Напередодні новорічних свят, навіть у розпал передсвяткової метушні, обов'язково знайдеться хвилинка для дитячої творчості! Особливо, якщо мова йде про створення новорічної прикраси своїми руками. 22 грудня 2018р. у приміщенні Глибоцького РБТДЮ для вихованців гуртка «Кольоровий світ» та їхніх батьків пройшов новорічний майстер-клас із розпису по дереву на різдвяну тематику. На початку роботи учасники отримали матеріали для майстер-класу: красиву, але ще не розфарбовану дерев'яну основу, фарби, пензлики, клей, блискітки. Після чого діти та батьки розпочали створення власного новорічного шедевра. І дуже скоро деревʼяні заготовки засяяли різними кольорами, блискітками.
Майстер-клас залишив масу позитивних вражень як у дітей так і у батьків. А ще розписана дерев’яна іграшка стане гарним подарунком близьким напередодні Нового року.
![](/2011/IMG-5dfa9d02071efa30b384afa7075f34a4-V.jpg) ![](/2011/IMG-06b3f39a6d22ae486efa6d6540a83b3f-V.jpg)
![](/2011/IMG-27db3728a9f11ddde627a59e997586f4-V.jpg) ![](/2011/IMG-6673505cefb74f39a36327279ff0a75a-V.jpg)
![](/2011/IMG-f9c1d1f9bca6373192dc09b241615810-V.jpg) ![](/2011/IMG-f028b315f4c56d7f63b080de0f2d0d2b-V.jpg)
|