6 грудня у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст. до Дня української армії був проведений конкурс спритності для хлопців 10-х та 11-х класів «Нумо, хлопці». Молоді хлопці, майбутнє України, мали можливість позмагатися в різних військово-спортивних та інтелектуальних конкурсах. Всі хлопці були підготовлені на високому рівні, довели всім присутнім, що вони- майбутнє України, в кожну несподівану мить зможуть нас захистити, поборотися за мир у нашій країні. Вкінці перемогла дружба, незважаючи на кількість балів, хлопці залишилися хорошими друзями. Молодці!!!
![](/2018/IMG_20181206_163738.jpg)
![](/2018/IMG_20181206_163954.jpg)
![](/2018/IMG_20181206_164538.jpg)
![](/2018/IMG_20181206_164557.jpg)
![](/2018/IMG_20181206_172011.jpg) ![](/2018/IMG_20181206_172536.jpg)
![](/2018/IMG_20181206_175449.jpg) ![](/2018/IMG_20181206_182122.jpg)
|