У прекрасну пору року починається новий навчальний рік. А це означає, що попереду нелегка, клопітка праця для учнів та вчителів. Це час, коли шелестить падолистом осінь, і снує в лузі мереживо бабиного літа, час коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям. Це, безперечно, нова сторінка в житті наставників молоді – педагогів. Їм сіяти добре, розумне, вічне.
Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення. З нагоди дня вчителя у Привороцькій ЗОШ було проведено свято «Уклін Вам до землі любі, милі вчителі». Учні школи звернулися зі словами подяки до вчителів школи, подарували їм безліч пісень, віршів. Зачарували своїм співом Т.Цинтар, Д.Жолобай, Е.Микитюк, В.Постевка. Присутні на святі подякували організаторам свята – класному керівнику 9 класу Ф.І.Карпюк за цікавий захід.
Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!
|
Діти народжуються допитливими: вони приходять у світ із вродженим бажанням зрозуміти, як улаштовано все навколо, прагнуть доторкнутись до якомога більшої кількості предметів, щоб отримати новий досвід, ставлять безліч запитань, досліджують і навчаються, щоб задовольнити свою допитливість. Такі діти постійно перебувають у пошуку нових знань.
А поділитися своїми знаннями, юні дослідники можуть приймаючи участь у різних конкурсах, змаганнях, акціях… Саме тому, протягом вересня 2019 року на базі Глибоцького РБТДЮ проводились районні конкурси «Ліси для нащадків» та «День юного натураліста», під час яких юннати Глибоччини провели низку заходів, спрямованих на охорону і поліпшення стану навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів краю. Звіти доповнені фотографіями були подані на розгляд журі конкурсів. Серед них роботи учнів Йорданештської ЗОШ № 2, Молодійської ЗОШ, Тарашанської ЗОШ, Горбівецької ЗОШ, Багринівської ЗОШ, Димківського НВК та вихованців Глибоцького РБТДЮ.
За підсумками роботи журі оголошуємо попередні результати:
- Конкурс «Ліси для нащадків»
І місце – учні 6-А класу Молодійської ЗОШ, кер. Шатько О. Г.;
ІІ місце – Кирчу Ірина, учениця 7 класу Йорданештської ЗОШ № 2, кер. Кирчу О. Г.
ІІІ місце – учні 8 класу Горбівецької ЗОШ, кер. Тарнавська Н. Л.
- Конкурс «День юного натураліста»
І місце – Федорюк Мірча, вихованець гуртка «Юні екологи» Глибоцького РБТДЮ на базі Димківського НВК, кер. Головата М. Л.;
ІІ місце – вихованці Глибоцького РБТДЮ, кер. Шородок Н. М.;
ІІІ місце – Гросу Василь, учень 9 класу Йорданештської ЗОШ № 2, кер. Шородок М. Г.
Вітаємо наших переможці!!!
P.S. Пам'ятайте, що, розвиваючи у вашої дитини допитливість, ви закладаєте в неї прагнення до безперервного навчання, яке буде допомагати їй рости й розвиватися протягом усього життя!
|
У перший тиждень жовтня вся країна відзначає День працівників освіти. В Турятському НВК вже стало традицією проводити в цей день - День самоврядування. Новообрана адміністрація школи слідкувала за порядком під час проведення занять, вирішувала проблеми учнів. Вчителі -учні проводили уроки разом з вчителями. Крім того учні 11 – их класів провели чудове свято , на яке запросили своїх наставників, а також ветеранів педагогічної праці.
|
У середу, 09.102018р. на базі конференц зали РМЦ, відбулося засідання Школи молодого психолога для працівників психологічної служби, які працюють на посаді перший рік.
Нагадую, що головою ШМП призначена практичний психолог Тарашанської ЗОШ – Москалюк Алла Петрівна.
Новопризначені психологи та соціальні педагоги сьогодні працювали за таким планом:
1. Привітання учасників засідання. Груповий шерінг: «Мої очікування від професії».
1.1. Вироблення практичних навичок ефективної співпраці з адміністрацією ЗОШ. Теоретичний та практичний аспект.
1.2. Основи знань щодо конструктивного розв'язання ефективного взаєморозуміння в роботі працівника психологічної служби у системі вчителі – батьки-діти.
2. Новинки нормативно - правової бази. Положення про психологічну службу.
3. Ознайомлення психологів та соціальних педагогів з такими формами роботи як:
- корекційно-розвивальна;
- консультаційна;
- психолого-педагогічний семінар, педагогічний консиліум;
- круглий стіл;
- психологічний супровід в умовах НУШ;
- консультаційна.
4. Підведення підсумків засідання працівників психологічної служби. Обговорення напрацювань проведеного засідання. Вироблення рекомендацій. Різне.
Загалом, слід відмітити, що ШМП пройшла у творчій та плідній атмосфері, а її учасники отримали в кінці засідання сертифікати.
Методист РМЦ Колесник А.І.
|
Всесвітній день туризму, 18 команд, близько 200 учасників, село Просикуряни, турбаза «Райдуга», 3 дні, змагання з трьох видів та до межі насичена конкурсна програма, – якщо це все поєднати в одне ціле, то ми отримаєм ХХХІІ зліт юних туристів-краєзнавців Глибоцького району.
Наші юні туристи-спортсмени, які займаються в гуртку «Географічне краєзнавство» на базі Слобідського НВК, не могли залишити без уваги такий захід. Тим більше що останні за останні три роки ми двічі ставали переможцями зльоту та одного разу були другими. Тому сподівання були чималі. Підняття державного прапора нашим капітаном (а також капітаном Карапчівського ліцею, переможець серед ЗНЗ І-ІІІ ст.) на офіційній церемонії відкриття повинно було надихати нашу команду. Надалі наш цьогорічний капітан, Нікуліна Вікторія, підтримувала високу планку. Вона виборола ІІ місце у конкурсі капітанів, де треба було показати знання з географічного та історичного краєзнавства, правил спортивного туризму та спортивного орієнтування, вміти яскраво проявляти свої таланти та спритно в’язати туристські вузли. А також вона в парі з Ставілою Никодимом посіли ІІ місце у конкурсі «Туристсько-краєзнавча вікторина». Додаємо до цього ІІІ місця у конкурсі бівуаків та конкурсі художньої самодіяльності, ІІ місця у конкурсі фотографій та конкурсі в’язання вузлів, І місця у конкурсах слайд-презентацій, пропаганда і реклама туризму. В підсумку отримуєм ІІ загальне місце у конкурсній програмі. І це не поганий результат.
А далі все не так гарно… І якщо ІІІ місце у маршрутній топографічній зйомці ще можна занести в актив, то четверте місце на дистанції туристсько-краєзнавчий маршрут – це крок назад. А останнє, шосте, місце у змаганнях з велосипедного туризму – це повний провал. Із року в рік в нас є проблемою знайти велосипедиста з власним велосипедом. А тут ще й дівчину, яка вміє віртуозно володіти велосипедом треба. Це для нас взагалі ноу-хау.
В підсумку 4 загальнокомандне місце серед ЗНЗ І-ІІ ступенів. Налаштовувались ми на більше, але реалії є таким якими вони є.
Ну і хочеться подякувати команді в складі: Нікуліна Вікторія, Тимофійчук Владислава, Ставіла Никодим, Блашко Олександр, Куніш Ілля, Костинян Олександра, Флекивчук Даній, Кашмар Віктор. Вони зробили все що могли, віддались по повній. Ви МОЛОДЦІ!!!!!
...
Читати далі - тисни тут
|
|