Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир - це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
Учні Привороцької школи приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії "Голуб миру". Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.
Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя - це мир.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120102693_1687705901402678_8503563094208874004_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BQE2a0VcnfgAX-87IVk&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=a3d6994ee8a676d2ae736a986cb452af&oe=5F8EB46F)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120128361_1687705958069339_2667145520868659708_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=_5gHXg31SroAX96D4q0&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=1a2b7304e40427d588629e223255467a&oe=5F8F60E9)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120140390_1687706011402667_9215791536923364943_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=NClN2-zH0FoAX9d1Ezr&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=20f45568713bbb22cb28e359b2d6c058&oe=5F915EB5)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120100797_1687706088069326_4730783944339519782_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=-KX4rTJnomcAX8bkqar&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=f73e028861180e382ffdf3b92d4413c8&oe=5F8ED166)
|