"Згадуйте предків своїх,
щоб історія перед вами не згасла,
і золотої нитки не згубіть."
Ольга Кобилянська
З метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів на базі Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів історії і правознавства.
З усіх куточків району поспішали на нього історики. На порозі школи їх радо, з посмішкою зустрічали директор, заступник, учні та вчителі.
Тема семінару «Навчально-виховний потенціал краєзнавчих курсів у контексті поліетнічності Глибоччини».
Розпочався семінар щирими привітаннями, які лунали з уст учнів Йорданештської ЗОШ – зворушливими до глибини душі віршами, патріотичними гаслами, милозвучними піснями, сповненими національних ідей та любов'ю до Батьківщини.
Директор школи Шапка Ф.А. привітав учасників семінару та ознайомив з візитною карткою школи, розповів про шкільне життя.
Василь Григорович Швець, методист РМЦ ознайомив учасників семінару з планом роботи, основними тенденціями інноваційних підходів до навчально-виховного процесу, здійснення методичної роботи на всіх рівнях – від шкільного до обласного.
Практична частина семінару також була різнобарвна і насичена, ілюструвала тему семінару. Цікавим та корисним для учителів був урок-факультатив "Епоха Штефана Великого (Штефана чел Маре) " в 6 класі, який провів Томюк М.І.
Урок дуже сподобався учасникам семінару, кожен отримав і задоволення і ідеї для власного досвіду.
Незабутні враження у всіх учасників семінару залишилися після відвідування музейної кімнати.
Яскравим підсумком семінару став позакласний виховний захід «Школо наша рідна».
Наприкінці семінару було підбито підсумки, вироблено методичні рекомендації учителям районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства.
|