Четвер, 21.11.2024, 19:39















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 15
Гостей: 15
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2016 » Травень » 3 » Квітка на камені. Кам’янець – Подільський, Кривче (подорож учнів Багринівської ЗОШ)
10:48
Квітка на камені. Кам’янець – Подільський, Кривче (подорож учнів Багринівської ЗОШ)

      Учні Багринівської ЗОШ відвідали місто Кам'янець-Подільський, аби познайомитися з архітектурними пам'ятками Поділля. Привітна Тернопільщина зустріла нас дивними пейзажами: вигини річок, пагорби та яри, затишні чистенькі хатинки.

        Дорога була довгою, та завдяки дружній атмосфері та пісням час в автобусі пролетів непомітно.  Учні з нетерпінням чекали зустрічі з Кам'янцем-Подільським. Подорож старовинним Кам’янцем розпочалася з берегів річки Смотрич. У Старе місто учні потрапили через один із старовинних мостів – Новопланівський. Побували на Троїцькій площі – одній з чотирьох площ Старого міста. Від неї в різні боки відходять вулички. Вулиця Зарванська привела нас до середньовічної пам’ятки – Башти Стефана Баторія — найпотужнішої з усіх башт у Кам'янці-Подільському. Інші назви — Королівська, Кушнірська, Семиповерхова. Фахівцями башту визнано одним із видатних творів оборонного зодчества 16 століття. Через проїзд Вітряної брами учні дісталися до Турецького бастіону, зведеного турками у 1672-1899 роках. Сходами Фаренгольца  піднялися до будівлі кафедрального костелу св. ап. Петра та Павла. На вулиці Татарській розташований один з найдавніших мурованих православних храмів Кам'янця – Петропавлівська церква кінця XV ст. Вибудований в XIV-XVI ст. Замковий міст привів нас до Старого та Нового замків. Старий замок – комплекс з 10 башт, сполучених кам’яними стінами. Нова фортеця – земляні бастіонні укріплення, насипані в 1617-1621 роках.

         Другою нашою зупинкою стала геологічна пам'ятка печера «Кришталева». Учні затамували подих, адже ніколи ще не були так глибоко під землею. Печера вразила нас своєю неповторністю. Кристали, які утворювалися упродовж віків, були схожі на голову дельфіна, нічну сову, зачаровану троянду, хобот слона, хребет крокодила та багато інших незвичних фігур. Стіни цієї печери утворені білими та різнокольоровими гіпсовими кристалами. У ній є безліч вузьких коридорів, загальна довжина яких сягає приблизно 23 км.  В коридорах і кількох залах цього підземного царства «мешкають» кристалічні печерні тварини: містична ящірка, слон, дельфін…Про них, так само як і про саму печеру, складено багато легенд. 

       На жаль, ця подорож закінчилась і учням потрібно було повертатися…

 

Директор школи М.М. Акатріні

 

        

Переглядів: 443 | Додав: Микола | Теги: Квітка на камені. Кам’янець – Поділ, Кривче | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024