Четвер, 02.01.2025, 22:00















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2020 » Січень » 03

      Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» у Привороцькій ЗОШ це завжди чудове свято. Цього року на фестивалі у номінації «Фольклорне мистецтво», учні 5-6-А класів презентували сценку з джерел народної творчості «Святвечір», керівник Трач К.І., Жижиян І.С., учень 3-А класу Мокан Павло колядував «Нова радість стала»,учениця 9-го класу Микитюк Евеліна колядувала «Noapte de Craciun», учениця 6-Б класу Бульбук Анна колядувала «Maria si Iosif colinda», брати Іфтодій Данієл та Маркус колядували «Ingeri, pastori si magi», учениці 6-Б, 8, 9 класів колядували «Steaua sus rasare» та «Deschide usa crestine», учні 7-9 класів виконували «Dansul cailor» та «Jocul caprei», керівник Романюк Л.І., щедрівки виконували учні 5-9-х класів.

У номінації декламування вірша прийняла участь Герман Марта із віршом «І знов Різдво», керівник Трач К.І.

Адміністрація школи щиро дякує всім учням, вчителям, які прийняли участь у проведенні свята.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 298 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Комментарії (0)

      У Нижньосиньовецькому ДНЗ відбулося родинне свято «Різдвяні візерунки», присвячене різдвяним та новорічним святам. Новорічні та різдвяні свята ― це, мабуть, найчарівніший час в році, коли всі поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Вихователі садочку разом зі своїми вихованцями підготували цікаву святкову програму, ігри з казковими героями,в яких перетворились діти,святковий музичний супровід,новорічні хороводи,танці тощо. Позитивні емоції, гарний настрій, заряд енергії отримали усі учасники святкового дійства, адже свято проходило в атмосфері гостинності та родинного затишку.

Кульмінацією свят була поява Діда Мороза,який подарував дітей сюрпризом з новорічної торбинки.

"Здоров’я, щастя вам усім,
Веселощів і сміху.
Хай Новий рік до вас іде
І принесе лиш втіху."

Проглядів матеріалу: 334 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Комментарії (0)

    Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 розпочинається 3 січня і триватиме до 24 січня. Зареєструватися можна на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість одного тестування – 142 грн.

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.
Особа, яка бажає зареєструватися для участі у пробному ЗНО, повинна:
1) визначитись з переліком навчальних предметів, з яких проходитиме пробне ЗНО (українська мова і література - 21 березня 2020 року, англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія - 28 березня 2020 року), ураховуючи при цьому можливість зареєструватися для складання тесту лише з одного навчального предмета у разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів;
2) зайти на сайт ІФРЦОЯО www.test.if.ua у розділ «Реєстрація на пробне ЗНО-2020»;
3) ознайомитися у розділі «Реєстрація на пробне ЗНО-2020» з Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 №1277 (із змінами), Угодою публічної оферти, запропонованими повідомленнями;
4) заповнити на сайті форму заяви (у заяві вказується така інформація про особу:
-прізвище, ім’я, по батькові;
-дата народження;
-адміністративно-територіальна одиниця, де проживає особа;
-контактний телефон;
-електронна адреса (за наявності);
-категорія учасника з установленого ІФРЦОЯО переліку;
-навчальний заклад, у якому особа здобуває повну загальну середню освіту (для випускників закладів загальної середньої освіти);
-перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту;
-населений пункт з установленого ІФРЦОЯО переліку, де особа проходитиме пробне ЗНО;
-інформацію про необхідність створення особливих умов (для осіб з особливими освітніми потребами);
5) роздрукувати заяву на пробне ЗНО з квитанцією(ями) на оплату;
6) здійснити оплату за квитанцією(ями) на оплату протягом 5 (п’яти) робочих днів в установах будь-якого банку України, уважно перевіривши відомості, що вказані у квитанції про оплату, зокрема в частині призначення платежу (код, прізвище, ім’я, по батькові особи, за пробне зовнішнє незалежне оцінювання з «предмета»);
7) зберігати заяву та квитанцію(ії) про оплату до часу проходження пробного ЗНО.
Реєстрація для участі у пробном ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 362 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Комментарії (0)

