Найціннішим скарбом для людини є здоров'я, а кращим другом здоров'я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у Привороцькій школі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.
План проведення, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.
Багато позитивних емоцій, заряр бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники- змагань.
Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.
Побажаємо учням успіху в подальших спортивних завершеннях.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120509452_1694656980707570_8741132941402087180_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=cnmPKSinW_4AX_6hfsa&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=20d32fdd922ace1120e550e8efb84e28&oe=5F995C05)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120570866_1694657020707566_1703034407674391561_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=c3D-kLJxoaEAX_jHTvJ&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=b17599c27e8a9b198da45d75044321cc&oe=5F98685D)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120537675_1694657127374222_8721153341747339221_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=SZ4H3QiZZRwAX8JCBW3&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=22d8dfc094f913405a1105d42b7ed807&oe=5F9874B5)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120504380_1694657164040885_5300950152390915646_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=MD1mYMU6VL4AX90JfCe&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=0b8a031704d6d0919c4cfd92e39bc3e0&oe=5F9A4EC8)
...
Читати далі - тисни тут