26 квітня по всій Україні запалюють поминальні свічки, вшановуючи пам’ять тих, хто загинув під час гасіння пожежі, яка спалахнула під час вибуху четвертого енергоблоку на Чорнобильській атомній електростанції.
В рамках проведення Тижня цивільного захисту дирекцією Турятського НВК та вчителем Гімчинським Віктором Георгійовичем проведено День об’єктового тренування: евакуацію учасників навчально-виховного процесу. Вчителями початкових класів проведені виховні справи.
Заключною частиною Тижня стало проведення виховного заходу «Мій біль – Чорнобиль». Хвилиною мовчання учні та педагогічні працівники, вшанували пам’ять загиблих під час аварії.
![](http://tyriatka.com.ua/images/docum/40.JPG) ![](http://tyriatka.com.ua/images/docum/43.JPG)
![](http://tyriatka.com.ua/images/docum/44.JPG) ![](http://tyriatka.com.ua/images/docum/35.JPG)
|