Крилаті вислови |
|
На сайті працюють |
![](/stat/1722063905)
Онлайн всього: 12 Гостей: 12 Користувачів: 0 |
|
![](/.s/t/481/6.gif) | | ![](/.s/t/481/8.gif) |
| Головна » 2014 » Лютий » 3 » «Mai mult decât un om, mai mult decât un geniu- un Luceafăr» (Тиждень румунської мови в Йорданештській ЗОШ І – ІІІ ст...)
19:56 «Mai mult decât un om, mai mult decât un geniu- un Luceafăr» (Тиждень румунської мови в Йорданештській ЗОШ І – ІІІ ст...) |
В період з 25 січня по 1 лютого в нашій школі проводився тиждень румунської мови та літератури під гаслом «Більше ніж людина, більше ніж геній - Лучафер».В понеділок учні 10 –го класу виступили з вітальним словом «Мова наша колискова». У вівторок провелась олімпіада «Кращі знавці життя та творчості М.Ємінеску.». В середу відбулася вистава лялькового театру «Ріпка». Найкращі читці змагались в четверг , а в п’ятницю відбувся конкурс газет та малюнків та показ народних костюмів нашого села. На цьому відбулось закриття тижня румунської мови. Переможці отримали грамоти. Учні лишились враженими від всіх конкурсів!!!
![](/zirnutsa2012/DSCN2259.jpg) ![](/voloka/DSCN2210.jpg)
|
Переглядів: 616 |
Додав: Ulia_RMC
| Рейтинг: 5.0/2 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
| |
![](/.s/t/481/11.gif) | | ![](/.s/t/481/13.gif) |
|
Календар |
|
|