Бойко М І., класний керівник 8 класу, провела виховну годину «Я – будівник свого життя». Класний керівник намагалася переконати учнів в необхідності самопізнання та самовиховання. Учні протягом виховної години склали «будинок особистості», виконали вправи «Я люблю цей світ…», «Я дорослий, бо…», розв’язали проблемні ситуації, у віршованій формі придумали поради – правила «Правила гідної поведінки», а також написали листа собі – майбутньому.
![](/2018/48409047_501729390320300_1235280006473580544_n-kop.jpg)
![](/2018/48225569_2232947410311971_5425712720521461760_n-ko.jpg)
![](/2018/48395536_299541697345351_1255347807372443648_n-kop.jpg)
|