Сьогодні, 26 грудня, в приміщенні конференц-зали РМЦ, під головуванням начальника управління освіти Глибоцької РДА Василя Івановича Барарюка відбулася колегія управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації, в якій взяли участь працівники районного методичного центру, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, завідуючі дошкільними навчальними закладами, Урсу Валентин Мірчович-старший інспектор ЮП Глибоцького ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, старший лейтенант поліції.
Згідно порядку денного, розглядались питання:
-
Про стан злочинності й правопорушень серед школярів за 2018 рік, напрями удосконалення правовиховної роботи в закладах освіти у 2019 році. Доповідач - Дячук Ю. Д. –начальник відділу з питань виховної роботи, позашкільної освіти, молоді та спорту.
-
Про стан викладання та рівні навчальних досягнень учнів закладів загальнох середньої освіти з румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної). Доповідач.- Міхай Д.М. – головний спеціаліст відділу змісту навчання, моніторингу, інспектування навчальних закладів.
-
Про стан розгляду звернень громадян управління освіти у 2018 році. Доповідач- Колісник В.В. – юрист управління освіти.
По закінченню доповідей були ухвалені рішення з кожного окремого питання. В ході колегії присутні обмінялися думками з приводу заслуханих питань. Рішення колегії покликані покращити діяльність ЗНЗ та ДНЗ.
![](/2011/vibeiuur_image.jpg)
![](/2011/viber_imag88e.jpg)
![](/2011/viber_image.jpg)
![](/2011/viber_imag785e.jpg)
![](/2011/vikkkber_image.jpg)
|