В спортзалі Глибоцької РДЮСШ завершились змагання "Козацький гарт" в залік 74 районної спартакіади школярів. В програму змагань входили: човниковий біг 4х9 м, стрибки у довжину, перетягування линви та стрибки на скакалці. Найкращою в стрибках в довжину стала команда Глибоцької гімназії, найкращий час на дистанції "човниковий біг" показала команда Карапчівського ліцею, учасниці якої показали також кращий результат в стрибках на скакалці. Найсильнішими в перетягуванні линви стали хлопці Старововчинецького ліцею.
Отож, у підсумковому протоколі команди розташувались наступним чином:
І м здобула команда Карапчівського ліцею
ІІ м Глибоцька гімназія
ІІІ м Глибоцький ліцей
4 Кам'янська ЗОШ
5 Корчівецька ЗОШ
6 Молодійська ЗОШ
7 Старововчинецький ліцей
8 Луковицька ЗОШ
9 Тарашанська ЗОШ
10 Нижньосинівецька ЗОШ
11 Тереблеченська ЗОШ 1
12 Черепковецька ЗОШ
13 Багринівська ЗОШ
14 Опришенська ЗОШ
Серед закладів І-ІІ ст. переможцем стала команда Валякузьмінської ЗОШ, ІІ місце посіла Просіцька ЗОШ, ІІІ місце - Грушівський НВК. Привороцька ЗОШ та Слобідський НВК відповідно посіли 4 та 5 місця.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59902051_645322125917043_82988071057883136_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=29d591d1960b3db653204246da5b4c7a&oe=5D750D4A)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59899124_645322145917041_3501759262462312448_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=9d091c6258f225b2777940f6baf15793&oe=5D6A3001)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59842534_645322175917038_1604762449376968704_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=930a93219077680d533e2ee6bd1f2ba7&oe=5D5C98D1)
|