагання «Веселі старти». Змагалися команди на швидкість, спритність, кмітливість та винахідливість.
Організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини» на якій були представлені роботи учнів 2-9 класів.
Ми намагаємося заохотити якомога більше дітей до занять фізичною культурою і спортом, щоб вони відмовлялися від шкідливих звичок.
Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовий, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.
Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1920x400:format=jpg/path/sefb82b78b1823451/image/ie2323b126fafcb03/version/1568285552/image.jpg)
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1920x400:format=jpg/path/sefb82b78b1823451/image/i0121c6ffb9724d02/version/1568285589/image.jpg)
|
Потрібен мир – тобі й мені
І всім на світі дітям!
Не тільки вранці навесні
Нехай нам сонце світить.
Потрібен мир, трава в росі,
Усміхнений нащадок.
Потрібен мир усім-усім,
Отриманий у спадок.
Міжнародний День Миру, який святкується 21 вересня в усіх куточках світу, привертає увагу до різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати молодь, учнів на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.
З 17-21 вересня 2019 року в Грушівському НВК були проведені ряд виховних заходів присвячених Міжнародному Дню Миру, а саме: години спілкування, бесіди, конкурс малюнків, масова формація учнів під гаслом «МИР» та оформлено зону для фотографій.
Проведення даних заходів сприяє до осмислення головної мети у житті кожного з нас «пам'ятати про усе добре, що в нас є, використовувати це у своєму житті, у своїх словах і вчинках, дарувати добро тим, хто поруч з нами, довіряти один одному, надавати допомогу і знати, що ми комусь потрібні».
ЗДВР Д .В. Зінкевич
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71060850_136574597614958_8941441458603294720_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmvJmo75IYJNaScakVfDCuakyGX37RDoOOOGnHT7iugj4oRgblRNpLUnwMQD2g-dDM&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=3ed110d28617421d464f06ceceabd50c&oe=5E071815)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70772053_136574620948289_2255812133478465536_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQloqdcPQlL2uDTxTylPGA-p_x-1x5SOLKcvwcq6DsN3zIPaMhLymz1qSCbjjI22ymg&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=625cddca7348aac228745ae2895c2481&oe=5E065CA2)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70608895_136574687614949_4737308211198033920_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQl1p1Sk6-Vry9TN4h9VeFdgGLdGb0AJ08j4mwXT8S4qB4MKNWN08TtO4fYueylAPpU&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=026d5f3dbea8f1dbaad9810bc6a6369b&oe=5DF369FA)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70414589_136574754281609_5337024776890220544_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQkGCKAOfM30WhUpuN6OFb1k3sv3oKXCyUUJt0SGBlcZ21zazHPb-46dzRFHwQE4nBo&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=3e9d85bc3da4ced9f216a3b8ebe1df4a&oe=5E34D413)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70690138_136574804281604_5581983602347868160_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQn1Ej5srnS6lflBLWLq4h_IpeZTs-N52nAyyDJ71cvO2MXHFIy6rkaCRJn2jdM_CnA&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=f49e4a1a5e4c00e843a178dbf88a7d85&oe=5E0498DE)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70753392_136574890948262_7841461374449352704_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQnAZavkNCQ3L9KeZ3b91f2TP4qVL3zSdom_8DEqDsY9zMMsvzLesn40kmTNlDrjw2U&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=96327b9698887e338215ab2b9aabfba8&oe=5DF097C5)
|
Карпати – це м’які гори, які підпускають до себе близько-близько і уміють показати чудеса тим, хто уважно придивляється. От і ми цього літа вирішили уважно придивитися до Карпат, до наших Буковинських Карпат.
Гуртківці Глибоцького ЦТКСЕУМ, а саме учні Глибоцької гімназії, Коровійської ЗОШ І-ІІІст. та Слобідського НВК дружною великою групою у складі 21 учасника та 2 керівників Шелепюк Н.В. та Нітушка Ю.Г. з 2 липня по 9 липня 2019 року пройшли похід 3ст. складності. Покутсько-Буковинські Карпати зустріли нас чудово. Чарівні краєвиди, спуски, підйоми…сонячні ванни, а іноді і дощові. Бувало по-всякому: важко, холодно, жарко, мокро…
Розпочали наш похід з міста Вижниця, де відвідали дивовижні місця Гуцульського краю: печеру Довбуша – дивовижне, фантастичне місце, яке варто поглянути всім, кого цікавлять памʼятки України, Перевал Німчич – одне з найбільш мальовничих місць у Буковинських Карпатах. Саме тут відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. А далі нас гостинно вітали урочище Протятет Каміння, Соколине Око, Смугарські водоспади, Скелі Кінашки, вдсп.Бісків, с.Усть Путила, г.Писаний Камінь, Сокільський хребет, с.Тюдів.
Вісім днів ми несли туристичні рюкзаки і черевиками топтали стежки Гуцульщини, долали перешкоди, відкривали щось нове. Іноді легенько зітхнувши, пригадували м’яку постіль та мамині вареники, та жодного разу не пожалкували про те, що наважились вирушити в похід! Адже наша подорож, яку ми презентуватимемо як спортивний похід 3ст. складності, - захоплива пригода, що залишиться солодким спогадом на все життя.
Керівник гуртка Глибоцького ЦТКСЕУМ Шелепюк Н.В.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70612939_1334703846702887_3597863205864472576_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQm2_slhZGdj_SoKdCU3iLhOOM3Z1As2s36n1p-QqpmzepCt6c5M7rMWpczkeDGHA98&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=f9ffe75272a382c5c8a73cbba8a86dd2&oe=5E32598A)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70457937_1334703913369547_6041771928832704512_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQmSNGSE38-MkNy9Pwfds8eC0e3VMt5_PWqxOVpUFd-bm-7dCJBCQdY-KOwDKk0QwQ0&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=291de5d0913e1330aa9e8a87b2086831&oe=5E39C522)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70482432_1334703953369543_1663216709462392832_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQkgm1tJx-erOykd9P2wRwSEaJWhVpv6J_Hc-mRfuOszan29cFukCDbnl3bNXiYBR9k&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=48b257c5fd35cab3c749cc2b26251ebe&oe=5E395287)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71209074_1334704116702860_1910564288355893248_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQn1gE87zVWETW2VtF4NGqhDESzLWcUOf9WQak1CI8krZMHBeV2gAAIBtj_fUjdoBm0&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=acd937dffe9815b4879229d95f6c42f7&oe=5E349BED)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70506217_1334704150036190_6832855688725659648_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQnkl675OytTaKLt7jnlTSipn-3XWN9KDtwQDrAC2QGNybxe3UFTMA8ukio8gUWRN80&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=29ea766a65147fec8480c669897d92f4&oe=5E39400A)
|
|