26 березня 2014 року на базі Коровійського ДНЗ відбулось чергове засідання «Школа становлення педагога дошкільника» з проблеми: «Формування природничо-екологічної компетентності дошкільника», на якому учасники мали змогу відвідати інтегроване заняття (вихователь Кіндрачук В.М.) та ознайомитися з практичними роботами дітей (вихователь Дамян Г.А.).
Під час роботи Школи було проведено тренінг професійного розвитку вихователя ДНЗ, який було спрямовано на неперервний розвиток педагогічної майстерності вихователя, формування фахово-методичних, спеціальних і творчих вмінь, ціннісних орієнтацій відповідно до нормативної бази.
![](http://glibosvit.ucoz.ua/tarasanu/gshhlgsh.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/tarasanu/olnoglg.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/tarasanu/oshlngsh.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/tarasanu/rolngsh.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/tarasanu/rrognsh.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/tarasanu/tblrol.jpg)
![](http://glibosvit.ucoz.ua/tarasanu/nngngn.jpg)
|