21 вересня весь світ святкує Міжнародний День Миру. Це надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності , свободи , добра і поваги до кожного народу , кожної нації. Учні Турятського НВК теж приєдналися до святкування. Класними керівниками проведені виховні справи з теми, конкурси малюнків, а маленькі первачки, разом з класоводом Гулей В.П., організували флешмоб «Ми за мир!».
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120161597_1689762614530340_1110639665540908641_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=y5jHvgVw8HgAX-fsGzY&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=acf7d0cbe0db05147e3d91dc15927c4d&oe=5F950856)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120194887_1689762657863669_5554898672461937781_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=orgEyhIy4ooAX_vlDec&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=2a5d50098ae077eb5adc217a3171de77&oe=5F9380A0)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120253440_1689762694530332_7025741557506756611_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=8DBSpT3wmdQAX-uSKhn&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=49ccf8fb72c896da29837b19c3855c51&oe=5F920FB7)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120190107_1689762727863662_7589179462843505855_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=gqmit8xqgwAAX8Q0K26&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=4f304ac3b38831fe933173460fec0e44&oe=5F92CBA1)
|