Від Святого Миколая
Я даруночка чекаю,
Не стулю всю нічку очі,
Бо який він знати хочу.
В холодну зимову пору, коли сніги засипають землю, коли ночі довші, а дні короткі, українські діти з нетерпінням чекають на одну незвичайну ніч. Ніч – коли до них приходить Святий Миколай. В Черепковецький садочок 18 грудня завітав Святий Миколай, діти зустріли його радісно. Свято відбулося в веселій, теплій, спокійній атмосфері. В кінці свята Святий Миколай роздав діткам подарунки на які вони чекали з нетерпінням.
Вихователь – методист Чорней Н.І.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48372148_1133102430196364_3497451801106448384_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=f6fbdc2a8fad6862622a4047f3eff606&oe=5CA1D112)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48387370_1133102483529692_5021870973041770496_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=1f30a23c3604aad0184a1806cb60ec95&oe=5C9A7F48)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48381069_1133102540196353_3256809989011931136_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=3a996a6330561f9e293c4e4b254e29fb&oe=5CD7C211)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48380777_1133102600196347_163417711701917696_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=0e5e9b287f553bf1b4f46a0830b7a46a&oe=5CA6E172)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48379112_1133102630196344_1373330189626376192_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=7770dac90d92a8fdb47f7949f086ead1&oe=5CA6C8E1)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48372449_1133102733529667_4657096364050612224_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=eade78c0e2af59c77127a7deff5b051b&oe=5CD7B482)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48371847_1133102786862995_3620152299424317440_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=b6a3e1c9fe5f25c1bfc1bf6a5205b686&oe=5CA64DDF)
|