13 грудня 2018 року було проведено відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів “Інформатик” (юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК).
В Конкурсі брали участь 47 учасників – вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Чернівців, Чернівецької області, ОТГ.
Команду Молодійської школи представляли Мунтян Станіслав (учень 7-А класу) у номінації "Web-дизайн" та Лодба Олександр (учень 8-Б класу) у номінації "Міні відеофільм (заочно)".
Урочисто відкрив конкурс та привітав учасників від імені Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Петро Денисович Плешко, директор Чернівецького ОЦНТТУМ. З вітальним словом виступив голова журі Георгій Валерійович Прохоров, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Георгій Валерійович проаналізував потребу у спеціалістах в сфері ІТ-технологій, запросив учасників конкурсу стати абітурієнтами кафедри та зазначив: «Ви всі, безперечно, вже переможці у своїх закладах освіти. То ж бажаю вам на конкурсі плідної роботи і наснаги, а також нового досвіду та друзів. Адже саме на ваші плечі лягає завдання розбудови та розвитку нашої України, як високотехнологічної країни».
Конкурсанти змагались у чотирьох номінаціях: «Веб-дизайн», «Програмування», «Користувачі ПК». Вперше на конкурсі було введено нову номінацію «Міні відеофільм».
У першій номінації створювалась веб-сторінка «Здоровий спосіб життя – запорука успіху». Засобами CSS і HTML створювалися головна сторінка, яка складалася з хедера, меню, футера та сторінки реєстрації.
У номінації «Програмування» реалізовувалися розв’язки 5 задач: визначення рівня навчальних досягнень, перетворення ряду чисел, розрахунок п’ятірок у автобусному квитку, перше та останнє входження букви в ряді літер, кількість чисел Фібоначчі.
Користувачі персональним комп’ютером створили презентацію у вигляді динамічної інтерактивної моделі руху планет Сонячної системи, план святкових заходів міста Березневого у сквері «Святковий» та публікації MS Publisher «День безпечного Інтернету 2019».
В номінації «Міні відеофільм» створювалося відео на тему «Збережемо природу Землі разом».
За результатами роботи журі маємо такі результати:
Мунтян Станіслав - ІІІ місце(обл.).
Лодба Олександр - ІІІ місце(обл.).
Бажаєм призерам успіхів у навчанні, творчого натхнення та подальших перемог. МОЛОДЦІ, ВІТАЄМО!!!
Матеріал підготував: Невестюк А.В.
![](https://lh4.googleusercontent.com/ttg17PnRzP-fDBZUHjVjQC382i3BYGAEV3cWVsf1Qaahs4Ws9qVPey8zZzhMo_ZfqW8PjYxPeOmyDftlZmKsXcb8zbHUV91qZ0o8P0w_WisJdrhBLNKal-hTmgHGk0sq6tVOHjIL7tzOYSlJuQ)
![](https://lh3.googleusercontent.com/PlBRtLmmXBUcOZEggq7S56BSMK4w-oreu57Dji3T3i6XKntaJZkYNqq4x_H4cmzGCf1KZgRNH_y2MY9FX5ZFC2R5tutjBdR_5ZZZEvJ7_b5pjZzxpADtHYRxVaqlP7usOZe2-sTfF5oLAr6K0Q)
![](https://lh3.googleusercontent.com/qqsFKV4V6WbOHU6se6PGPCS0qW8ytN0ZPNjK0e87o5_b7k4USbRuPl8yRa03F3dloYc5OXGJA2uCFxeC9Y8ThA7JeF5o-9NUF360ZIJnShY7V8MG401oExApsNAipnMHaPYmdTI-DYxWodQPpA)
![](https://lh3.googleusercontent.com/iEfyXFf93W_fZHl6UukY-5hjgQ1VZKXkNDeQpyt6XDK4cNPa1KzSW_7eDMLhb7MdLox8aFRb6tGip-s445bcNbmT-vZqr825QAUKUEj-8MS6GpOZAG5lTRWzHAero_RxUu1-Q8I2f_3MB6RtkQ)
![](https://lh6.googleusercontent.com/bVadzsdzKOPZ-wsWSlG3Htj6-XyXMZTQQ0uqLTtihx87tSLgf-4aUhOLt7dO4NJPa1hpRbCLf0ogZGtDSsJHVtbM3DjdzWurQSZMZ90BdMWsPHGNWngYP4VutB6E1h5aVH7VaZ_ZwYbpgxqeyQ)
![](https://lh5.googleusercontent.com/_T4AtQouRN4nFK_1OkKfhyxwMqwuWuFgLzjZOHl4nHEn2dWGJ-4s-BJgl6kxvlvz6VpMcgQ-MFnoZKJ9Uzd49KLtq0HYvM717qkGvAc1rs_nk_8tSInKvviEtxGaq4DnuGGbhujyHA4B39ONyw)
|