75258575 1110613209147762 6084885931536416768 n

  1. Реєстрація для участі у сертифікації 2020 триватиме з 15 по 31 січня. Зареєструватися можна буде на веб-сайті УЦОЯО: http://testportal.gov.ua
  2. Внесено зміни до Положення про сертифікацію педагогічних працівників. Детальніше тут: gov.ua/npas/pro-vnesenzmin
  3. Міністерством освіти і науки визначено кількість вчителів, які зможуть зареструватися для участі у сертифікації 2020, а також встановлено квоти для кожної області та Києва. Детальніше тут: 2019/12/Nakaz-1634
  4. Роз‘яснення Міністерства освіти і науки щодо встановлення надбавки до заробітної плати вчителям, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році. Детальніше тут: gov.ua/ua/news/vchiteli
  5. Запрацював Реєстр сертифікатів педагогічних працівників, які успішно пройшли сертифікацію. Тепер є можливість перевірити, чи міститься сертифікат в Реєстрі. Для цього потрібно на веб-сайті ЄДЕБО сформувати запит, зазначивши прізвище, ім‘я, по батькові (за наявності) вчителя та номер сертифіката. Лінк на Реєстр тут: https://info.edbo.gov.ua
Проглядів матеріалу: 352 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Комментарії (0)

     2019 рік запам'ятається освітянам яскравою палітрою подій, які вплинули, як на освітню сферу країни, так і на кожного працівника галузі.

У році, що минає, освітяни обговорювали питання освітніх реформ, соціального захисту, професійного зростання, несподіваних результатів, нових ініціатив тощо.

Публікуємо перелік 10 найважливіших подій, що відбулись в українській освіті в 2019 році, і які, безперечно, впливатимуть на розвиток освіти у 2020-му.

Публікація результатів міжнародного дослідження PISA

Одним із обговорюваних питань у 2019 році стало оголошення результатів міжнародного дослідження PISA, в якому Україна взяла участь вперше.

Дослідження показало, що результати 15-річних українських учнів виявились гірші, а з математики – значно гіршими порівняно із середніми значеннями по країнах Організації економічного співробітництва і розвитку.

Для привернення уваги суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх громадян наступний навчальний рік буде оголошено Роком математики в Україні.

У Міносвіти та експертному середовищі також почали обговорювати ідеї щодо створення можливостей для надання додаткових консультацій учням та збільшення кількості уроків математики в українських школах.

Проведення пілотної сертифікації учителів

В Україні відбувся пілотний проект із сертифікації педагогічних працівників. У 2019 році участь у добровільній сертифікації взяли 858 педагогів. Сертифікація вчителів проходила у декілька етапів.

Перший етап передбачав вивчення практичного досвіду роботи учителя та самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Після цього відбувалось оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом проведення тестування.

Учителі, які успішно пройшли сертифікацію, отримають доплати в розмірі 20% посадового окладу та можливість присвоєння наступної кваліфікаційної категорії. У МОН вже озвучили ідею зробити сертифікацію обов’язковою у наступні п’ять-шість років.

Запланований початок реформи сфери вищої освіти

У Міністерстві освіти і науки обіцяють вже у січні 2020 року розпочати масштабну реформу вищої освіти. Концепція реформи була представлена відомством наприкінці грудня.

Документ містить кілька базових напрямів щодо зміни підходів до розподілу бюджетних коштів та фінансування вишів, управлінської автономії, оновлення правил роботи з ректорами, створення нових наглядових органів та розширення можливостей для освіти дорослих.

Також в Україні буде запроваджено формульне фінансування у вищій освіті, ключовою метою якого є фінансування університетів не за кількістю набраних студентів, а за якістю освіти. Формула фінансування вишів буде винесена на розгляд уряду найближчим часом.

Заходи з мотивації молодих учителів

Шкільні вчителі, які мають стаж роботи до 10 років наприкінці наступного року отримають виплату у розмірі 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб — майже 21 тисячу грн.

У Міністерстві освіти наголошують, що умови оплати праці молодого учителя є гіршими, оскільки вони отримують менші надбавки. Сьогодні молодий вчитель у середньому отримує майже на 3 тисячі грн менше за досвідчених педагогів.

Метою виплат є покращення соціального захисту шкільних вчителів. Також держава планує показати молоді, що бути вчителем — це престижно. Виплата допомоги здійснюватиметься за рахунок державної субвенції.

Підтвердження курсу на продовження реформи НУШ

Міністр освіти і науки Ганна Новосад продовжить реформу Нової української школи. Планується, що завданням Міністерства освіти стане завершення змін у початковій школі ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 319 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2025