21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія. Люди живуть у кайданах: мається на увазі в атмосфері страху. У Турятському НВК з нагоди цього свята 5-Б клас із класним керівником Громей Юлією Василівною підготували дуже гарну та пізнавальну шкільну лінійку.Учні ознайомилися з історією започаткування цього свята. Привернули увагу школярів до проблеми мирного співіснування на Землі, необхідності згуртування людства для досягнення миру; формували негативне ставлення до агресії, зла, ненависті; виховували почуття взаємоповаги, толерантності, гуманності, гордості та шани за полеглих в боях за Батьківщину тих, хто відстоював незалежність України.
![](http://tyriatka.com.ua/images/mur2.JPG)
![](http://tyriatka.com.ua/images/mur3.JPG)
![](http://tyriatka.com.ua/images/mur4.JPG)